FANDOM


Sporty dla szarych komórek (ang. Move Mind Benders) – kompilacja gier logicznych Tumble, Echochrome II i Lemmings stworzona przez Sony Interactive Entertainment, przeznaczona na konsolę PlayStation 3 i wykorzystująca kontroler ruchowy PS Move.

Opis gry

Chwyć za kontroler ruchu PlayStation Move i weź się za umysłową gimnastykę z grą Sporty dla Szarych Komórek, kompletnym pakietem gier logicznych na PlayStation 3. Po raz pierwszy w historii klasyczne łamigłówki echochrome ii, Lemmings i Tumble, pojawiają się wszystkie razem na jednym Blu-ray Disc i w jednym pakiecie do pobrania w PlayStation Store, dzięki czemu możesz zagrać w trzy zupełnie różne gry logiczne w dowolnej kolejności.

Od czarno-białego minimalizmu echochrome ii do kultowej jaskrawości Lemmings - wszystko zostało pomyślane tak, aby pomóc Ci w skupieniu się nad znajdowaniem rozwiązań. Poszukiwanie klucza do każdej z łamigłówek to sama radość dzięki uproszczonemu i ponadczasowemu designowi oraz sprytnemu systemowi sterowania, który w pełni wykorzystuje możliwości Twojego kontrolera ruchu.

Dorzuć do tego pełną kompatybilność ze stereoskopowym 3D, a enigmatyczny Walker, psotne lemingi i kolorowe klocki wyskoczą na Ciebie z ekranu, choć rozwiązanie nie musi być wcale takie oczywiste.

Zdobądź lub pobierz Sporty dla Szarych Komórek na PS3 i zobacz jak PlayStation Move pozwoli Ci przenieść się w samo serce trzech różnych i wciągających gier na rozruszanie szarych komórek.
Źródło opisu: PlayStation

Ekipa

Twórca Funkcja
Brak danych

Obsada

Głos w dubbingu Rola Aktor w wersji oryginalnej Próbka
Elżbieta Futera-Jędrzejewska Narratorka #1
Sporty dla szarych komórek E.Jędrzejewska (Narratorka)
Narratorka #2
Sporty dla szarych komórek nw (Narratorka)

Multimedia

Linki zewnętrzne

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.