FANDOM

Użytkownik Fandomu
  Wczytuję edytor...
 • Witaj,

  widzę, że jesteś w trakcie tworzenia artykułu Przygody Sary Jane (zakładam, że będziesz go kontynuował, bo na razie jest w stanie dość surowym). Natomiast od razu chcę zwrócić uwagę na ważną sprawę - zgodnie z pkt. 6 naszego regulaminu: "Jeżeli dana produkcja doczekała się więcej niż jednej wersji dubbingu, każda z nich musi być podana w osobnym artykule, w którego nazwie zostanie uściślone, z jaką wersją mamy do czynienia".

  Wersja zlecona przez Cartoon Network (pierwsze dwie serie, robione w Genetiksie) powinna mieć osobny artykuł, a wersja druga, od teleTOON+ (kompletna, robiona w Master Filmie) - osobny.

    Wczytuję edytor...
  • Zobacz wszystkie odpowiedzi (7 odpowiedzi)
  • A dziękuje bardzo :D

   Właśnie zdałem sobie sprawę, że jest to dosyć żmudna robota, ale myślę, że jednak warta poświęconego czasu. A tak poza tym, to myślałem, że postacie typu Alan Jackson, Gita Shandra itp. (nie wiem, czy oglądałeś serial) pojawiają się jednak zdecydowanie częściej, niż pozostałe postacie (czyli raz na nigdy) i pomyślałem, żeby dać ich na samej górze "w pozostałych rolach", żeby zaznaczyć, nazwijmy to, ich "ważność".

   (I dziękuję bardzo BuryZenekPL za szablony, jakbym ja miał to robić, to chyba bym się pochlastał :D)

     Wczytuję edytor...
  • Jeszcze taki drobiazg: gdy wrzucasz pliki dźwiękowe, w opisie zawsze wpisuj
   {{Copyright}}
   (koniecznie w nawiasach klamrowych). Ten szablon doda do pliku odpowiedni opis praw autorskich i zarazem przypisze plik do kategorii Próbki.

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
 • Cześć, jestem administratorem społeczności Encyklopedia polskiego dubbingu! Dziękujemy Ci za edycję na stronie Szablon:SkyrimDG!

  Jeżeli potrzebujesz pomocy na początku przygody z Fandomem, zajrzyj na strony pomocy lub skontaktuj się bezpośrednio ze mną lub innym administratorem tej wiki. Podstawową pomoc uzyskasz również w Centrum Społeczności, gdzie możesz zajrzeć na forum i blogi.

  Jeżeli mogę Ci w czymś pomóc, wyślij do mnie wiadomość.

  Miłego pobytu na Encyklopedia polskiego dubbingu!

    Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
Daj okejkę tej wiadomości
Przyznano okejkę tej wiadomości!
Zobacz kto dał okejkę tej wiadomości
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.