FANDOM


MAG: Massive Action Game – konsolowa gra akcji (FPS) stworzona przez studio Zipper Interactive na konsolę PlayStation 3.

Fabuła

W niedalekiej przyszłości chwytasz za karabin i sprawdzasz magazynek po raz ostatni. Ty i Twoi kompani z drużyny braliście już udział w bitwach, ale żadna z nich nie dorównywała rozmiarom tej, która przed Wami. Podczas gdy baza Twoich przeciwników ugina sie pod naporem nalotów, dowódca Twojego plutonu wydaje rozkaz, a Ty przygotowujesz swoją drużynę do natarcia.

Transporter opancerzony przebija się przez linie wroga, a Ty w pełnym pędzie próbujesz dobiec do luki, starając się nie zwracać uwagi na świszczące obok Twej głowy kule. Dowódca Twojego plutonu pada na ziemię po strzale snajpera. Jeśli uda Ci się przetrwać tę potyczkę, dowództwo nad 32-osobowym plutonem może należeć do Ciebie.

Witaj w MAG – świecie rozbudowanej sieciowej akcji na niespotykaną skalę, gdzie w trakcie jednej rozgrywki może wziąć udział 256 graczy, którzy zmierzą się w walce o chwałę i prawo dowodzenia drużyną, plutonem, a nawet całą prywatną armią.

Akcja gry MAG osadzona została w świecie, w którym rządy wykorzystują Prywatne Korporacje Militarne (Private Military Corporations PMC) do wykonywania brudnej roboty. Trzy PMC to absolutna elita - SVER, Raven i Valor. Walcząc o lukratywne kontrakty rządowe, te trzy frakcje stały się nowym światowym standardem militarnym.

To Ty wybierasz, do której ośmioosobowej drużyny PMC chcesz dołączyć i wyruszyć z nią na pole walki w prywatnej armii, składającej się ze 128 prawdziwych graczy. Dowodząc swojej wartości w miarę postępów gry, decydujesz, jak rozwija się Twoja kariera. Odblokuj nowe umiejętności, które pozwolą Ci się wyspecjalizować w roli snajpera, medyka, zwiadowcy, operatora grupy desantowej lub jakiejkolwiek innej, w której będziesz się sprawdzać pod ciężkim ostrzałem.
Źródło opisu: PlayStation

Ekipa

Twórca Funkcja
Studio PRL Realizacja nagrań

Obsada

Głos w dubbingu Rola Aktor w wersji oryginalnej Próbka
Krzysztof Banaszyk Komandor Kruków
MAG K.Banaszyk (Komandor Kruków)
Piotr Bąk Dowódca Valorów
MAG Piotr Bąk (Dowódca Valorów)
Paweł Ciołkosz Żołnierz Kruków
MAG P.Ciołkosz (Żołnierz Kruków)
Robert Jarociński SI
MAG Robert Jarociński (SI)
Mirosław Zbrojewicz Komandor Valorów
MAG Mirosław Zbrojewicz (Komandor Valorów)
Narrator reklamy
MAG Mirosław Zbrojewicz (Narrator reklamy)

Linki zewnętrzne

  • MAG w polskiej Wikipedii
  • MAG w bazie GRY-Online.pl
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.