FANDOM


PlayStation VR Worlds – kompilacja pięciu gier przygotowanych przez Sony Computer Entertainment London Studio, wspierających technologię wirtualnej rzeczywistości, stworzona na konsolę PlayStation 4.

Opisy

The London Heist

Wciel się w rolę gangstera z londyńskiego półświatka. Przygotuj się na wielki skok, przeżyj emocjonującą ucieczkę i nie daj się złamać podczas brutalnego przesłuchania, które zakończy się niemożliwą do podjęcia decyzją...

Ocean Descent

Przeżyj przygodę w odmętach oceanu, nurkując w klatce przeciw rekinom i obserwując niezwykłe stworzenia żyjące w głębinach. W trakcie swojej podróży podziwiaj niesamowite widoki, odkryj zapomnianą tajemnicę i staw czoła ekstremalnemu zagrożeniu.

Scavengers Odyssey

Usiądź za sterami swojego zdolnego do poruszania się po każdym terenie pojazdu i przemierzaj niebezpieczną mgławicę w poszukiwaniu cennego starożytnego artefaktu. Skacz przez kaniony, zgłęb tajemnice wraków w przestrzeni kosmicznej i strzelaj z dział do wrogich istot podczas poszukiwań tajemniczego skarbu.

VR Luge

Poczuj dreszcz emocji dzięki nielegalnym wyścigom ulicznym dziejącym się zaledwie parę centymetrów od asfaltu. Dodaj gazu na ruchliwej ulicy, unikaj niebezpiecznych osuwisk i przejeżdżaj pod wielkimi ciężarówkami, pędząc do linii mety.

Danger Ball

Weź udział w wydarzeniu sportowym przyszłości, gdzie zwycięstwo oznacza wszystko. Rozwijaj swoje umiejętności, niszcz rywali i przeżyj, by wygrać zawody. Zniszcz innych... lub inni zniszczą ciebie.

Źródło opisu: Dystrybutor gry

Ekipa

Twórca Funkcja
Brak danych

Obsada

Głos w dubbingu Rola Aktor w wersji oryginalnej Próbka
Dominika Łakomska Cally
PSVR Worlds Dominika Łakomska (Cally)
Jakub Szydłowski JJ
PSVR Worlds Jakub Szydłowski (JJ)
Wojciech Paszkowski Frank
PSVR Worlds Wojciech Paszkowski (Frank)
Maciej Maciejewski Mickie
PSVR Worlds Maciej Maciejewski (Mickie)
Michał Konarski Strażnik
PSVR Worlds Michał Konarski (Strażnik)
Brygida Turowska-Szymczak Warm
PSVR Worlds Brygida Turowska (Warm)
Elżbieta Futera-Jędrzejewska AI Kosha Engler
PSVR Worlds Elżbieta Jędzrejewska (AI)

Multimedia

Linki zewnętrzne

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.