FANDOM

Użytkownik Fandomu
  Wczytuję edytor...
 • Witam. Usunąłeś z obsady kilka próbek, które dodałem jako "nw" i chcę zapytać czy masz zamiar je rozpoznać później czy usunąć?

    Wczytuję edytor...
 • Witaj, mam taką sprawę. Napisałeś taki komunikat odnośnie mojej edycji art. o Marcinie Wotmannie (mógłbyś zrobić więcej próbek dla danej produkcji aniżeli tylko dla mniej znanych aktorów). Czy przypisywanie pojedynczych ról w ten sposób jest w jakiś sposób problematyczne? Burzy jakoś porządek danych na stronie? (Domyślam się, że takie pojedyncze mogą trochę psuć, bo nie ma do nich szablonu), czy po prostu tak mi zasugerowałeś? Wiesz, akurat Marcin Wortmann jest elementem mojego śledztwa co do produkcji GMS-u, więc wziąłem go min. na warsztat. Robienie próbek z takiego "Czarodzieje z Weverly Place" czy "Powodzenia Charlie" niezbyt mi leży,nie lubię takich seriali, ale jak trzeba to się dostosuję.

    Wczytuję edytor...
  • To była tylko taka sugestia, z myślą o tworzeniu artykułów do seriali itd.

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
 • Witaj, Zenku. Mam takie pytanie do ciebie odnośnie tej gry. O ile głos Chyry, Borka czy Trońskiego mogłeś rozpoznać bez problemów, tak tego Jemiołowskiego to aż mnie zdziwiło. Pytam więc, masz może jakieś creditsy z tej gry? Obsadę? Jakbyś miał, to może by mi się jeszcze udało coś z tej gry nagrać, bo mam gameplay z tej gry, na którym są jeszcze jakieś potworki, przeciwnicy itp. nawet w jakiejś akceptowalnej jakości.

    Wczytuję edytor...
  • Borek rozpoznany po przefiltrowaniu w Audacity, reszta nazwisk jest na okładce gry, a także wspominana w Encyklopedii Gier na Gry On-Line (jakbyś nie zauważył). Sam tej gry niestety nie posiadam.

     Wczytuję edytor...
  • Faktycznie jest tam napisane. Mój błąd. Jakbym coś jeszcze z tej gry nagrał sensownego to wrzucę. Dzięki za odpowiedź na to (jakże idiotyczne) pytanie.

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
 • Ale chciałbym o coś bardzo spytać. Zauważyłem, że stworzył pan artykuły o grach Hugo Tropikalna Wyspa. Czy mógłbymi pan powiedzieć, gdzie można zdobyć wszystkie 4 części? Bardzo lubiłem program Hugo, gdy byłem młodszy, więc chciałbym wiedzieć, jak i gdzie można zdobyć te gry.

    Wczytuję edytor...
 • Hej, skąd ta obsada dubbingu do FIF-y 19? Chyba słabo gugluję, bo nie potrafię znaleźć źródła, a chcę news na pedeka wrzucić :P.

    Wczytuję edytor...
  • Obsadę spisałem ze słuchu, a informacje o tym, że zdubbingowali tryb fabularny mamy od jednego z użytkowników Discorda.  Premiera będzie dopiero 28 września, a więc mam nadzieje, że ktoś do tego dnia wrzuci na YT napisy końcowe z gry, gdzie powinna być wypisana pełna lista nazwisk.

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
 • Przepraszam, że (dopiero) wstałem i za trochę niemiłe zachowania w opisach zmian (tylko proszę nie mów, że jestem agresywny, tylko w dalszym ciągu jestem podziw Twojej taktyki, jaką robisz w sieci, masz dużo lepszą koncentrację niż ja umiesz w jednej godzinie edytować co musisz i chcesz na różnych stronach), ale bałem się, że i tak nie zrobisz tego szybko, dlatego niestety edytowałem na różnych stronach  aktorów.

  Mam nadzieję, że wybaczysz moje przeprosiny. Póki co będę opuszczał Waszą Wikię na dłuższy czas (ale zrobię drobiazgi).

    Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
 • Mam pytanie do ciebie - otóż rano wrzuciłem dosyć długą próbkę roli Michała Konarskiego w grze Ratchet and Clank (z 2016 roku), ale ona kompletnie z bazy zniknęła. Rozumiem, że mogłem się pomylić, że to nie był Konarski, ale na pewno nie była to żadna zdublowana postać. Widziałem, że ty i Porfirion poprawialiście dzisiaj ten artykuł po mnie, więc pytam, czy coś Ci o tej próbce wiadomo. Postać grana przez jak mniemam Miśka była nazwana zbioroczo "przeciwnicy".

    Wczytuję edytor...
 • Zauważyłem, że wczoraj przy okazji poprawiania paru źle przypisanych próbek usunąłeś zupełnie z obsady Otara Saralidze i Macieja Maciejewskiego - to celowo, czy przez omyłkę? Tak się upewniam, bo jeśli się nie mylę, to sam ich wcześniej wpisałeś w obsadzie, zarówno tu na EPD, jak i jeszcze wcześniej na Dubbingpedii (choć bez jakichkolwiek postaci).

    Wczytuję edytor...
  • Zobacz wszystkie odpowiedzi (8 odpowiedzi)
  • Nagrywanie próbek z tej gry to istna orka na ugorze. Ciężko w ogóle złapać jakąś postać, gdy wszyscy ganiają wokół jak mrówki (zresztą czego oczekiwać od przechodniów), ale ja też te naziwska pamiętam. Były wymienione na Dubscore.pl w roku 2011 przy okazji newsie o lokalizacji infamous. Zresztą ta obsada jest chocażby jeszcze na Filmwebie.

     Wczytuję edytor...
  • Ok, dzięki, Zenek, za przywrócenie tych aktorów - i tak przy okazji, lepiej używać funkcji "anuluj edycję", bo "cofnij" wycofuje nie ostatnią, ale wszystkie zmiany wprowadzone przez ostatniego użytkownika (przez co wyrzuciło od razu trochę Twoich wcześniejszych edycji - ale już je przywróciłem :)). Pamiętam, że sam nie wiedząc dokładnie też się kiedyś naciąłem na tej funkcji "cofnij", odtąd raczej jej unikam ;)

   @Jeembo - akurat Filmwebu raczej unikam i zazwyczaj nie dowierzam (jeśli chodzi o dubbingi), bo obok sensownych informacji trzymają tam różne dawne błędy i ich nie poprawiają. Ale jeśli chodzi o dawne newsy z Dubscore, to chyba mamy je z pierwszej ręki - Pottero miał je zarchiwizowane (i kiedyś mi je przesłał, więc też gdzieś je powinienem mieć), Zenek chyba też.

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
 • Hej, Zenek.

  Mam taką prośbę do ciebie - otóż w obsadzie Ninjago są wymienione nazwiska Yuotuberów. Zrobiłem próbki ich głosów i czy mógłbyś sprawdzić, czy jakiekolwiek postacie z bazy mają ich głos?


  EPD Marcin Gruby Nerd Dąbkowski (głos).ogg

  EPD Łukasz Yaczook Walaszek (głos).ogg

  =EPD Roger Żochowski (głos).ogg=

    Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
 • Jestem prawie pewien, że młody Paweł i Paweł z Tarsu to ta sama osoba - św. Paweł właśnie z Tarsu pochodził, więc był nazywany Pawłem z Tarsu (lub przed zmianą imienia Szawłem z Tarsu). Ale sam filmu nie widziałem, więc musiałbyś sprawdzić, czy na pewno Szczesny gada do postaci Yorgosa Karamihosa (choćby porównać twarz aktora z jego zdjęciem na IMDB czy coś).

    Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
Daj okejkę tej wiadomości
Przyznano okejkę tej wiadomości!
Zobacz kto dał okejkę tej wiadomości