FANDOM


 • Właśnie się zabierałem, by dodać próbki do Gothica 3 ZB, które niedawno wrzuciłeś, i zobaczyłem ten plik http://polski-dubbing.wikia.com/wiki/Plik:Gothic3_ZB_C.Nowak_(Kendl).ogg - to chyba pomyłka w imieniu, bo wrzuciłeś też próbkę Banaszyka tej postaci (a wg Gothicpedii, właśnie Banaszyk tego gościa dubbingował). Zatem jak się nazywa ta postać Nowaka? (bo chyba Kendl nie ma dwóch głosów w grze?)

  A sam wątek zostawię z ogólnym tytułem, to gdybym miał w przyszłości jeszcze jakieś pytania o nazwy postaci, to nie będę zaśmiecał nowymi wątkami, tylko tu się podepnę.

    Wczytuję edytor...
  • Dawno już w to nie grałem, ale zdaje mi się, że właśnie Kendl miał dwa głosy, ale tylko jeden został użyty w grze. Ale który to był - czy Nowak czy Banaszyk, to nie wiem. Nie chce mi się grać w tego potwora (chyba wiesz dlaczego Zmierzch Bogów jest nazywany Zmierzchem Bugów), ale możliwie też, że jakiś inny kowal zlecał podobne zadanie. Cholera, nie pamiętam już. Te próbki robiłem parę miesięcy temu i dopiero niedawno je wrzuciłem. To może zostaw tego Kendla, a coś się może ustali na bazie lats playa albo poradnika do gry.

     Wczytuję edytor...
  • Zapomniałeś w NieSławny: inFamous 2 podpisać, co to za postać Moniki Węgiel w próbce - to po prostu jacyś przechodnie, czy ktoś inny?

     Wczytuję edytor...
  • A sorry... tak, to przechodnie. Tak to jest jak się człowiek śpieszy. Poprawisz na "Przechodnie" czy "Postacie poboczne" czy sam mam zrobić?

     Wczytuję edytor...
  • Poprawiłem.

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
Daj okejkę tej wiadomości
Przyznano okejkę tej wiadomości!
Zobacz kto dał okejkę tej wiadomości
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.