FANDOM


Until Dawn: Rush of Blood – gra komputerowa typu rail shooter z 2016 roku, stworzona przez studio Supermassive Games i stanowiąca spin-off gry Until Dawn. W Polsce wydana 13 października 2016 roku przez firmę Sony Computer Entertainment Polska, będącą zleceniodawcą dubbingu.

Fabuła

Pokręceni twórcy klasycznego horroru na PS4 pod tytułem Until Dawn powracają z nową produkcją. Until Dawn: Rush of Blood to podróż do wirtualnej rzeczywistości, która napełni strachem serce każdego miłośnika zręcznościowych strzelanek.

Uzbrój się po zęby i utoruj sobie drogę przez hordy wrogów i potworów, które nacierają ze wszystkich stron. Uchylaj się i unikaj wszystkich zagrożeń, które czyhają na Ciebie podczas tej przygody z piekła rodem — wyłącznie na PlayStation VR.

Czy dasz radę przebrnąć przez siedem wypełnionych po brzegi strachem poziomów i znaleźć się na szczycie światowej tabeli liderów? Do celu prowadzi wiele ścieżek, na których czyhają iście przerażające potwory. Żadne dwie przygody nie będą takie same – Ty również...
Źródło opisu: PlayStation Network

Ekipa

Twórca Funkcja
Brak danych

Obsada

Głos w dubbingu Rola Aktor w wersji oryginalnej Próbka
Andrzej Blumenfeld Dan T. Larry Fessenden
Andrzej Blumenfeld - UDRoB
Hannah Washington Ella Lentini
UDRoB - Hannah
Beth Washington Ella Lentini

Linki zewnętrzne

Until Dawn logo
Główna seria Until Dawn
Spin-offy Until Dawn: Rush of BloodThe Inpatient
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.