Skoki narciarskie 2004 – sportowa gra komputerowa stworzona przez studio L'art. W Polsce wydana 12 listopada 2003 roku przez firmę Axel Springer Polska, w ramach serii Dobra Gra.

Fabuła

Skoki narciarskie 2004 to kolejna edycja, dobrze znanej naszym rodzimym graczom, serii symulatorów skoków narciarskich. Wedle zapewnień jej twórców, nowa gra bije na głowę wszystkie poprzednie części cyklu (w tym edycje 2001 i 2002 tworzone przez zespół niemiecki i edycję z roku 2003 stworzoną przez polskich programistów). Przy jej tworzeniu postawiono duży nacisk na dopracowaną oprawę graficzną, rozbudowane opcje rozgrywki i dużą grywalność o regulowanym stopniu trudności. Poza tym autorzy gwarantują stabilność działania programu i bezawaryjne działanie nowych Skoków (to właśnie niestabilność była największym mankamentem odsłony 2003). Dzięki takiemu podejściu do tematu nowa gra jest lepiej dopasowana do potrzeb i oczekiwań fanów skoków, na co dowodem jest fakt, że oprócz Polski, gra zadebiutowała jednocześnie w siedmiu innych krajach, na mocy kontraktów z zachodnimi wydawcami.
Źródło opisu: GRY-Online.pl

Ekipa

Twórca Funkcja
Miriam Aleksandrowicz Reżyser dźwięku
Jacek Kacperek Realizator nagrań
Jacek Wesołowski Tekst komentarzy

Obsada

Głos w dubbingu Rola Aktor w wersji oryginalnej Próbka
Maciej Kurzajewski Komentator
Marek Rudziński Komentator

Linki zewnętrzne

Zdubbingowane gry o skokach narciarskich
Gry w Polsce z serii Skoki narciarskie Skoki narciarskie 2001: Polski zwycięzcaSkoki narciarskie 2002: Polskie złotoSkoki narciarskie 2003: Polski orzełSkoki narciarskie 2004Skoki narciarskie 2005Skoki narciarskie 2006
Inne Winter Sports 2008
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.