FANDOM


Rabbids Invasion: Interaktywny program TV (ang. Rabbids Invasion: The Interactive TV Show) – gra zręcznościowa z 2014 roku, zrealizowana przez Ubisoft na podstawie serialu animowanego Inwazja kórlików, przeznaczona na konsole PlayStation 4, Xbox One i Xbox 360.

Fabuła

Czas abyś najechał świat kórlików! Inwazja kórlików – animowany serial dla dzieci właśnie zamienił się w grę wideo! Odcinki serialu są teraz grą, w którą każde dziecko może grać samo lub z rodziną i przyjaciółmi biorąc udział w zabawnych konkurencjach! Teraz Inwazja kórlików będzie kontrolowana przez Was!

Dajemy do Twojej dyspozycji 20 odcinków przebojowego serialu TV, który teraz staje się interaktywny. Możesz grać jako aktor, możesz pozostać widzem. Ponadto mamy dla Was jeden dodatkowy odcinek. Uśmiej się do łez dzięki jednej z 400 przezabawnych aktywności Baw się używając całego ciała jako kontrolera: Tańcz Taniec Kórlików, Złap Pozę i wygrywaj punkty. Walcz na jajka, wystrzel kórlika w powietrze! Wyzwij przyjaciół na pojedynek w malowanie na czas, lub sprawdźcie kto głośniej krzyknie głosem kórlika. Możecie też znajdować ukryte przedmioty i postacie w poszczególnych odcinkach.
Źródło opisu: PlayStation

Ekipa

Twórca Funkcja
Brak danych

Obsada

Głos w dubbingu Rola Aktor w wersji oryginalnej Próbka
Mirosława Krajewska Mona Clouseau
Mirosława Krajewska - Rabbids Invasion
Jacek Król Narrator
Jacek Król - Rabbids Invasion

Linki zewnętrzne

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.