FANDOM


 • Tak się zapytam, może udałoby Ci się zrobić nieco dłuższe próbki postaci granych przez Konopkę i Blumenfelda? O ile Konopki jestem raczej pewien (ale i tak coś dłuższego by nie zaszkodziło ;)), to co do Blumenfelda ciężko mi mieć pewność, po próbce mającej półtora słowa ;) Chyba że to kwestia, że w gameplayach gracze gadali na kwestiach postaci i dlatego nie ma jak zrobić dłuższej próbki (i dlatego nie ma też próbki Bukowskiej?).

  A na marginesie - nie wiem, jaka była ta Twoja próbka Benny'ego (którą Zenek odrzucił, bo nie Steciuk), ale w tej, która już jest, brzmi mi trochę na Pawła Galię. Ale nie mam pewności, czy to dobre wrażenie - co o tym myślisz? A Ty, Zenek?

    Wczytuję edytor...
  • Benny nie przypomina mi Galii, to na pewno mylne wrażenie. Blumenfelda też nie słyszę.

     Wczytuję edytor...
  • WIedziałem, że o to zapytasz...więc...Próbki dłuższej się zrobić się nie da, ale dam ci link, z którego wziąłem te konkretne. https://www.youtube.com/watch?v=n-OpGm29KXI - tak od 30 sekundy filmu zaczyna się rozgrywka w jaskini, ale niestety tych dwóch typków na filmie zakłóca dialogi postaci, ale w tym tle wyraźnie słyszałem Blumenfelda. Między wierszami dało mi się wychaczyć tylko jedno słowo niestety. Co do tego Bennego to wziąłem ją stąd - https://www.youtube.com/watch?v=sv3N83Pq034 11:20 dla mnie nadal brzmi na Steciuka

     Wczytuję edytor...
  • Z tego pierwszego filmiku - jakoś ja Blumenfelda tam nie słyszę... Ta Skała z dwoma słowami, to (przynajmniej na moje ucho) też wcale niekoniecznie Bukowska.

   Benny na tym drugim to na pewno ten sam głos, co próbka, która już jest - ale co to za aktor, nie wiem. Na początku rzeczywiście jakby Steciuk (ale tylko jakby), a potem, w zdaniu "Wejrzyjcie w swoje przeznaczenie" nadal słyszę delikatne podobieństwo do P. Galii (ale to też na pewno nie on).

   Jeszcze co do tego pierwszego filmiku - wydaje mi się, że niekiedy (jeśli nie mamy dostępu do samej gry, by dokładnie sprawdzić i przesłuchać), to czasami trzeba odpuścić robienie próbek - wycinanie słowa czy dwóch z dłuższego zdania (ale zagłuszonego przez graczy) trochę mija się z celem moim zdaniem. No cóż, nie zawsze wszystkie postaci uda się wyłapać, "opróbkować" i rozpoznać.

     Wczytuję edytor...
  • Niech będzie jak jest. Ja słyszałem swoje, ale niestety nie mam innego źródła, żeby to jakoś potwierdzić czy po prostu nagrać jakieś próbki. Ta gra chyba nigdy nie była zbyt popularna, więc się nie dziwię. To najwyżej wpiszemy bez rozpoznania, ale takie postacie jak widać - są.

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
Daj okejkę tej wiadomości
Przyznano okejkę tej wiadomości!
Zobacz kto dał okejkę tej wiadomości
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.