FANDOM


Warface: Ice Breaker – komputerowa sieciowa gra typu first-person shooter stworzona przez studio Crytek Kiev.

Zamknięte betatesty gry rozpoczęły się 17 stycznia 2013 roku, a jej oficjalna premiera miała miejsce 21 października 2013. Polska lokalizacja, opracowana na zlecenie światowego wydawcy gry – Cryteku – dodana została w lutym 2014 roku.

Fabuła

Ruszaj na linię frontu w Warface – darmowej strzelaninie z perspektywy pierwszej osoby, która codziennie oferuje nowe misje wieloosobowe.

W trybie kooperacji wcielisz się w strzelca, snajpera, inżyniera lub sanitariusza. Każda z klas oferuje unikalne umiejętności, których opanowanie pozwoli ci zapewnić zwycięstwo drużynie. Nowe misje pojawiają się codziennie, dzięki czemu zawsze czeka na ciebie kolejne wyzwanie i związane z nim nagrody – do twojej dyspozycji oddano trzy poziomy kampanii: standardowy, biegły i hardcore’owy.

W trybach „Versus” zmierzą się drużyny maksymalnie ośmioosobowe. Weź udział w deathmatchu drużynowym, każdy na każdego, podkładaniu bomby, szturmie, demolce lub taktyce, w dowolnym momencie przełączając się pomiędzy klasami żołnierzy, by zwiększyć skuteczność bojową drużyny.
Źródło opisu: Steam

Ekipa

Twórca Funkcja
Bartosz Wesołowski Reżyseria

Obsada

Głos w dubbingu Rola Aktor w wersji oryginalnej Próbka
Mikołaj Klimek Żołnierz
Mikołaj Klimek - Warface
Iwona Milerska Instruktorka w samouczku
Iwona Milerska - Warface

Linki zewnętrzne

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.