FANDOM


The Shoot – gra akcji typu first-person shooter stworzona przez Cohort Studios, przeznaczona na konsolę PlayStation 3 i wykorzystująca kontroler ruchowy PS Move.

Opis gry

Zostań największą w historii gwiazdą kina akcji i zaszczyć swą obecnością wielki ekran w grze The Shoot na PlayStation 3, która pozwoli ci stanąć w światłach reflektorów na planie pięciu ekscytujących produkcji filmowych.

Twoim zadaniem będzie zagranie głównej roli w filmach Outlawed, Robotomus Crime, Haunted House Party, The Mob i Deep Perils. W związku z tym przyjdzie ci zlikwidować całe tabuny rewolwerowców, kosmicznych robotów, gangsterów i upiorów — wszystko, żeby zadowolić reżysera i zapewnić sukces kasowy.

Chaotyczne dekoracje, pośród których przyjdzie ci odwalać tę robotę, zostały wspaniale przedstawione dzięki dynamicznej grafice. Podążając za wskazówkami przez kolejne obszary, musisz roznosić w strzępy wycinanki, które będą nagle wyskakiwać ci tuż przed nosem. Posłuży do tego kontroler ruchu PlayStation Move. Tempo gry jest niesamowite, a na ekranie zawsze znajduje się coś, co przyciąga twoją uwagę — może to być zakładnik w sękatych łapskach wyrzutka, pociąg metra porwany przez paskudne roboty albo awanturujące się duchy, które postanowiły zmienić czyjąś imprezę w chaos.

Spróbuj swoich sił w trybie Career Mode, w którym możesz zostać największą atrakcją Hollywood, biorąc udział w serii próbnych zdjęć. Tryb Score Attack pozwoli ci z kolei przejść odblokowane ujęcia i nabić rekordowy wynik. W trybie Challenges znajdziesz z kolei szereg tematycznych scenariuszy. Jednym z nich jest City Siege, gdzie musisz strzelać do sterowców, aby spuścić bomby na czołgi atakujące miasto.

The Shoot to nieustający bieg i strzelanina, a zarazem prawdziwy test twoich umiejętności snajperskich, które możesz sprawdzić dzięki kontrolerowi PlayStation Move. Pamiętaj jednak — jeśli zawiedziesz, nie będzie już dla ciebie miejsca w tym mieście!
Źródło opisu: PlayStation

Ekipa

Twórca Funkcja
Brak danych

Obsada

Głos w dubbingu Rola Aktor w wersji oryginalnej Próbka
Izabella Bukowska Statystka
The Shoot I.Bukowska (Statyści)
Agnieszka Fajlhauer Asystentka
The Shoot A.Fajlhauer (Asystentka)
Przemysław Nikiel Reżyser
The Shoot P.Nikiel (Reżyser)

Linki zewnętrzne

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.