Move Fitness – ruchowa gra sportowa, stworzona przez Coldwood Interactive na konsolę PlayStation 3. W Polsce wydana 25 listopada 2011 roku przez polski oddział Sony, który był również zleceniodawcą polskiej wersji.

Opis gry

Move Fitness na PlayStation 3 to najlepszy sposób, by rzucać kosze, wykonywać serie ciosów i grać w zbijaka dla nabrania formy. Wystarczy, że stworzysz swój profil Move Fitness i od razu poczujesz się, jak po wejściu do prywatnej siłowni – i to w zaciszu swojego salonu.

Na każdym kroku towarzyszyć Ci będzie na ekranie Twój osobisty trener, który wyjaśni każde ćwiczenie i udzieli wskazówek, by udało Ci się osiągnąć zamierzone cele. Masz do dyspozycji czworo trenerów, z których każdy prezentuje swój własny styl, więc zdecyduj się na tego, który najbardziej Ci odpowiada, i zaczynaj ćwiczenia. Wybierz energiczny trening albo pojedyncze ćwiczenie i baw się z celami, rzucaj piłką do koszykówki i bij w worki treningowe pojawiające się na ekranie.

Każdemu ćwiczeniu towarzyszy pełna energii ścieżka dźwiękowa, która na pewno Cię rozrusza. Jeśli jednak wolisz ćwiczyć w rytm swojej muzyki, stwórz listę odtwarzania złożoną z ulubionych utworów. Nieważne, czy jesteś fanatykiem fitnessu, czy tylko chcesz poprawić sylwetkę, Move Fitness to świetny sposób, aby stworzyć doskonały plan treningowy, dopasowany do Twojego stylu, potrzeb i upodobań.
Źródło opisu: PlayStation

Ekipa

Twórca Funkcja
Brak danych

Obsada

Głos w dubbingu Rola Aktor w wersji oryginalnej Próbka
Krzysztof Banaszyk Instruktor
Robert Jarociński Instruktor
Łukasz Lewandowski Instruktor
Dariusz Toczek Instruktor

Linki zewnętrzne

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.