FANDOM


Niegrzeczni panowie (ang. Men Behaving Badly) – brytyjski serial komediowy produkowany w latach 1992–1999. Dubbing do nieznanej liczby odcinków zlecony został przez Wizję Jeden, która jako jedyna emitowała go w takiej wersji.

Fabuła

Gary to niezbyt atrakcyjny, leniwy pracownik biurowy. Większość czasu spędza w domu popijając piwo na kanapie i gapiąc się w telewizor, lub przesiadując w pobliskim pubie Korona. Choć nie grzeszy ani urodą, ani inteligencją, uważa się za 8. cud świata i nieustannie próbuje podrywać piękne kobiety (oczywiście z przewidywalnym skutkiem). Nie wiedzieć czemu, dość długo wytrzymuje z nim bystra i miła Dorothy, puszysta pielęgniarka o ironicznym poczuciu humoru. Współlokatorem Gary’ego jest Tony – niebieski ptak, który zamiast znaleźć porządną pracę, woli wcielać w życie swoje kolejne zwariowane pomysły i choć ma 30 lat, zachowuje się raczej jak niegrzeczny chłopak z podstawówki.

Wkrótce do sąsiedniego mieszkania wprowadza się atrakcyjna i niegłupia Deborah. Obaj panowie zaczynają natychmiast przejawiać fascynację piękną kobietą – szczególnie Tony, który dostaje na punkcie nowej sąsiadki istnego bzika. Deborah oczywiście pozostaje obojętna na ich wątpliwe uroki, zaprzyjaźnia się za to z Dorothy. Wkrótce cała czwórka stworzy nierozłączną paczkę przyjaciół.

Serial ‘‘Niegrzeczni faceci’’ przedstawia w zabawny sposób różnice między kobietami a mężczyznami, ich stereotypowym zachowaniem i sposobem myślenia. Obśmiewa zdziecinnienie współczesnych 30-latków, ich nieumiejętność podejmowania decyzji, chłopięce zabawy i niedojrzałe zachowania. Jest pełen świetnego humoru, miejscami lekko rubasznego.
Źródło opisu: Filmweb

Ekipa

Twórca Funkcja
Master Film Realizacja nagrań
Elżbieta Jeżewska Reżyseria
Wojciech Szymański Dialogi
Małgorzata Tomorowicz-Malińska
Elżbieta Mikuś Dźwięk
Jan Graboś Montaż
Ewa Chmielewska Kierownictwo produkcji

Obsada

Głos w dubbingu Rola Aktor w wersji oryginalnej Próbka
Jacek Mikołajczak Gary Martin Clunes
Niegrzeczni Jacek Mikołajczak
Piotr Szwedes Tony Neil Morrissey
Niegrzeczni P.Szwedes
Małgorzata Pieńkowska Dorothy Caroline Quentin
Magdalena Wołłejko Deborah Leslie Ash
W pozostałych rolach
Jacek Rozenek Ben Richard Dillane
Elżbieta Futera-Jędrzejewska Sylvia Sophie Lawrence
Mirosława Krajewska
Eugeniusz Robaczewski

Linki zewnętrzne

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.