Encyklopedia polskiego dubbingu
Advertisement
Encyklopedia polskiego dubbingu


Zbigniew Konopka (ur. 17 czerwca 1964 roku w Złotoryi) – polski aktor teatralny i dubbingowy.

Biografia

W teatrze zadebiutował 4 października 1987 roku w rewii pt. Czyste szaleństwo w reżyserii Jana Englerta, w rolach Abłoputo, Kasandra i Łatki. Rok później ukończył wydział aktorski PWST w Warszawie.

W późniejszych latach współpracował z teatrami: Dramatycznym, Nowym, Videoteatrem „Poza”, Powszechnym, Polonia oraz z Rampą na Targówku.

Role w dubbingu

Filmy

Rok Tytuł Rola Aktor w wersji oryginalnej
1999 Asterix i Obelix kontra Cezar Strażnik bramy wioski Gallów
  • Strażnik bramy obozu Rzymian
  • Żołnierz wyprowadzający Asteriksa na arenę
1999 Ogniem i mieczem Gość karczmy
2002 Gwiezdne wojny: Część II – Atak klonów Hrabia Dooku Christopher Lee
2003 Mali agenci 2: Wyspa marzeń Główny magnetor Dale Dudley
2003 Złap mnie, jeśli potrafisz Earl Amdursky Brian Howe
2004 RRRrrrr!!! Adam
2005 Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów Hrabia Dooku Christopher Lee
2005 Lucky Luke
2005 Terminal Joe Mulroy Chi McBride
2008 Asterix na olimpiadzie Gigantus Nathan Jones
Jeden z Gallów
2008 Opowieści z Narnii: Książę Kaspian Tłum
2010 Alicja w Krainie Czarów Bernard Timothy Spall (głos)
2012 Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości Kapitan piratów Gérard Jugnot
Facedarax, złodziej powozu Michel Crémadès
2012 Avengers Reporter telewizyjny
2013 Hobbit: Pustkowie Smauga Beorn Mikael Persbrandt
2013 Gra Endera Olbrzym Gavin Hood
2013 Iron Man 3 Dziennikarz MSNBC
2013 Jeździec znikąd
2013 Życie Pi Kucharz Gérard Depardieu
2014 Hobbit: Bitwa pięciu armii Beorn Mikael Persbrandt
2014 Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz
2014 Strażnicy Galaktyki Komputer statku Łowców
Żołnierz Ronana
2014 Syn boży
2015 Avengers: Czas Ultrona
2015 Ant-Man
2015 Fantastyczna Czwórka Przedstawiciel Pentagonu
2015 Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy Major Ematt Andrew Jack
2015 Kraina jutra Policjant Pearce Visser
2016 Alicja po drugiej stronie lustra Bernard Timothy Spall (głos)
2016 Benek Brawura i czerwone taksówki Poilonez Jean Reno
2016 Czerwony Kapitan Policjant „Kuki” Martin Sitta
2016 Dzień Niepodległości: Odrodzenie Członek załogi statku
2016 Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów Ksiądz
2016 Księga dżungli Nosorożec Russell Peters
2016 Legion Samobójców Angelo Robin Atkin Downes
2016 Łotr 1: Gwiezdne wojny – Historie Dowódca Czerwonych Drewe Henley
  • Sługa Vadera
  • Vaneé
2016 Łowca i Królowa Lodu Król Robert Portal
2017 Co wiecie o swoich dziadkach?
2017 Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi
2017 Mikołaj i spółka
2017 Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara Mieszkaniec Saint Martin
Żołnierz eskortujący Jacka
2017 Thor: Ragnarok Głos wywołujący uczestników na arenę
2017 Transformers: Ostatni rycerz Cogman Jim Carter
2017 Valerian i Miasto Tysiąca Planet Igon Sirus John Goodman (głos)
2018 Aquaman Król Atlan Graham McTavish
2018 Dziadek do orzechów i cztery królestwa
2018 Han Solo: Gwiezdne wojny – Historie Narrator spotu Imperium
2018 Krzysiu, gdzie jesteś?
2018 Paweł, apostoł Chrystusa Aquilla John Lynch
2018 Zegar czarnoksiężnika
2019 Alita: Battle Angel Grewishka Jackie Earle Haley
2019 Gwiezdne wojny: Skywalker – odrodzenie
2019 Shazam! Grzech

Seriale

Rok Tytuł Rola Aktor w wersji oryginalnej
2000 Pcin Dolny
2002 Całe zdanie nieboszczyka
2012 Przygody Sary Jane (teleTOON+) Żółty i Czerwony Robot Jon Glover
Groske
2015 The Returned Craig Kevin O’Grady
2016 Richie Rich Król Frank Glenn Taranto
2019 Star Wars: The Mandalorian Weequay (odc. 9) W. Earl Brown

Gry komputerowe

Rok Tytuł Rola Aktor w wersji oryginalnej
1999 Dungeon Keeper 2 Król Reginald
  • Dobrzy lordowie
  • Wrodzy strażnicy
2000 Heroes of Might and Magic III: Armageddon’s Blade Xeron
  • Król Roland Ironfist
  • Dracon
2000 Hype: The Time Quest Czarodziej Gogoud
  • Rozbójnik Exar
  • Behran
  • Boissyh
  • Strażnik bramy
  • Mnich w skryptorium
2000 Shōgun: Total War Posłaniec klanu Hōjō
2000 SWAT 3: Close Quarters Battle Arcybiskup
  • Victor Getts
  • Żołnierz SWAT
2001 Crusaders of Might and Magic Necros
2001 End of Twilight: Zaginiona tarcza wikinga Fenris
2001 Evil Islands: Klątwa zagubionej duszy Tka Rik
  • Narrator intra
  • Stary smok
  • Kapitan Tilvar
  • Karansul
  • Dobry Rycerz Brissen
  • Kardaur
  • Brat Khatul
  • Brat Kowal
  • Kharad
  • Kehel
  • Duch naukowca
2001 Evil Twin: Kroniki Cypriena Wilbur Patrick Préjean
  • Steve
  • Lenny
  • Joe Pierwszy
  • Alchemik
  • Burmistrz Folksville
  • Kapitan Folków
  • Strażnicy wioski
2001 Heroes of Might and Magic III: The Shadow of Death (wersja premierowa) Trener Gelu
2001 Hugo: Magiczna podróż Małpa-marynarz
  • Piloci
  • Rechot
2001 Hugo: Zaczarowany dąb Dąb
2001 Icewind Dale: Serce zimy Soundset - mężczyzna 2
2001 Necronomicon: Świt ciemności Robert Eagleton
  • Blackfish
  • Pijak
  • Przeklęty
2001 Orientalne noce Sułtan
  • Dżin pałacowy
  • Eunuchy
  • Guru sekty
  • Mustafa
  • Ogrodnik
2001 Real War: Prawdziwa wojna Generał sił USA
2001 The Ward: Posłaniec z przyszłości Higgins
  • Houston
  • Agent
  • Głos w bazie obcych
  • Obcy
  • Kontroler lotu
2002 Airline Tycoon Evolution Rick
  • Pracownik sklepu NASA
  • Pracownik HighTech Design Corporation
2002 Car Tycoon Narrator
2002 Conquest: Wojny pogranicza Admirał Tackwhether Hawkes Clive Revill
  • Admirał Smirnoff
  • Azkar
  • Załoganci
2002 Heroes of Might and Magic III: The Shadow of Death Crag Hack Michael Sorich
  • Sandro (kampanie „Bunt nekromanty” i „Nieświęte przymierze”)
  • Yog (kampania „Nieświęte przymierze”)
2002 Hooligans: Europejska zadyma Szef klubu
  • Trener
  • Głos w menu
  • Doradca
    Wykrzyknik.png
2002 Królik Bystrzak dla drugoklasisty: Misja na Ser-io Maciek Maślanka
2002 Might and Magic IX Krohn
  • Ralof
  • Soundset – arogancki
2002 Piotruś Pan: Wielki powrót Wódz Indian
2002 Pool of Radiance: Ruiny Myth Drannor Kamzam
  • Czarodziej-ork
  • Lisz
  • Ormyrr Geb
  • Orkowie
  • Pelendralaar
  • Piwowar Durlin Miażdzykamień
  • Thir
  • Uwięziony
  • Zal
  • Zay
2002 Starmageddon Azel
D’Arg
2002 Syberia Dyrektor Siergiej Borodin
  • Zawiadowca stacji
  • Trzeci rektor
2002 Warlords: Battlecry II Bohater – Minotaur
  • Bohater – Istota lasu
  • Lord Zagłady
  • Rycerz senior (jednostka)
  • Kobold (jednostka)
  • Treant (jednostka)
2002 Władca pierścieni: Drużyna Pierścienia Aragorn Daran Norris
  • Nali
  • Stary Maggot
  • Czarni Jeźdzcy
2003 Grom: Terror w Tybecie Bartolomeo
  • Archeolog
  • Kundga (część kwestii)
  • Mongolski jeździec
  • Potężni
  • Żebrak
2003 Kangurek Kao: Runda 2 Bóbr
Żółw
2003 Prince of Persia: Piaski Czasu Wezyr Barry Dennen
Sułtan Azadu William Knight
2003 Robin Hood: Legenda Sherwood Stuteley
  • Halabardnicy
  • Kompani w zasadzkach
2003 ToCA Race Driver „Rakieta” Jack Johnson Don Leslie
2003 Tymek: Niczego się nie boję! Lew
2003 Wiki Wiking: Próba odwagi Gorm
2004 Batman: Sprawiedliwość ponad wszystko Gordon
Sędzia
2004 D-Day René Artois
Żołnierze
2004 Far Cry (wersja premierowa) Harlan Doyle Cornell Womack
Naukowiec
2004 Hobbit Thorin II Dębowa Tarcza Clive Revill
  • Bofur
  • Goblin-strażnik
  • Gollum
  • Krasnolud
  • Król elfów
2004 Shrek 2 Wielkie Ciastko Michael Gough
Więzień #1 James Arnold Taylor
2005 Agent Hugo Maks Schmeltz
Szczękościsk
2005 Batman: Toksyczny chłód Człowiek-Zagadka
Komisarz James Gordon
2005 Madagaskar Kowalski (większość kwestii) Chris Miller
2005 Necromania: Pułapka ciemności Kamienny golem
2006 Cezar IV Hodowcy oliwek
  • Medycy
  • Najeźdźcy
  • Poborcy podatkowi
  • Rabusie
  • Żołnierze
2006 Gothic 3 Tempack
  • Enzo
  • Arokkh
  • Kalesch
  • Potros
  • Rozhov
  • Koraz
  • Trompok
  • Folleck
  • Brontobb
  • Grimboll
  • Navaras
  • Grubuz
  • Akrabor
  • Milok
  • Sullfock
  • Lekceważący strażnik
  • Benito
  • WWyszczerzony furtian
  • Asam
  • Topork
  • Luca
  • Gembak
  • Denpok
  • Grobock
  • Strażnik bramy Trelis
  • Gwary (assasyni)
2006 Heroes of Might and Magic V: Kuźnia przeznaczenia Rolf
Strażnicy
2006 Noddy: Szykujmy się do szkoły Chytrus
Pan Plod
2006 Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse Doktor Dlaszego Doug James
  • Policjanci
  • Sierżant
2006 Tom Clancy´s Splinter Cell: Double Agent Emile Dufraisne Keith Szarabajka
2006 Viva Piñata Bart
Magazyn Piñat
2007 Artur i Minimki Darkos
2007 Assassin’s Creed Krzyżowiec
Przechodnie
2007 Broken Sword: Anioł śmierci „Elvis”
  • Tony Martino
  • Bramkarz klubu „Czarny Kot”
2007 Wiedźmin Declan Leuvaarden Zbigniew Konopka
  • Pachołek Salamandry
  • Hurtownik
  • Gość weselny
  • Redańscy kupcy
  • Żołnierze Salamandry
  • Zielarz z Wyzimy
  • Riv
  • Podróżni
  • Griffarin
  • Wędrowny kupiec
  • Czeladnik
  • Tajemniczy kupiec
  • Szlachcic
  • Rajcy miejscy
  • Handlarz tekstyliów
  • Handlarz napitami
  • Karczmarz w Misiu Kudłaczu
  • Oberżysta
  • Bogaty kupiec
  • Goście na przyjęciu
2008 Avencast: Rise of the Mage Horacy
  • Kulkurazzz
  • Kyranie
  • Meganteolis
  • Seweryn
2008 Fallout 3 Porucznik Williams Stephen Russell
  • Głosy robotów strażniczych
  • Naukowcy Enklawy
  • Żołnierz Enklawy
2008 Heroes of Might and Magic V: Dzikie hordy Kunyak
  • Rolf
  • Toulun
  • Demony
  • Ork
  • Tłum orków
  • Thorod
  • Posłaniec Gotaia
  • Władca piorunów
2008 Księżniczka: Bajkowa podróż Marynarze
2008 Legend: Hand of God Lado
  • Kaskaras
  • Ned
  • Ranko
  • Sułtan
  • Yussuf
2008 Mass Effect Samesh Bhatia Brian George
  • Lilihierax
  • Bywalec
  • Głosy batarian (Bring Down the Sky)
  • Doktor Droyas
  • Żołnierz
  • Głos w radiu
2008 Overclocked: Historia o przemocy Detektyw Moretti
2008 Power Rangers: Super Legendy Goldar Nolan North
Wild Force Czerwony Rangers Wally Wingert
2008 Quantum of Solace Człowiek White’a
Najemnik
2008 Rise & Fall: Civilizations at War Tor
  • Parmenion
  • Legioniści
  • Generał
2008 Sam & Max: Sezon 1 Pluskwa Theodore Dudebrough
  • Zapora ogniowa
  • Ochroniarz Wakabayashi (odc. 6)
2009 Age of Conan: Hyborian Adventures Kapitan Redrik
2009 Dragon Age: Początek Zathrian Tim Russ
  • Szybkonóg
  • Adwen
2009 Fantasy Wars: Złota edycja Aptekarz Juliusz (Przymierze Elfów)
  • Wódz trolli
  • Stary Hexer
  • Stary Dowódca
2009 Jak & Daxter: Zaginiona granica Duke Skyheed Phil LaMarr
2009 Star Wars: The Clone Wars – Republic Heroes Hrabia Dooku Corey Burton
2009 Tom Clancy’s EndWar Przywódca #2
2009 Tom Clancy’s H.A.W.X. Adrian DeWinter
Dowódca „Duchów”
2009 Załoga G Agent FBI
  • Antyterrorysta
  • Kucharz
  • Strażnik
  • Mężczyzna
2010 Alicja w Krainie Czarów Absolem
2010 Arcania: Gothic 4 Ningal
2010 God of War III Król Minos Mark Moseley
2010 StarCraft II: Wings of Liberty Archont (jednostka)
  • Archanit
  • Cywil
  • Widmo (jednostka)
  • Urun
  • Marine dr Naruda
2010 Tom Clancy’s H.A.W.X. 2 Generał Wasilij Morgunow
2010 Toy Story 3 Żołnierzyki
Głos komputera stacji Zurga
2010 Zaplątani Sinior
Tor
2011 1812: Serce Zimy Żer Zbigniew Konopka
2011 Disciples III: Wskrzeszenie Nosferatu
  • Truposz
  • Zalążek zepsucia (męski głos)
  • Strażnik smutku (męski głos)
  • Namiestnik nieszczęścia (męski głos)
2011 Killzone 3 Oficerowie ISA
2011 League of Legends Alistar Harlan Hogan
  • Zed Galaktyczny Zabójca
  • Jax
  • Jax z Królestw Mecha
  • Zed
2011 Majesty 2: Wojna o Ardanię Łucznik Helii (Wojna o Ardanię)
  • Baron logiki
  • Pradawny król Licz
  • Smok Rafnir
2011 Might & Magic: Heroes VI Changbo Matt Yang King
  • Azkaal
  • Strażnik Namtaru
  • Zed
  • Cyklop
  • Czart
2011 The Elder Scrolls V: Skyrim Ulfric Gromowładny Vladimir Kulich
2011 Wiedźmin 2: Zabójcy królów Zyvik Zbigniew Konopka
  • Jeńcy
  • Cornelius Meyer
  • Krasnolud
  • Rycerze Zakonu Płonącej Róży
  • Więzień
    Wykrzyknik.png
2012 ArcaniA: Upadek Setarrif Ningal
Orgok
2012 Diablo III Rzeźnik
  • Zaven Alchemik
  • Mieszkaniec Tristram
  • Przerażony farmer
  • Rondal
  • Uchodźca
  • Mieszkaniec Kaldeum
  • Kupiec Tilnan Kolekcjoner
2012 Epic Mickey 2: Siła dwóch Byk
Sklepikarz
2012 Fable: The Journey Daniel
Płomień
2012 Risen 2: Mroczne wody Zaalu
Samir
2012 The Elder Scrolls V: Skyrim – Dawnguard Gunmar
2013 Beyond: Dwie dusze Ochroniarz laboratorium
2013 Disney Infinity Unkar Platt Dee Bradley Baker
Jangles the Clown (Jacek Clown) Josh Cooley
2013 Killzone: Shadow Fall Helghaści
Strażnik więzienny
2013 Puppeteer Smok Kerry Shale
  • Count Down
  • Potwór Frankensteina
  • Rooster
2013 Ratchet & Clank: NEXUS Drań #2 Dave Wittenberg
2013 StarCraft II: Heart of the Swarm Wiking
2013 The Last of Us Żołnierze SPECops
2013 Tomb Raider Mathias Robert Craighead
2014 Hearthstone Instruktor Razuwiusz
  • Stalag
  • Herold Pustki
  • Mroczny kultysta
  • Hobgoblin (Gobliny vs Gnomy)
  • Odmagiczniacz X-21 (Gobliny vs Gnomy)
  • Vol'Jin (Gobliny vs Gnomy)
  • Oszalały wyznawca (Przedwieczni Bogowie)
  • Przedwieczna Groza (Przedwieczni Bogowie)
  • Przywoływacz Zmierzchu (Przedwieczni Bogowie)
  • Śmiałek Krwawego Kopyta (Przedwieczni Bogowie)
2014 Sunset Overdrive Krzykacz
2015 The Order: 1886 Żołnierze brytyjscy
2015 Uncharted: Fortuna Drake’a Gabriel Roman Simon Templeman
2015 Wiedźmin: Dziki Gon Lugos Szalony Zbigniew Konopka
  • Harald
  • Sigo Bunc
  • Starszy z klanu Craite
2016 Battlefield 1 Żołnierze
2016 Champions of Anteria Generał Fidelus
2016 Gwint: Wiedźmińska gra karciana Stegbor Zbigniew Konopka
  • Lugos Szalony
  • Harald Psia Gęba
  • Xavier Moran
2016 LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy Athgar Heece Andrew Jack
Pilot Ruchu Oporu Andrew Jack
2016 Ratchet & Clank Samotny Bill
Roboty
2016 Wiedźmin: Dziki Gon – Krew i wino Mąż Rozalindy Zbigniew Konopka
Hiena cmentarna Zbigniew Konopka
2017 Destiny 2 Cesarz Calus
2017 Elex Eldur
  • Reinhold
  • Volkark
  • Kral
2017 Knack II Rothari Jim Pirri
2017 LEGO Marvel Super Heroes 2 M’Baku / Man-Ape
Odyn
2017 StarCraft: Remastered Edmund Duke Jack Ritschel
Archont (jednostka) James Page
2017 Star Wars: Battlefront II Hrabia Dooku Corey Burton
2018 Call of Duty: Black Ops IIII Nikolai Belinski Fred Tatasciore
Shadowman Robert Picardo
2018 LEGO DC Super-Villains: Złoczyńcy Ganthet Brian George
Goryl Grodd David Sobolov
2018 LEGO Iniemamocni Rick Dicker Jonathan Banks
2018 Marvel’s Spider-Man Mister Negative (jedna kwestia) Stephen Oyoung
Ernie
2019 Crossroads Inn Oberon
2019 Darksiders: Genesis Moloch
Upadłe anioły
2020 Iron Harvest Roswieccy żołnierze
2020 Legends of Runeterra Zed
2020 SpongeBob Kanciastoporty: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated Larry Homar Mr. Lawrence
2020 The Last of Us: Part II Seth
2020 Warcraft III: Reforged Gwardzista Marcus
  • Ambasador #4
  • Starszy wartownik

Filmy animowane

Rok Tytuł Rola Aktor w wersji oryginalnej
1998 Książę Egiptu Hotep Steve Martin
1998 Mała syrenka
2002 Piękna i Bestia
2003 Spirited Away: W krainie bogów Czarny
2004 Kroniki Riddicka: Mroczna furia Abu „Imam” al-Walid Keith David
2008 Gwiezdne wojny: Wojny klonów Hrabia Dooku Christopher Lee
2009 Wyprawa po magiczne serce Footman
Duch Sauny
2011 Thor: Opowieści Asgardu Hogun Paul Dobson
Odyn Chris Britton
2015 Flintstonowie: Wielkie łubu-dubu Henry Marble Mark Hney
2016 Kubo i dwie struny
2016 Zakwakani
2017 Czarny kocioł Dallben Freddie Jones
2018 Iniemamocni 2

Seriale animowane

Rok Tytuł Rola Aktor w wersji oryginalnej
1996 Duckman
1997 Batman Steven Carlyle (odc. 70) Peter Strauss
1998 Laboratorium Dextera
1998 Teknoman
2000 Dilbert Facet z marketingu
2000 Zapasy na śmierć i życie
2002 Samuraj Jack Aku Mako
2003 Gwiezdne wojny: Wojny klonów Hrabia Dooku Corey Burton
2004 Mała syrenka (wersja DCVI) Ojciec Sebastiana (odc. 25)
2005 Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster
2005 Megas XLR Komandor Glorftów Kevin Michael Richardson
  • Siepacz Magnanimusa (niektóre odcinki)
  • Kosmita w barze
  • Przywódca yeti
  • R.E.C.R.
2005 Super Robot Monkey Team Hyperforce Go! Antauri Kevin Michael Richardson
2006 Batman: Animacje
2006 Ben 10 Czteroręki Richard McGonagle
  • Zębal
  • Zębferno (odc. 24)
  • Policjant (odc. 27)
  • Sprzedawca w sklepie (odc. 29)
  • Ex (odc. 43)
2007 Fineasz i Ferb
2010 Batman: Odważni i bezwzględni Asteroth Tony Todd
Calendar Man
2011 Pora na przygodę! Pan Świnia (niektóre odcinki) Ron Lynch
  • Olbrzym (odc. 2a)
  • Biznesmeni (odc. 4b)
  • Rabuś (odc. 5b)
  • Smok (odc. 5b)
  • Żniwiarz (odc. 6a)
  • Król robak (odc. 6b)
  • Narrator (odc. 8b)
  • Żółw (odc. 10a)
  • Wilkojaki (odc. 10b)
  • Pan Gąska (odc. 16a)
  • Śmierć (odc. 22a 47a)
  • Golem (odc. 24b)
  • Pan Ciastko (Pan Mufinek) (odc. 25a, 50b)
  • Śnieżny golem (odc. 29b)
  • Wielki Mistrz Czarodziejskich Ceremonii (odc. 31b 62a 77b)
  • Smuga (odc. 32b)
  • Cynamonek (odc. 30a, 33b, 34b, 41a, 43a-43b, 66b, 68b, 72b, 77a, 80a, 89a-89b, 111b, 115b)
  • Mildwin (odc. 38a)
  • Cyklop (odc. 38b)
  • Demon Krwi (odc. 39b)
  • Mantikora (odc. 47a, 95a, 116a)
  • Ciuchcia (odc. 49a)
  • Leśny Czarodziej (odc. 51b)
  • Miś (odc. 52b)
  • Hipnokapłan (odc. 70b)
  • Wielki Król (odc. 92a)
  • Trawieniec (odc. 94a)
  • Bobby (odc. 109b)
2014 Wujcio Dobra Rada
2015 Między nami, misiami
2015 Transformers: Robots in Disguise Terrashock
Drift
2016 Archer Len Trexler Jeffrey Tambor
  • Lord Feltchley
  • Przedstawiciel AmPetCo (odc. 14)
2016 Overwatch Vortagra
2017 Brickleberry Nazir
2017 Dzień, w którym Heniś poznał...
2017 Nie ma jak w rodzinie
2019 Banda Beti Wujek Ned


Wykonanie piosenek

Rok Tytuł Piosenka
1998 Książę Egiptu Partie wokalne Hotepa: „Nie z patałachami grasz”
1999 Asterix i Obelix kontra Cezar Piosenka o Obeliksie
2009 Wyprawa po magiczne serce Wykonanie piosenek

Słuchowiska

Rok Tytuł Rola
2011 Ostatnie życzenie Piętnastka (Mniejsze zło)
Nosikamyk (Mniejsze zło)


Linki zewnętrzne

Advertisement