FANDOM


  • Coś mi się nie zgadzało z tymi próbkami - sprawdziłem co i jak, i doszedłem do wniosku, że pochodzą one z tego miniserialu, a nie gry. W ogóle jedyny większy materiał z gry, jaki znalazłem na YT, to ten film: https://www.youtube.com/watch?v=HwQo_Z0mQcM - a i tak scenki "filmowe" w grze są wykorzystane z miniserialu, tu akurat z pierwszego odcinka - dla porównania: https://www.youtube.com/watch?v=bBjy0AqwHCU Zresztą niektóre inne próbki też pochodzą z miniserialu, np. próbka Szeryfa i końcówka próbki Zygzaka są z początku tego odcinka: https://www.youtube.com/watch?v=Cgey-YfYirc (nie sprawdzałem wszystkich dokładnie, ale przypuszczam, że próbki Packa, Odiji i Blumenfelda też pochodzą z któregoś odcinka miniserialu).

    Wydaje mi się, że w grze nowe kwestie ma tylko Witold Pyrkosz - Złomek (np. ta pierwsza niestety urwana "Opowiem ci o czasach, kiedy opowiadałem Zygzakowi, jak to byłem wozem straż..." oraz późniejsze kwestie w samej rozgrywce - tu https://www.youtube.com/watch?v=HwQo_Z0mQcM od ok 5:50. Ale obecna próbka Pyrkosza to miks nowej kwestii gry z tymi z serialu, więc lepiej zrobić nową.

    Zasadniczo pozostałych próbek nie trzeba całkowicie wywalać, mogą się przydać do strony o tym miniserialu (choć przyznam, że niektóre są słabej jakości, nie wiem, jak je nagrywałeś, ale w wyżej wspomnianych przeze mnie filmikach dźwięk wydaje mi się lepszy). Tak czy siak na stronie o grze powinna zostać tylko postać Złomka.

      Wczytuję edytor...
Daj okejkę tej wiadomości
Przyznano okejkę tej wiadomości!
Zobacz kto dał okejkę tej wiadomości
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.