Rok
|
Tytuł
|
Rola
|
Aktor w wersji oryginalnej
|
|
2000
|
Homeworld
|
Komunikaty radiowe
|
|
|
Jednostki
|
|
|
2000
|
SWAT 3: Close Quarters Battle
|
Obserwator
|
|
|
2001
|
Beat Up a Millionaire?
|
Prowadzący
|
Julian Rebolledo
|
|
2001
|
Evil Islands: Klątwa zagubionej duszy
|
Erfar Silvertongue
|
|
|
|
2001
|
Evil Twin: Kroniki Cypriena
|
Cyprien
|
Paul Nivet
|
|
2001
|
Necronomicon: Świt ciemności
|
Artur Procop
|
|
|
|
2001
|
Orientalne noce
|
Ali
|
|
|
|
2001
|
Real War: Prawdziwa wojna
|
Przywódca sił NAW
|
|
|
2002
|
Airline Tycoon Evolution
|
Igor Tuppolewski
|
|
|
|
2002
|
Conquest: Wojny pogranicza
|
Członek załogi
|
|
|
Elan
|
|
|
2002
|
Hooligans: Europejska zadyma
|
Policjanci
|
|
|
Kibole
|
|
|
2002
|
Krzyżacy
|
Narrator kampanii polskiej
|
|
|
2002
|
Pool of Radiance: Ruiny Myth Drannor
|
Eadred
|
|
|
|
2002
|
Starmageddon
|
Angelus
|
|
|
|
2002
|
Syberia
|
Oskar
|
|
|
Dan Foster
|
|
|
2002
|
Władca pierścieni: Drużyna Pierścienia
|
Samwise „Sam” Gamgee
|
Scott Menville
|
|
|
2003
|
Grom: Terror w Tybecie
|
Dakpa
|
|
|
|
2003
|
Post Mortem
|
Inspektor Aristide Lebrun
|
|
|
Théo Male
|
|
|
2004
|
No Man’s Land: Walcz o swoje prawa!
|
Jeremias Sanders
|
|
|
Magua
|
|
|
2004
|
Syberia II
|
Oskar
|
|
|
2005
|
Ognisty podmuch: Fire Captain
|
Narrator
|
|
|
2005
|
Skoki narciarskie 2006
|
Komentator
|
|
|
2006
|
Wesoła szkoła 3
|
Kapitan wynalazca
|
|
|
Marynarz
|
|
|
2008
|
Avencast: Rise of the Mage
|
Czarodziej
|
|
|
|
2008
|
Darkness Within: In Pursuit of Loath Nolder
|
Loath Nolder
|
|
|
Clark Field
|
|
|
2008
|
Fallout 3
|
Lucas Simms
|
Greg Williams
|
|
2008
|
Heroes of Might and Magic V: Dzikie hordy
|
Gotai
|
|
|
- Żywiołak wody
- Kapłan
- Siepacz
|
2008
|
Mass Effect
|
Suweren
|
Peter Jessop
|
|
Ambasador Calyn
|
David Ley
|
|
2009
|
Dragon Age: Początek
|
Legnar
|
Douglas Weston
|
|
|
2010
|
Dragon Age: Początek – Przebudzenie
|
Duch krasnoluda
|
|
|
Uchodźca
|
|
|
2010
|
Mass Effect 2
|
Jacob Taylor
|
Adam Lazarre-White
|
|
|
2010
|
Shrek Forever
|
Ogr
|
|
|
2010
|
Tom Clancy’s H.A.W.X. 2
|
Różne postacie
|
|
|
2011
|
Afterfall: inSanity
|
Mężczyzna w schronie #3
|
|
|
2011
|
Battlefield 3
|
Sanitariusz
|
|
|
2011
|
Disciples III: Wskrzeszenie
|
Ashgan
|
|
|
|
2011
|
Kinect Sports: Sezon 2
|
Komentator meczów baseballowych #2
|
|
|
2011
|
League of Legends
|
Draven
|
Erik Braa
|
|
|
2011
|
Might & Magic: Heroes VI
|
Kraal
|
Brad Abrell
|
|
|
2011
|
Scooby-Doo! Pierwsze strachy
|
Cal Perkins
|
Dave Wittenberg
|
|
2011
|
The Elder Scrolls V: Skyrim
|
Skjor
|
Brandon Ellison
|
|
- Dalan Merchand
- Cesarski dezerter
- Inni cesarscy
|
2011
|
Wiedźmin 2: Zabójcy królów
|
Ziggy Król
|
Mikołaj Klimek
|
|
|
2012
|
Elsword
|
Bandzior (1. wersja)
|
|
|
2012
|
Hitman: Rozgrzeszenie
|
Adam „Kane” Marcus
|
|
|
|
2012
|
Resistance: Burning Skies
|
Minuteman #3
|
|
|
2012
|
Scooby-Doo! Nawiedzone bagno
|
Barry Buckley
|
Steve Blum
|
|
Dustin Planks
|
John DiMaggio
|
|
2012
|
StarHawk
|
Emmett Graves
|
Khary Payton
|
|
2012
|
The Elder Scrolls V: Skyrim – Dawnguard
|
Przywódcy
|
|
|
2012
|
Twisted Metal
|
Mr. Grimm
|
|
|
2013
|
Crysis 3
|
Dowódca CELL
|
Tom Clarke Hill
|
|
|
2013
|
Disney Infinity
|
Drax Niszczyciel
|
David Sobolov
|
|
2013
|
Killzone: Shadow Fall
|
Sinclair
|
David Harewood
|
|
2013
|
Knack
|
Gundahar
|
Matthew Mercer
|
|
2013
|
The Elder Scrolls V: Skyrim – Hearthfire
|
Służący
|
|
|
2013
|
The Last of Us
|
Żołnierze
|
|
|
2014
|
Hearthstone
|
Rexxar
|
Matthew Mercer
|
|
|
2014
|
inFamous: Second Son
|
Przechodzień
|
|
|
Agent DOZ
|
|
|
2014
|
Kinect Sports Rivals
|
Komentator
|
|
|
2014
|
Twierdza: Krzyżowiec II
|
Komentator
|
|
|
|
2014
|
Warface
|
Żołnierz
|
|
|
2015
|
Battlefield Hardline
|
Agent Guzman
|
|
|
2015
|
Heroes of the Storm
|
Rexxar
|
Steve Blum
|
|
2015
|
Rise of the Tomb Raider
|
Carraldus
|
|
|
|
2015
|
Wiedźmin: Dziki Gon
|
Ginter de Lavirac
|
Mikołaj Klimek
|
|
|
2015
|
Wiedźmin: Dziki Gon – Serca z kamienia
|
Ewald Borsody
|
Mikołaj Klimek
|
|
Hilbert
|
Mikołaj Klimek
|
|
2016
|
Battlefield 1
|
Żołnierze
|
|
|
2016
|
Call of Duty: Infinite Warfare
|
Żołnierz FOK
|
|
|
2016
|
Dishonored 2
|
Strażnicy
|
|
|
2016
|
Gwint: Wiedźmińska gra karciana
|
Holger Czarna Ręka
|
Mikołaj Klimek
|
|
|
2016
|
LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy
|
Admirał Statura
|
Liam O'Brien
|
|
2016
|
Uncharted 4: Kres złodzieja
|
Najemnicy Shorline
|
|
|
2016
|
Wiedźmin: Dziki Gon – Krew i wino
|
„Szczota”
|
Mikołaj Klimek
|
|
Kiper
|
Mikołaj Klimek
|
|
2017
|
Dishonored: Death of the Outsider
|
Strażnicy
|
|
|
2017
|
Elex
|
Drog
|
|
|
|
2017
|
Horizon: Zero Dawn
|
Mężczyźni z plemienia Banuków
|
|
|
2017
|
Knack II
|
Gundahar
|
Matthew Mercer
|
|
2017
|
LEGO Marvel Super Heroes 2
|
Crimson Dynamo
|
|
|
|
2017
|
Sniper: Ghost Warrior 3
|
Zabójca
|
|
|
2017
|
Star Wars: Battlefront II
|
Rebelianci
|
|
|
2017
|
Syberia 3
|
Burmistrz Bouliakine
|
Bernard Deberynne
|
|
2017
|
The LEGO Ninjago Movie – Gra wideo
|
Generał
|
|
|
|
2017
|
Ukryty plan
|
Ray Winser, DJ radiowy
|
Corey Lawson
|
|
2018
|
Call of Duty: Black Ops IIII
|
Komandos
|
|
|
2018
|
Darksiders III
|
Abraxis
|
Dave Fennoy
|
|
2018
|
Marvel’s Spider-Man
|
Motocyklista
|
|
|
|
2018
|
Spyro Reignited Trilogy – Spyro the Dragon
|
Lindar
|
|
|
|
2018
|
Spyro Reignited Trilogy – Spyro 2: Ripto's Rage!
|
Lindar
|
|
|
|
2018
|
Spyro Reignited Trilogy – Spyro: Year of the Dragon
|
Aleks
|
|
|
Burmistrz Leo
|
|
|
2018
|
Starlink: Battle for Atlas
|
Victor St. Grand
|
Ted Atherton
|
|
2019
|
Days Gone
|
Bandyta
|
|
|
Ocaleniec
|
|
|
2019
|
Death Stranding
|
Igor
|
David Forseth
|
|
2019
|
Monkey King: Hero is Back
|
Boar Troll
|
|
|
Wieprz
|
|
|
2019
|
Star Wars: Jedi – Upadły zakon
|
Partyzant
|
|
|
Złomiarz
|
|
|
2020
|
Cyberpunk 2077
|
Emmerick Bronson
|
|
|
2020
|
Ghost of Tsushima
|
Yamato
|
Feodor Chin
|
|
|
2020
|
Legends of Runeterra
|
Draven
|
|
|
Yasuo
|
|
|
2020
|
Marvel’s Avengers
|
|
|
|
2020
|
Predator: Hunting Grounds
|
Dowódca
|
|
|
2020
|
Warcraft III: Reforged
|
Rexxar
|
|
|
|