FANDOM

Użytkownik Fandomu
  Wczytuję edytor...
 • Witaj,

  widzę, że uzupełniasz sporo danych o ekipie tworzącej dubbingi gier w studiu PRL. Ponieważ - jak mi się zdaje - większość (wszystkie?) z tych informacji nie była podana w instrukcjach czy napisach końcowych danych gier, pozwolę sobie zapytać: z jakiego źródła pochodzą? Czy bezpośrednio ze studia?

    Wczytuję edytor...
  • Dzień dobry,   Opisałam realizatorów PRL i niektórych reżyserów dubbingu z doświadczenia i pamięci Alex'a Cherczyńskiego, który tam urzędował prawie od początku istnienia studia :)

     Wczytuję edytor...
  • Serdecznie dziękuję za te wszystkie informacje w imieniu swoim i pozostałych redaktorów Encyklopedii! :)

     Wczytuję edytor...
  • Mam pytanie, ponieważ zauważyłem pewną nieścisłość: p. Artur Stodolny został wpisany przy 7 tytułach z lat 2015-17 (i uzupełniłem już o nie jego stronę w Encyklopedii), natomiast później zorientowałem się, że według jego ogólnodostępnego profilu na LinkedIn w studiu PRL pracuje on dopiero od stycznia 2018 roku.

   Oczywiście nie wiem, czy informacje tam zawarte są 100% zgodne z prawdą (choć przypuszczam, że powinny być), ale pamięć też bywa zawodna. Czy byłaby możliwość skonsultowania tego dla pewności jeszcze raz z p. Aleksandrem Cherczyńskim? A może ma on bezpośredni kontakt z p. Stodolnym - informacja ze źródła byłaby bardzo pomocna.

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
 • Cześć, jestem administratorem społeczności Encyklopedia polskiego dubbingu! Dziękujemy Ci za edycję na stronie Gwint: Wiedźmińska gra karciana!

  Jeżeli potrzebujesz pomocy na początku przygody z Fandomem, zajrzyj na strony pomocy lub skontaktuj się bezpośrednio ze mną lub innym administratorem tej wiki. Podstawową pomoc uzyskasz również w Centrum Społeczności, gdzie możesz zajrzeć na forum i blogi.

  Jeżeli mogę Ci w czymś pomóc, wyślij do mnie wiadomość.

  Miłego pobytu na Encyklopedia polskiego dubbingu!

    Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
Daj okejkę tej wiadomości
Przyznano okejkę tej wiadomości!
Zobacz kto dał okejkę tej wiadomości
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.