FANDOM


Start the Party! – zręcznościowa gra rodzinna stworzona przez Supermassive Games, wykorzystująca kontroler ruchowy PS Move, przeznaczona na konsolę PlayStation 3, wydana w Polsce przez Sony Interactive Entertainment Polska 14 września 2010 roku.

Rok po premierze gry powstała jej kontynuacja – Start the Party! 2.

Opis gry

Mając pod ręką kontroler ruchu PlayStation Move, przygotuj się do krojenia egzotycznych owoców, strącania strasznych duchów i ratowania niewinnych obywateli przed głodnym potworem — czas na rozpoczęcie imprezy!

We współpracy z kamerą PlayStation Eye kontroler ruchu zmienia się w rozmaite przedmioty i instrumenty na ekranie, które można wykorzystać do manipulowania swoim otoczeniem. Gracz jest widoczny na ekranie z rozmaitymi przedmiotami, takimi jak wentylator, pochodnia lub rakieta, a manewrując nimi może obcinać włosy, nadmuchać rybkę, a nawet tworzyć dzieła sztuki.

Każdy wykonany ruch zostanie wiernie odtworzony na ekranie, co pozwoli na wykonywanie wyzwań i zdobywanie punktów. Gra Start the Party!, z którą trudno się rozstać po rozpoczęciu zabawy, łączy pełną energii aktywność fizyczną ze skomplikowanymi zadaniami, dzięki czemu każdy gracz znajdzie w niej coś dla siebie.
Źródło opisu: PlayStation

Ekipa

Twórca Funkcja
Studio PRL Realizacja nagrań
Jarosław Boberek Reżyseria

Obsada

Głos w dubbingu Rola Aktor w wersji oryginalnej Próbka
Krzysztof Ibisz Prowadzący
Krzysztof Ibisz - STP1

Linki zewnętrzne

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.