Zbigniew Konopka (ur. 17 czerwca 1964 roku w Złotoryi) – polski aktor teatralny i dubbingowy.

Biografia

W teatrze zadebiutował 4 października 1987 roku w rewii pt. Czyste szaleństwo w reżyserii Jana Englerta, w rolach Abłoputo, Kasandra i Łatki. Rok później ukończył wydział aktorski PWST w Warszawie.

W późniejszych latach współpracował z teatrami: Dramatycznym, Nowym, Videoteatrem „Poza”, Powszechnym, Polonia oraz z Rampą na Targówku.

Role w dubbingu

Filmy

Rok Tytuł Rola Aktor w wersji oryginalnej
1999 Asterix i Obelix kontra Cezar Strażnik bramy wioski Gallów
  • Strażnik bramy obozu Rzymian
  • Żołnierz wyprowadzający Asteriksa na arenę
1999 Ogniem i mieczem Gość karczmy
2002 Gwiezdne wojny: Część II – Atak klonów Hrabia Dooku Christopher Lee
2003 Mali agenci 2: Wyspa marzeń Główny magnetor Dale Dudley
2003 Złap mnie, jeśli potrafisz Earl Amdursky Brian Howe
2004 RRRrrrr!!! Adam
2005 Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów Hrabia Dooku Christopher Lee
2005 Lucky Luke
2005 Terminal Joe Mulroy Chi McBride
2008 Asterix na olimpiadzie Gigantus Nathan Jones
Jeden z Gallów
2008 Opowieści z Narnii: Książę Kaspian Tłum
2010 Alicja w Krainie Czarów Bernard Timothy Spall (głos)
2012 Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości Kapitan piratów Gérard Jugnot
Facedarax, złodziej powozu Michel Crémadès
2012 Avengers Reporter telewizyjny
2013 Hobbit: Pustkowie Smauga Beorn Mikael Persbrandt
2013 Gra Endera Olbrzym Gavin Hood
2013 Iron Man 3 Dziennikarz MSNBC
2013 Jeździec znikąd
2013 Życie Pi Kucharz Gérard Depardieu
2014 Hobbit: Bitwa pięciu armii Beorn Mikael Persbrandt
2014 Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz
2014 Strażnicy Galaktyki Komputer statku Łowców
Żołnierz Ronana
2014 Syn boży
2015 Avengers: Czas Ultrona
2015 Ant-Man
2015 Fantastyczna Czwórka Przedstawiciel Pentagonu
2015 Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy Major Ematt Andrew Jack
2015 Kraina jutra Policjant Pearce Visser
2016 Alicja po drugiej stronie lustra Bernard Timothy Spall (głos)
2016 Benek Brawura i czerwone taksówki Poilonez Jean Reno
2016 Czerwony Kapitan Policjant „Kuki” Martin Sitta
2016 Dzień Niepodległości: Odrodzenie Członek załogi statku
2016 Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów Ksiądz
2016 Księga dżungli Nosorożec Russell Peters
2016 Legion Samobójców Angelo Robin Atkin Downes
2016 Łotr 1: Gwiezdne wojny – Historie Dowódca Czerwonych Drewe Henley
  • Sługa Vadera
  • Vaneé
2016 Łowca i Królowa Lodu Król Robert Portal
2017 Co wiecie o swoich dziadkach?
2017 Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi
2017 Mikołaj i spółka
2017 Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara Mieszkaniec Saint Martin
Żołnierz eskortujący Jacka
2017 Thor: Ragnarok Głos wywołujący uczestników na arenę
2017 Transformers: Ostatni rycerz Cogman Jim Carter
2017 Valerian i Miasto Tysiąca Planet Igon Sirus John Goodman (głos)
2018 Aquaman Król Atlan Graham McTavish
2018 Dziadek do orzechów i cztery królestwa
2018 Han Solo: Gwiezdne wojny – Historie Narrator spotu Imperium
2018 Krzysiu, gdzie jesteś?
2018 Paweł, apostoł Chrystusa Aquilla John Lynch
2018 Zegar czarnoksiężnika
2019 Alita: Battle Angel Grewishka Jackie Earle Haley
2019 Gwiezdne wojny: Skywalker – odrodzenie
2019 Shazam! Grzech

Seriale

Rok Tytuł Rola Aktor w wersji oryginalnej
2000 Pcin Dolny
2002 Całe zdanie nieboszczyka
2012 Przygody Sary Jane (teleTOON+) Żółty i Czerwony Robot Jon Glover
Groske
2015 The Returned Craig Kevin O’Grady
2016 Richie Rich Król Frank Glenn Taranto
2019 Star Wars: The Mandalorian Weequay (odc. 9) W. Earl Brown

Gry komputerowe

Rok Tytuł Rola Aktor w wersji oryginalnej
1999 Dungeon Keeper 2 Król Reginald
  • Dobrzy lordowie
  • Wrodzy strażnicy
2000 Heroes of Might and Magic III: Armageddon’s Blade Xeron
  • Król Roland Ironfist
  • Dracon
2000 Hype: The Time Quest Czarodziej Gogoud
  • Rozbójnik Exar
  • Behran
  • Boissyh
  • Strażnik bramy
  • Mnich w skryptorium
2000 Shōgun: Total War Posłaniec klanu Hōjō
2000 SWAT 3: Close Quarters Battle Arcybiskup
  • Victor Getts
  • Żołnierz SWAT
2001 Crusaders of Might and Magic Necros
2001 End of Twilight: Zaginiona tarcza wikinga Fenris
2001 Evil Islands: Klątwa zagubionej duszy Tka Rik
  • Narrator intra
  • Stary smok
  • Kapitan Tilvar
  • Karansul
  • Dobry Rycerz Brissen
  • Kardaur
  • Brat Khatul
  • Brat Kowal
  • Kharad
  • Kehel
  • Duch naukowca
2001 Evil Twin: Kroniki Cypriena Wilbur Patrick Préjean
  • Steve
  • Lenny
  • Joe Pierwszy
  • Alchemik
  • Burmistrz Folksville
  • Kapitan Folków
  • Strażnicy wioski
2001 Heroes of Might and Magic III: The Shadow of Death (wersja premierowa) Trener Gelu
2001 Hugo: Magiczna podróż Małpa-marynarz
  • Piloci
  • Rechot
2001 Hugo: Zaczarowany dąb Dąb
2001 Icewind Dale: Serce zimy Soundset - mężczyzna 2
2001 Necronomicon: Świt ciemności Robert Eagleton
  • Blackfish
  • Pijak
  • Przeklęty
2001 Orientalne noce Sułtan
  • Dżin pałacowy
  • Eunuchy
  • Guru sekty
  • Mustafa
  • Ogrodnik
2001 Real War: Prawdziwa wojna Generał sił USA
2001 The Ward: Posłaniec z przyszłości Higgins
  • Houston
  • Agent
  • Głos w bazie obcych
  • Obcy
  • Kontroler lotu
2002 Airline Tycoon Evolution Rick
  • Pracownik sklepu NASA
  • Pracownik HighTech Design Corporation
2002 Car Tycoon Narrator
2002 Conquest: Wojny pogranicza Admirał Tackwhether Hawkes Clive Revill
  • Admirał Smirnoff
  • Azkar
  • Załoganci
2002 Heroes of Might and Magic III: The Shadow of Death Crag Hack Michael Sorich
  • Sandro (kampanie „Bunt nekromanty” i „Nieświęte przymierze”)
  • Yog (kampania „Nieświęte przymierze”)
2002 Hooligans: Europejska zadyma Szef klubu
  • Trener
  • Głos w menu
  • Doradca
    Wykrzyknik.png
2002 Królik Bystrzak dla drugoklasisty: Misja na Ser-io Maciek Maślanka
2002 Might and Magic IX Krohn
  • Ralof
  • Soundset – arogancki
2002 Piotruś Pan: Wielki powrót Wódz Indian
2002 Pool of Radiance: Ruiny Myth Drannor Kamzam
  • Czarodziej-ork
  • Lisz
  • Ormyrr Geb
  • Orkowie
  • Pelendralaar
  • Piwowar Durlin Miażdzykamień
  • Thir
  • Uwięziony
  • Zal
  • Zay
2002 Starmageddon Azel
D’Arg
2002 Syberia Dyrektor Siergiej Borodin
  • Zawiadowca stacji
  • Trzeci rektor
2002 Warlords: Battlecry II Bohater – Minotaur
  • Bohater – Istota lasu
  • Lord Zagłady
  • Rycerz senior (jednostka)
  • Kobold (jednostka)
  • Treant (jednostka)
2002 Władca pierścieni: Drużyna Pierścienia Aragorn Daran Norris
  • Nali
  • Stary Maggot
  • Czarni Jeźdzcy
2003 Grom: Terror w Tybecie Bartolomeo
  • Archeolog
  • Kundga (część kwestii)
  • Mongolski jeździec
  • Potężni
  • Żebrak
2003 Kangurek Kao: Runda 2 Bóbr
Żółw
2003 Prince of Persia: Piaski Czasu Wezyr Barry Dennen
Sułtan Azadu William Knight
2003 Robin Hood: Legenda Sherwood Stuteley
  • Halabardnicy
  • Kompani w zasadzkach
2003 ToCA Race Driver „Rakieta” Jack Johnson Don Leslie
2003 Tymek: Niczego się nie boję! Lew
2003 Wiki Wiking: Próba odwagi Gorm
2004 Batman: Sprawiedliwość ponad wszystko Gordon
Sędzia
2004 Far Cry (wersja premierowa) Harlan Doyle Cornell Womack
Naukowiec
2004 Hobbit Thorin II Dębowa Tarcza Clive Revill
  • Bofur
  • Goblin-strażnik
  • Gollum
  • Krasnolud
  • Król elfów
2004 Shrek 2 Wielkie Ciastko Michael Gough
Więzień #1 James Arnold Taylor
2005 Agent Hugo Maks Schmeltz
Szczękościsk
2005 Batman: Toksyczny chłód Człowiek-Zagadka
Komisarz James Gordon
2005 Madagaskar Kowalski (większość kwestii) Chris Miller
2005 Necromania: Pułapka ciemności Kamienny golem
2006 Cezar IV Hodowcy oliwek
  • Medycy
  • Najeźdźcy
  • Poborcy podatkowi
  • Rabusie
  • Żołnierze
2006 Gothic 3 Tempack
  • Enzo
  • Arokkh
  • Kalesch
  • Potros
  • Rozhov
  • Koraz
  • Trompok
  • Folleck
  • Brontobb
  • Grimboll
  • Navaras
  • Grubuz
  • Akrabor
  • Milok
  • Sullfock
  • Lekceważący strażnik
  • Benito
  • WWyszczerzony furtian
  • Asam
  • Topork
  • Luca
  • Gembak
  • Denpok
  • Grobock
  • Strażnik bramy Trelis
  • Gwary (assasyni)
2006 Heroes of Might and Magic V: Kuźnia przeznaczenia Rolf
Strażnicy
2006 Noddy: Szykujmy się do szkoły Chytrus
Pan Plod
2006 Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse Doktor Dlaszego Doug James
  • Policjanci
  • Sierżant
2006 Tom Clancy´s Splinter Cell: Double Agent Emile Dufraisne Keith Szarabajka
2006 Viva Piñata Bart
Magazyn Piñat
2007 Artur i Minimki Darkos
2007 Assassin’s Creed Krzyżowiec
Przechodnie
2007 Broken Sword: Anioł śmierci „Elvis”
  • Tony Martino
  • Bramkarz klubu „Czarny Kot”
2007 Wiedźmin Declan Leuvaarden Zbigniew Konopka
  • Pachołek Salamandry
  • Hurtownik
  • Gość weselny
  • Redańscy kupcy
  • Żołnierze Salamandry
  • Zielarz z Wyzimy
  • Riv
  • Podróżni
  • Griffarin
  • Wędrowny kupiec
  • Czeladnik
  • Tajemniczy kupiec
  • Szlachcic
  • Rajcy miejscy
  • Handlarz tekstyliów
  • Handlarz napitami
  • Karczmarz w Misiu Kudłaczu
  • Oberżysta
  • Bogaty kupiec
  • Goście na przyjęciu
2008 Avencast: Rise of the Mage Horacy
  • Kulkurazzz
  • Kyranie
  • Meganteolis
  • Seweryn
2008 Fallout 3 Porucznik Williams Stephen Russell
  • Głosy robotów strażniczych
  • Naukowcy Enklawy
  • Żołnierz Enklawy
2008 Heroes of Might and Magic V: Dzikie hordy Kunyak
  • Rolf
  • Toulun
  • Demony
  • Ork
  • Tłum orków
  • Thorod
  • Posłaniec Gotaia
  • Władca piorunów
2008 Księżniczka: Bajkowa podróż Marynarze
2008 Legend: Hand of God Lado
  • Kaskaras
  • Ned
  • Ranko
  • Sułtan
  • Yussuf
2008 Mass Effect Samesh Bhatia Brian George
  • Lilihierax
  • Bywalec
  • Głosy batarian (Bring Down the Sky)
  • Doktor Droyas
  • Żołnierz
  • Głos w radiu
2008 Overclocked: Historia o przemocy Detektyw Moretti
2008 Power Rangers: Super Legendy Goldar Nolan North
Wild Force Czerwony Rangers Wally Wingert
2008 Quantum of Solace Człowiek White’a
Najemnik
2008 Rise & Fall: Civilizations at War Tor
  • Parmenion
  • Legioniści
  • Generał
2008 Sam & Max: Sezon 1 Pluskwa Theodore Dudebrough
  • Zapora ogniowa
  • Ochroniarz Wakabayashi (odc. 6)
2009 Age of Conan: Hyborian Adventures Kapitan Redrik
2009 Dragon Age: Początek Zathrian Tim Russ
  • Szybkonóg
  • Adwen
2009 Fantasy Wars: Złota edycja Aptekarz Juliusz (Przymierze Elfów)
  • Wódz trolli
  • Stary Hexer
  • Stary Dowódca
2009 Jak & Daxter: Zaginiona granica Duke Skyheed Phil LaMarr
2009 Star Wars: The Clone Wars – Republic Heroes Hrabia Dooku Corey Burton
2009 Tom Clancy’s EndWar Przywódca #2
2009 Tom Clancy’s H.A.W.X. Adrian DeWinter
Dowódca „Duchów”
2009 Załoga G Agent FBI
  • Antyterrorysta
  • Kucharz
  • Strażnik
  • Mężczyzna
2010 Alicja w Krainie Czarów Absolem
2010 Arcania: Gothic 4 Ningal
2010 God of War III Król Minos Mark Moseley
2010 StarCraft II: Wings of Liberty Archont (jednostka)
  • Archanit
  • Cywil
  • Widmo (jednostka)
  • Urun
  • Marine dr Naruda
2010 Tom Clancy’s H.A.W.X. 2 Generał Wasilij Morgunow
2010 Toy Story 3 Żołnierzyki
Głos komputera stacji Zurga
2010 Zaplątani Sinior
Tor
2011 1812: Serce Zimy Żer Zbigniew Konopka
2011 Disciples III: Wskrzeszenie Nosferatu
  • Truposz
  • Zalążek zepsucia (męski głos)
  • Strażnik smutku (męski głos)
  • Namiestnik nieszczęścia (męski głos)
2011 Killzone 3 Oficerowie ISA
2011 League of Legends Alistar Harlan Hogan
  • Zed Galaktyczny Zabójca
  • Jax
  • Jax z Królestw Mecha
  • Zed
2011 Majesty 2: Wojna o Ardanię Łucznik Helii (Wojna o Ardanię)
  • Baron logiki
  • Pradawny król Licz
  • Smok Rafnir
2011 Might & Magic: Heroes VI Changbo Matt Yang King
  • Azkaal
  • Strażnik Namtaru
  • Zed
  • Cyklop
  • Czart
2011 The Elder Scrolls V: Skyrim Ulfric Gromowładny Vladimir Kulich
2011 Wiedźmin 2: Zabójcy królów Zyvik Zbigniew Konopka
  • Jeńcy
  • Cornelius Meyer
  • Krasnolud
  • Rycerze Zakonu Płonącej Róży
  • Więzień
    Wykrzyknik.png
2012 ArcaniA: Upadek Setarrif Ningal
Orgok
2012 Diablo III Rzeźnik
  • Zaven Alchemik
  • Mieszkaniec Tristram
  • Przerażony farmer
  • Rondal
  • Uchodźca
  • Mieszkaniec Kaldeum
  • Kupiec Tilnan Kolekcjoner
2012 Epic Mickey 2: Siła dwóch Byk
Sklepikarz
2012 Fable: The Journey Daniel
Płomień
2012 Risen 2: Mroczne wody Zaalu
Samir
2012 The Elder Scrolls V: Skyrim – Dawnguard Gunmar
2013 Beyond: Dwie dusze Ochroniarz laboratorium
2013 Disney Infinity Unkar Platt Dee Bradley Baker
Jangles the Clown (Jacek Clown) Josh Cooley
2013 Killzone: Shadow Fall Helghaści
Strażnik więzienny
2013 Puppeteer Smok Kerry Shale
  • Count Down
  • Potwór Frankensteina
  • Rooster
2013 Ratchet & Clank: NEXUS Drań #2 Dave Wittenberg
2013 StarCraft II: Heart of the Swarm Wiking
2013 The Last of Us Żołnierze SPECops
2013 Tomb Raider Mathias Robert Craighead
2014 Hearthstone Instruktor Razuwiusz
  • Stalag
  • Herold Pustki
  • Mroczny kultysta
  • Hobgoblin (Gobliny vs Gnomy)
  • Odmagiczniacz X-21 (Gobliny vs Gnomy)
  • Vol'Jin (Gobliny vs Gnomy)
  • Oszalały wyznawca (Przedwieczni Bogowie)
  • Przedwieczna Groza (Przedwieczni Bogowie)
  • Przywoływacz Zmierzchu (Przedwieczni Bogowie)
  • Śmiałek Krwawego Kopyta (Przedwieczni Bogowie)
2014 Sunset Overdrive Krzykacz
2015 The Order: 1886 Żołnierze brytyjscy
2015 Uncharted: Fortuna Drake’a Gabriel Roman Simon Templeman
2015 Wiedźmin: Dziki Gon Lugos Szalony Zbigniew Konopka
  • Harald
  • Sigo Bunc
  • Starszy z klanu Craite
2016 Battlefield 1 Żołnierze
2016 Champions of Anteria Generał Fidelus
2016 Gwint: Wiedźmińska gra karciana Stegbor Zbigniew Konopka
  • Lugos Szalony
  • Harald Psia Gęba
  • Xavier Moran
2016 LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy Athgar Heece Andrew Jack
Pilot Ruchu Oporu Andrew Jack
2016 Ratchet & Clank Samotny Bill
Roboty
2016 Wiedźmin: Dziki Gon – Krew i wino Mąż Rozalindy Zbigniew Konopka
Hiena cmentarna Zbigniew Konopka
2017 Destiny 2 Cesarz Calus
2017 Elex Eldur
  • Reinhold
  • Volkark
  • Kral
2017 Knack II Rothari Jim Pirri
2017 LEGO Marvel Super Heroes 2 M’Baku / Man-Ape
Odyn
2017 StarCraft: Remastered Edmund Duke Jack Ritschel
Archont (jednostka) James Page
2017 Star Wars: Battlefront II Hrabia Dooku Corey Burton
2018 Call of Duty: Black Ops IIII Nikolai Belinski Fred Tatasciore
Shadowman Robert Picardo
2018 LEGO DC Super-Villains: Złoczyńcy Ganthet Brian George
Goryl Grodd David Sobolov
2018 LEGO Iniemamocni Rick Dicker Jonathan Banks
2018 Marvel’s Spider-Man Mister Negative (jedna kwestia) Stephen Oyoung
Ernie
2019 Crossroads Inn Oberon
2019 Darksiders: Genesis Moloch
Upadłe anioły
2020 Iron Harvest Roswieccy żołnierze
2020 Legends of Runeterra Zed
2020 SpongeBob Kanciastoporty: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated Larry Homar Mr. Lawrence
2020 The Last of Us: Part II Seth
2020 Warcraft III: Reforged Gwardzista Marcus
  • Ambasador #4
  • Starszy wartownik

Filmy animowane

Rok Tytuł Rola Aktor w wersji oryginalnej
1998 Książę Egiptu Hotep Steve Martin
1998 Mała syrenka
2002 Piękna i Bestia
2003 Spirited Away: W krainie bogów Czarny
2004 Kroniki Riddicka: Mroczna furia Abu „Imam” al-Walid Keith David
2008 Gwiezdne wojny: Wojny klonów Hrabia Dooku Christopher Lee
2009 Wyprawa po magiczne serce Footman
Duch Sauny
2011 Thor: Opowieści Asgardu Hogun Paul Dobson
Odyn Chris Britton
2015 Flintstonowie: Wielkie łubu-dubu Henry Marble Mark Hney
2016 Kubo i dwie struny
2016 Zakwakani
2017 Czarny kocioł Dallben Freddie Jones
2018 Iniemamocni 2

Seriale animowane

Rok Tytuł Rola Aktor w wersji oryginalnej
1996 Duckman
1997 Batman Steven Carlyle (odc. 70) Peter Strauss
1998 Laboratorium Dextera
1998 Teknoman
2000 Dilbert Facet z marketingu
2000 Zapasy na śmierć i życie
2002 Samuraj Jack Aku Mako
2003 Gwiezdne wojny: Wojny klonów Hrabia Dooku Corey Burton
2004 Mała syrenka (wersja DCVI) Ojciec Sebastiana (odc. 25)
2005 Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster
2005 Megas XLR Komandor Glorftów Kevin Michael Richardson
  • Siepacz Magnanimusa (niektóre odcinki)
  • Kosmita w barze
  • Przywódca yeti
  • R.E.C.R.
2005 Super Robot Monkey Team Hyperforce Go! Antauri Kevin Michael Richardson
2006 Batman: Animacje
2006 Ben 10 Czteroręki Richard McGonagle
  • Zębal
  • Zębferno (odc. 24)
  • Policjant (odc. 27)
  • Sprzedawca w sklepie (odc. 29)
  • Ex (odc. 43)
2007 Fineasz i Ferb
2010 Batman: Odważni i bezwzględni Asteroth Tony Todd
Calendar Man
2011 Pora na przygodę! Pan Świnia (niektóre odcinki) Ron Lynch
  • Olbrzym (odc. 2a)
  • Biznesmeni (odc. 4b)
  • Rabuś (odc. 5b)
  • Smok (odc. 5b)
  • Żniwiarz (odc. 6a)
  • Król robak (odc. 6b)
  • Narrator (odc. 8b)
  • Żółw (odc. 10a)
  • Wilkojaki (odc. 10b)
  • Pan Gąska (odc. 16a)
  • Śmierć (odc. 22a 47a)
  • Golem (odc. 24b)
  • Pan Ciastko (Pan Mufinek) (odc. 25a, 50b)
  • Śnieżny golem (odc. 29b)
  • Wielki Mistrz Czarodziejskich Ceremonii (odc. 31b 62a 77b)
  • Smuga (odc. 32b)
  • Cynamonek (odc. 30a, 33b, 34b, 41a, 43a-43b, 66b, 68b, 72b, 77a, 80a, 89a-89b, 111b, 115b)
  • Mildwin (odc. 38a)
  • Cyklop (odc. 38b)
  • Demon Krwi (odc. 39b)
  • Mantikora (odc. 47a, 95a, 116a)
  • Ciuchcia (odc. 49a)
  • Leśny Czarodziej (odc. 51b)
  • Miś (odc. 52b)
  • Hipnokapłan (odc. 70b)
  • Wielki Król (odc. 92a)
  • Trawieniec (odc. 94a)
  • Bobby (odc. 109b)
2014 Wujcio Dobra Rada
2015 Między nami, misiami
2015 Transformers: Robots in Disguise Terrashock
Drift
2016 Archer Len Trexler Jeffrey Tambor
  • Lord Feltchley
  • Przedstawiciel AmPetCo (odc. 14)
2016 Overwatch Vortagra
2017 Brickleberry Nazir
2017 Dzień, w którym Heniś poznał...
2017 Nie ma jak w rodzinie
2019 Banda Beti Wujek Ned


Wykonanie piosenek

Rok Tytuł Piosenka
1998 Książę Egiptu Partie wokalne Hotepa: „Nie z patałachami grasz”
1999 Asterix i Obelix kontra Cezar Piosenka o Obeliksie
2009 Wyprawa po magiczne serce Wykonanie piosenek

Słuchowiska

Rok Tytuł Rola
2011 Ostatnie życzenie Piętnastka (Mniejsze zło)
Nosikamyk (Mniejsze zło)


Linki zewnętrzne

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.