Rogue Warrior – gra komputerowa typu first-person shooter z 2009 roku, stworzona przez studio Rebellion. W Polsce wydana 4 marca 2010 roku przez firmę Cenega, będącą zleceniodawcą dubbingu. W polskiej wersji gra ukazała się wyłącznie na komputerach osobistych, na konsolach dostępna jest w oryginale.

Fabuła

Rogue Warrior to strzelanina fabularna, w której nagłe zwroty akcji i pełen napięcia scenariusz nie pozwolą oderwać się od monitora komputera. Widziana z perspektywy pierwszej osoby historia została opracowana przy użyciu wysoko ocenianej technologii Unreal 3! Dzięki temu otrzymamy grę o zespołowej walce w rozległym, realistycznie odwzorowanym terenie.

Podstawową cechą gry, wyróżniającą ją spośród innych tego typu produkcji, jest dowolność wyboru w wykonaniu zadania. Brak tu charakterystycznych, skryptowanych zachowań przeciwników i wąskich korytarzy, które nie dają możliwości wyboru kierunku działania. Program nagradza za to pomysłowość w wykorzystaniu otoczenia. Bohaterowie niezależni reagują bardzo naturalnie – słyszą się, widzą, nawołują I współpracują ze sobą jako drużyna
Źródło opisu: Muve.pl

Ekipa

Twórca Funkcja
Brak danych

Obsada

Głos w dubbingu Rola Aktor w wersji oryginalnej Próbka
Piotr Bąk Richard „Dick” Marcinko Mickey Rourke
Andrzej Blumenfeld Kapitan SEALops
Admirał Payton

Linki zewnętrzne


Bethesda.png
Dishonored Dishonored 2Dishonored: Death of the Outsider
Doom Doom³DoomDoom VFRDoom Eternal
Quake Quake 4Enemy Territory: Quake Wars
RAGE RAGERAGE 2
The Elder Scrolls The Elder Scrolls V: Skyrim (Dawnguard - Hearthfire - Dragonborn) • The Elder Scrolls: Legends
Pozostałe BrinkFallout 3PreyRogue WarriorSea Dogs: Piraci
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.