FANDOM


Wildlife Park 2 (ang. Wildlife Park 3) – strategiczna gra ekonomiczna stworzona przez firmę B-Alive, druga część serii Wildlife Park. W Polsce wydana 4 sierpnia 2006 roku przez firmę Cenega, będącą jednocześnie zleceniodawcą dubbingu.

Gra doczekała się również trzech dodatków: Szalone zoo (premiera: 25 maja 2007), Świat koni i Wodny świat (premiera: 23 listopada 2007).

Opis gry

Masz ochotę zbudować własny park dzikich zwierząt? W Wildlife Park 2 znajdziesz pełną symulację zwierzęcego ekosystemu, dzięki któremu Twoi podopieczni zachowywać się będą niezwykle realistycznie. Dodaj do tego zmienne warunki pogodowe, ogrody botaniczne oraz zaawansowany system strategiczno-ekonomiczny i masz przed sobą grę swoich marzeń! Wciel się w postać właściciela zoo albo zarządcy safari, hoduj rzadkie i niemal wymarłe gatunki zwierząt, a także prowadź badania botaniczne w instytutach badawczych. Prócz trybu gry dowolnej, w Wildlife Park 2 znajdziesz ponad 20 misji i zadań do wykonania.
Źrodło opisu: Komputronik

Świat koni

Ten rewelacyjny, zwierzęcy świat zachwyci każdą dziewczynkę. Dzięki programowi młodzi wielbiciele koni i kucyków będą mogli pokierować własną stadniną. Opieka nad końmi, trenowanie ich i zgłaszanie do udziału w międzynarodowych zawodach, to tylko niektóre atrakcje. Wśród licznych zadań, które czekają na młodych graczy znajdziemy m.in. czesanie grzyw i szkolenia przyszłych czempionów, dbanie o atrakcyjność i płynność finansową stadniny. Wątpliwości rozwieje wbudowana encyklopedia. Świat Koni to fantastyczna gra dla miłośników zwierząt. Sprawdź, czy do nich należysz!
Źródło opisu: Merlin

Szalone zoo

Czeka na ciebie ponad 30 nowych zwierząt i roślin, a wśród nich wilki, lisy polarne i potężne kangury! Zasadź na terenie swojego parku przepiękne słoneczniki i rzadkie orchidee oraz egzotyczne drzewa - bambusy i eukaliptusy. Znajdzie się też miejsce na nowe atrakcje - dla dzieciaków przygotowano plac zabaw, wycieczki helikopterem i nurkowanie w klatce z rekinami! A co powiecie na przejażdżkę łódką, jeepem albo na grzbiecie konia, wielbłąda czy słonia? W naszym szalonym zoo zabawa nigdy się nie kończy!
Źródło opisu: Merlin

Wodny świat

Skuś odwiedzających nowymi atrakcjami ze świata zwierząt wodnych – pokaż im rzadkie gatunki rekinów albo żółwi. Przeprowadź szkolenie zwierząt i zaprezentuj odwiedzającym, czego się nauczyły – fantastyczny pokaz harców delfinów na zawsze pozostanie im w pamięci. A prócz tego – nowe budynki, lokacje i wybiegi, czyli w sumie ponad 60 nowych elementów!
Źródło opisu: Muve

Ekipa

Twórca Funkcja
Amadeusz Studio Realizacja nagrań

Obsada

Głos w dubbingu Rola Aktor w wersji oryginalnej Próbka
Alina Kamińska Narratorka
Wildlife Park 2 Alina Kamińskai

Linki zewnętrzne

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.