FANDOM


Worms W.M.D – komputerowa strategiczna gra turowa z serii Worms, wyprodukowana przez brytyjskie studio Team17 Digital Ltd.

Światowa premiera wersji na komputery osobiste miała miejsce 23 sierpnia 2016 roku, z kolei konsolowej trzy dni później.

Polski dubbing obejmuje tzw. bank głosów, są dostępne dwa głosy robaków: męski i damski. Przerywniki filmowe w grze zawierają wyłącznie polskie napisy.

Opis gry

Robale powróciły w najbardziej niszczycielskiej grze z tej serii. Worms W.M.D to najlepsza w historii gra o robalach. Ma wspaniałą, ręcznie stworzoną grafikę 2D, nową funkcję tworzenia przedmiotów, nowe rodzaje broni, pojazdy i budynki. Przywrócono kilka ulubionych klasycznych rodzajów broni i funkcji.

Przedzieraj się przez 30 poziomów o rosnącym stopniu trudności, korzystając z ogromnego arsenału nowych i klasycznych broni. Dążąc do zdominowania pola walki wykorzystuj pojazdy do siania zamętu w szeregach wrogów i zyskuj przewagę taktyczną za pomocą budynków!

Zmierz się z maksymalnie 5 przeciwnikami w zabawnych walkach z udziałem do 8 robali. Graj w trybie wieloosobowym – lokalnie lub przez Internet – także z rankingiem graczy. Rozpłaszcz przeciwników przy pomocy Betonowego Osła. Święty Granat Ręczny zmieni ich w robalowe mięso. Otwórz ogień z helikopterów albo zniszcz wrogów czołgiem. Dzięki 80 rodzajom broni i narzędzi ta wersja Worms zapewnia maksymalny poziom chaosu!

Źródło opisu: Muve

Ekipa

Twórca Funkcja
Brak danych

Obsada

Głos w dubbingu Rola Aktor w wersji oryginalnej Próbka
Joanna Pach-Żbikowska Robale (żeński głos)
Joanna Pach - Worms
Janusz Wituch Robale (męski głos)
Janusz Wituch - Worms

Linki zewnętrzne


Worms Logo
Gry z serii Worms z dubbingiem Worms 2Worms: ArmageddonWorms World PartyWorms 3DWorms W.M.D
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.