FANDOM


The Fall: Last Days of Gaia – komputerowa gra z gatunku RPG stworzona przez Silver Style. Premiera gry w Polsce miała miejsce 12 lipca 2006 roku dzięki firmie Play-Publishing, będącej jednocześnie zleceniodawcą dubbingu.

Choć dialogi w grze zostały zlokalizowane kinowo (jedynie z polskimi napisami), intro gry zostało zdubbingowane. W późniejszych reedycjach gry w Polsce wycięto wszystkie udźwiękowione dialogi, włącznie z tymi zdubbingowanymi po polsku.

Fabuła

The Fall - Last Days of Gaia to oszałamiająca gra z gatunku 3D RPG, osadzona w postmodernistycznym klimacie. Jej akcja toczy się w roku 2083. Globalna katastrofa zniszczyła prawie całą ludzkość. Otacza Cię świat, którym rządzą brutalne gangi, a prawo jest po stronie silniejszego. Twoim zadaniem jest wspieranie organizacji o nazwie Rząd Nowego Porządku. W świecie chaosu i bezprawia jest to najlepsze, co możesz zrobić. Zwłaszcza, że RNP zaopatruje ludzi w wodę, żywność i broń, a w tych czasach żaden najemnik nie może liczyć na nic więcej. Stwórz swój oddział, z maksimum 6 postaci. Do wyboru masz ponad 300 rożnych rodzajów broni i uzbrojenia.
Źródło opisu: Materiały prasowe dystrybutora (Merlin.pl)

Ekipa

Twórca Funkcja
Brak danych

Obsada

Głos w dubbingu Rola Aktor w wersji oryginalnej Próbka
Matka dziewczynki (Narratorka)
TheFall LDOG nw (Matka dziewczynki)
Dziewczynka
TheFall LDOG nw (Dziewczynka)

Linki zewnętrzne

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.