FANDOM


Medieval Moves: Wyprawa Trupazego (ang. Medieval Moves: Deadmund's Quest) – fantastyczna gra akcji autorstwa Zindagi Games, przeznaczona na konsolę PlayStation 3 i wykorzystująca kontroler ruchowy PS Move.

Opis gry

Dawno, dawno temu, pewien młody książę imieniem Gerwazy wesoło spędzał dni, marząc o wielkiej przygodzie, wymagającej przywdziania lśniącej zbroi i wojowania z potworami mrożącymi krew w żyłach. Długo trenował w królestwie swego ojca, pragnąc zostać bohaterem, do którego mieszkańcy zwrócą się w godzinie próby.

Dostępna wyłącznie na systemie PlayStation 3 gra Medieval Moves: Wyprawa Trupazego to historia o tym, jak życzenie księcia Gerwazego spełniło się, choć zapewne nie tak, jak by tego pragnął. Kiedy zły czarownik, zwany Morgrimmem Czarnym, zaatakował zamek księcia Gerwazego, jego spokojni mieszkańcy zamienili się w armię nieumarłych. Co gorsza, sam książę Gerwazy stał się szkieletem. Gerwazy stał się “Trupazym”.

Choć kościsty książę został pozbawiony swej ludzkiej postaci, jego determinacja i instynkt wojownika bynajmniej nie osłabły. Trupazy wyruszył, aby pokonać Morgrimma i zdjąć jego klątwę z królestwa, dowodząc przy tym, że jest godnym następcą tronu.

Mając swój wierny kontroler ruchu PlayStation Move u boku, poprowadź księcia Gerwazego w jego niebezpiecznej wyprawie i przywróć życie królestwu w grze Medieval Moves: Wyprawa Trupazego, dostępnej wyłącznie na PS3.
Źródło opisu: PlayStation

Ekipa

Twórca Funkcja
Brak danych

Obsada

Głos w dubbingu Rola Aktor w wersji oryginalnej Próbka
Anna Apostolakis-Gluzińska Narratorka
Anna Apostolakis - MMWT
Andrzej Blumenfeld Sir William
Andrzej Blumenfeld - MMWT
Andrzej Chudy Morgrim Czarny
Andrzej Chudy - MMWT
Jan Kulczycki Król Gerwazy Najpierwszy
Jan Kulczycki - MMWT
Cezary Kwieciński Kucharz
Cezary Kwieciński - MMWT
Jakub Wieczorek Nadworny kowal
Jakub Wieczorek - MMWT
Brygadzista
Medieval Moves Wyprawa Trupazego J.Wieczorek (Brygadzista)
Gerwazy
Medieval Moves Wyprawa Trupazego nw (Gerwazy)
Pietrek
Medieval Moves Wyprawa Trupazego nw (Pietrek)

Multimedia

Linki zewnętrzne

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.