FANDOM


The Fight: Lights Out – gra akcji typu bijatyka stworzona i wydana przez Sony Interactive Entertainment, przeznaczona na konsolę PlayStation 3, wykorzystująca PlayStation Move.

Opis gry

Danny Trejo to Duke, twój przewodnik po twardym świecie gry The Fight, w którym wszystkie chwyty są dozwolone. Gwiazda mrocznych filmów, takich jak Od zmierzchu do świtu i Maczeta, jest tu po to, aby zapewnić dosadną motywację, która pomoże ci wspiąć się po stopniach kariery w świecie walk na gołe pięści, w który sędziowie boją się wkroczyć i gdzie łatwe wyjścia nie istnieją.

Będziesz potrzebował pomocy Duke'a — jego rady mogą ci uratować życie w czasie walki o przetrwanie. Korzystając z kontrolera ruchu PlayStation Move oraz kamery PlayStation Eye musisz za pomocą ciosów, haków i sierpowych stać się najtwardszym wojownikiem. Słuchaj mądrych rad Duke'a, a przy okazji poznasz kilka nieczystych sztuczek przydatnych w tej profesji.

W grze The Fight trafnie użyto ciemnej i ponurej palety kolorów, która doskonale nadaje się do przedstawiania ciemnych alejek, parkingów z porzuconymi samochodami i mrocznych podziemnych przejść, w których będziesz się wdawać w bójki.

W ten klimat wpisują się również podejrzani, wyciągnięci z nizin społecznych przeciwnicy, z którymi będziesz walczyć. Księżycowa poświata migocze na ich ponurych szramach, obwisłych mięśniach piwnych i niedożywionych klatkach piersiowych, a możliwość wdawania się w bójki w niesamowitym stereoskopowym 3D sprawia, że te posępne postaci wyjdą z cienia wprost do twojego salonu. W grze The Fight twoje pięści to ich przyjęcie powitalne.
Źródło opisu: PlayStation

Ekipa

Twórca Funkcja
Start International Polska Realizacja nagrań
Maciej Kowalski Reżyseria
Paweł Tymosiak Montaż dźwięku

Obsada

Głos w dubbingu Rola Aktor w wersji oryginalnej Próbka
Mirosław Zbrojewicz Duke Danny Trejo
Mirosław Zbrojewicz - TFLO

Multimedia

Linki zewnętrzne

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.