FANDOM


Plik:W2ZK Jarosław Domin (Temerscy żołnierze).oggPlik:W2ZK Jerzy Dominik (Temerscy żołnierze).oggPlik:W2ZK Joanna Pach (Gwary).ogg
Plik:W2ZK Joanna Pach (Żona Kabery).oggPlik:W2ZK Katarzyna Skolimowska (Tereza Harding).oggPlik:W2ZK Krzysztof Chodorowski (Młody więzień).ogg
Plik:W2ZK Krzysztof Chodorowski (Skazaniec).oggPlik:W2ZK Krzysztof Chodorowski (Temerscy żołnierze).oggPlik:W2ZK Krzysztof Szczerbiński (Gwary).ogg
Plik:W2ZK Krzysztof Szczerbiński (Kum1).oggPlik:W2ZK Krzyztof Szczerbiński (Jeniec).oggPlik:W2ZK Ksawery Szlenkier (Gwary).ogg
Plik:W2ZK Ksawery Szlenkier (Rybak z Bindugi).oggPlik:W2ZK Leszek Zduń (Zbrojni LaValettów).oggPlik:W2ZK M.Klimek (Keadweńscy żołnierze).ogg
Plik:W2ZK M.Kowalski (Upiór 1).oggPlik:W2ZK M.Morański (Upiór 6).oggPlik:W2ZK M.Reczek (Upiór 10).ogg
Plik:W2ZK M.Ruciński (Spiskowiec).oggPlik:W2ZK M.Siudziski (Drax).oggPlik:W2ZK M.Siudziński (Albrecht Felispa).ogg
Plik:W2ZK M.Siudziński (Szlachta).oggPlik:W2ZK M.Wieprzewski (Rycerz Borinn).oggPlik:W2ZK Maciej Kowalik (Temerscy żołnierze).ogg
Plik:W2ZK Mieczysław Morański (Agent Geralta).oggPlik:W2ZK Mikołaj Klimek (Bandyci-halabrdnicy).oggPlik:W2ZK Mikołaj Klimek (Zołnierze LaValettów).ogg
Plik:W2ZK Modest Ruciński (Lord Swann).oggPlik:W2ZK Monika Chrząstowska (Gwary).oggPlik:W2ZK Monika Wierzbicka (Gwary).ogg
Plik:W2ZK Nie wie (jeńcy).oggPlik:W2ZK Nie wiem (Gwary).oggPlik:W2ZK Olga Zaręba (Dziewczynki).ogg
Plik:W2ZK P,Nikiel (Temerski Hrabia).oggPlik:W2ZK P.Bajtlik (Fily).oggPlik:W2ZK P.Bąk (Jontek).ogg
Plik:W2ZK P.Ciołkosz (Rycerze Zakonu Płonącej Róży).oggPlik:W2ZK P.Ciołkosz (Upiór 3).oggPlik:W2ZK P.Galia (Aldrich).ogg
Plik:W2ZK P.Galia (Kaznodzieja).oggPlik:W2ZK P.Galia (Polikarp z Ronde).oggPlik:W2ZK P.Galia (Szlachcic).ogg
Plik:W2ZK P.Niczewski (Herszt).oggPlik:W2ZK P.Niczewski (Isidor Kay(.oggPlik:W2ZK P.Niczewski (Nilfgardzccy strażnicy).ogg
Plik:W2ZK P.Niczewski (Sierżant).oggPlik:W2ZK P.Niczewski (Wspólnik).oggPlik:W2ZK P.Nikiel (Krasnoludy).ogg
Plik:W2ZK P.Nikiel (Rycerz Gwydion).oggPlik:W2ZK Paweł Ciołkosz (Zołnierze LaValettów).oggPlik:W2ZK Paweł Iwanicki (Jan Kabera).ogg
Plik:W2ZK Paweł Iwanicki (Rozwścieczony mieszczanin).oggPlik:W2ZK Paweł Niczewski (Mężczyzna na placu wisielców).oggPlik:W2ZK Paweł Niczewski (Przechodzień).ogg
Plik:W2ZK Paweł Niczewski (Rekrut).oggPlik:W2ZK Paweł Niczewski (Rozwścieczony mieszczanin).oggPlik:W2ZK Paweł Niczewski (Strażnicy miejscy).ogg
Plik:W2ZK Paweł Niczewski (Temerscy żołnierze).oggPlik:W2ZK Paweł Parczewski (Dowódca Patrolu).oggPlik:W2ZK Paweł Parczewski (Gwary).ogg
Plik:W2ZK Paweł Parczewski (Jeniec).oggPlik:W2ZK Paweł Parczewski (Przechodzień).oggPlik:W2ZK Paweł Parczewski (Temerscy oficerowie).ogg
Plik:W2ZK Paweł Parczewski (Temerscy żołnierze).oggPlik:W2ZK Paweł Parczewski (Wykonanie piosenki 'Los żołnierza').oggPlik:W2ZK Piotr Bajtlik (Pijak pod Karczmą 1).ogg
Plik:W2ZK Piotr Warszawski (Strażnicy miejscy).oggPlik:W2ZK Przemysław Stippa (Gwary).oggPlik:W2ZK Przemysław Stippa (Julien).ogg
Plik:W2ZK R.SIsicki (Kaedweński Zabijaka).oggPlik:W2ZK RTondera (Herbert).oggPlik:W2ZK Rafał Sisicki (Ciężkozbrojni LaValettów).ogg
Plik:W2ZK Rafał Sisicki (Rozwścieczony mieszczanin).oggPlik:W2ZK Robert Tondera (Zołnierze LaValettów).oggPlik:W2ZK S.Jędrzejewski (Bandzior).ogg
Plik:W2ZK S.Jędrzjewski (Bruno Biggs).oggPlik:W2ZK S.Jędrzjewski (Krasoludy).oggPlik:W2ZK S.Pacek (Garlen).ogg
Plik:W2ZK S.Pacek (Szlachcie).oggPlik:W2ZK Stefan Knothe (Przechodzień).oggPlik:W2ZK Sławoj Jędrzejewski (Prechodzień).ogg
Plik:W2ZK T.Gęsikowski (Keadweńscy żołnierze).oggPlik:W2ZK T.Steciuk (Elficki więzień).oggPlik:W2ZK T.Steciuk (Krasnal).ogg
Plik:W2ZK T.Steciuk (Zbir Detmolda).oggPlik:W2ZK T.Traczyński (Doy).oggPlik:W2ZK Tomasz Bednarek (Jeńcy).ogg
Plik:W2ZK Tomasz Bednarek (Kapelan).oggPlik:W2ZK Tomasz Bednarek (Medycy polowi).oggPlik:W2ZK Tomasz Gęsikowski (Gwary).ogg
Plik:W2ZK Tomasz Gęsikowski (Temerscy żołnierze).oggPlik:W2ZK Tomasz Traczyński (Oszpecony żołnierz).oggPlik:W2ZK W.Brzeziński (Mocarny Numa).ogg
Plik:W2ZK W.Chorąż (Jondek).oggPlik:W2ZK W.Chorąży (Jerod).oggPlik:W2ZK W.Dmochowski (Elfy.ogg
Plik:W2ZK W.Dmochowskii (Tegan-Poeta).oggPlik:W2ZK W.Machnicki (Nilfgardzki radca).oggPlik:W2ZK W.Paszkowski (Eckhart Henessy).ogg
Plik:W2ZK W.Paszkowski (Gus z Grotogoru).oggPlik:W2ZK W.Słpiński (Celeb Smith).oggPlik:W2ZK W.Słupiński (Ekscelencja).ogg
Plik:W2ZK WOjciech Machnicki (Mężczyzna na placu wisielców).oggPlik:W2ZK WOjciech Machnicki (Więzień).oggPlik:W2ZK Wojciech Machnicki (Bandyci-tarczownicy).ogg
Plik:W2ZK Wojciech Machnicki (Nunzio).oggPlik:W2ZK Wojciech Paszkowski (Pijak pod Karczmą 2).oggPlik:W2ZK Wojciech Paszkowski (Zołnierze LaValettów).ogg
Plik:W2ZK Wojciech SŁupiński (Gwary).oggPlik:W2ZK Wojciech SŁupiński (Tragarz).oggPlik:W2ZK Z.Konopka (Rycerze Zakonu Płonącej Róży).ogg
Plik:W2ZK Zbigniew Konopka (Gwary).oggPlik:W2ZK Zbigniew Konopka (jeńcy).oggPlik:W2ZK Znak Zapytania2 (Rozwścieczony mieszczanin).ogg
Plik:W2ZK Znak Zapytania (Temerscy żołnierze).oggPlik:W2ZK Znak Zapytania (Temerski Sierżant).oggPlik:W2ZK do ustaenia (Jeńcy).ogg
Plik:W2ZK do ustaenia (Jeńcy2).oggPlik:W2ZK do ustaenia (Jeńcy3).oggPlik:W2ZK do ustaenia (Jeńcy4).ogg
Plik:W2ZK do ustalenia (Tragarz).oggPlik:W2ZK do ustalenia (Łowca głów).oggPlik:W2ZK nie wiem (Gwary).ogg
Plik:W2ZK nie wiem (Gwary) (2).oggPlik:W2ZK nie wiem (Szlachic).oggPlik:W2ZK nie wiem (Żołnierze).ogg
Plik:W2ZK nw-1 (Gwary).oggPlik:W2ZK nw (Demon).oggPlik:W2ZK nw (Duch Nilfgardczyka).ogg
Plik:W2ZK nw (Elfy).oggPlik:W2ZK nw (Hieronim Lasz).oggPlik:W2ZK nw (Pijany skryba).ogg
Plik:W2ZK nw (Robert Hasaba).oggPlik:W2ZK nw (Stoczniowiec).oggPlik:W2ZK nw (Wściekły mieszczanin).ogg
Plik:W2ZK nw (chłopka).oggPlik:W2ZK nw (upiór).oggPlik:W2ZK nw (Żołnierze).ogg
Plik:W2ZK Ł.Jakubowski (Najemnik).oggPlik:W2ZK Ł.Jakubowski (Rycerze).oggPlik:W2ZK Ł.Kucharzewski (Żołdaki).ogg
Plik:W2ZK Łukasz Kucharzewski (Elficki strażnik).oggPlik:W3DG A.Bauman (Jorulf).oggPlik:W3DG A.Osik (Odrin).ogg
Plik:W3DG C.Nowak (Bandzior Tasaka).oggPlik:W3DG J.Prochyra (Wróżbita).oggPlik:W3DG J.german (Preben).ogg
Plik:W3DG K.Cybiński (Zbrojmistrz).oggPlik:W3DG K.Szczerbiński (Felix Grubb).oggPlik:W3DG K.Szczerbiński (Gaetan).ogg
Plik:W3DG KiW G.Pawlak (Rainfarn).oggPlik:W3DG M.Morański.oggPlik:W3DG M.Więckowski (Skelligijczycy).ogg
Plik:W3DG Mikołaj Szwed.oggPlik:W3DG P.Ciołkosz (Rzeźnik).oggPlik:W3DG P.Siejka (Strażnik Udarlyka).ogg
Plik:W3DG R.Jarociński (Hans z Cidaris).oggPlik:W3DG R.Jarociński (Nikolas Freidman).oggPlik:W3DG T.Marzecki (Abbé Faria).ogg
Plik:W3DG T.Marzecki (Lichwiarz).oggPlik:W3DG T.Marzecki (Nidas ).oggPlik:W3DG T.Marzecki (Rybie płuco).ogg
Plik:W3DG W.Chorąży (Eramas).oggPlik:W3DG W.Trocki (Folan).oggPlik:W3DG Z.Konopka (Harald).ogg
Plik:W3DG Z.Konopka (Sigo).oggPlik:W3DG nw (Dagmar).oggPlik:W3DK KiW T.Marzecki (Przechodnie).ogg
Plik:W3KIW M.Maciejewski (Brygadzista).oggPlik:W3KIW nw (Błędni Rycerze).oggPlik:W3KW Grzegorz Pawlak (Zbrojmistrz).ogg
Plik:W3KiW A.Bauman (Organizator walk).oggPlik:W3KiW A.Osik (Przechodnie).oggPlik:W3KiW A.Wysocki (Handlarz).ogg
Plik:W3KiW C.Kwieciński.oggPlik:W3KiW E.Jakubowicz (Cicha moc).oggPlik:W3KiW E.Jakubowicz (Kobiety).ogg
Plik:W3KiW K.Cybiński (Handlarz).oggPlik:W3KiW M.Frąckowiak (Gwary).oggPlik:W3KiW M.Konarski (Kolos).ogg
Plik:W3KiW M.Konarski (Mistrz).oggPlik:W3KiW M.Sadowska (Karczmarka).oggPlik:W3KiW M.Więckowski (Organizator walk).ogg
Plik:W3KiW P.Krucz.oggPlik:W3KiW P.Warszawski.oggPlik:W3KiW P.Warszawski (Robotnik).ogg
Plik:W3KiW W.Machnicki (Chłopi).oggPlik:W3KiW nw2 (Dzieciaki).oggPlik:W3KiW nw3 (Dzieciaki).ogg
Plik:W3KiW nw (Balwierz w folwarku).oggPlik:W3KiW nw (Dzieciaki).oggPlik:W3KiW nw (Robotnik w kamieniołomach).ogg
Plik:W3KiW nw (Urzędnik).oggPlik:W3KiW nw (Zielarka).oggPlik:W3KiW nw (karczmarz w Kuroliszku).ogg
Plik:W3KiW Ł.Talik (Handlarze).oggPlik:W3Kiw A.Wysocki (kowal).oggPlik:W3Kiw nw2 (Chłopi).ogg
Plik:W3Kiw nw (Chłopi).oggPlik:W3SzK B.Wesołowski (Norbert).oggPlik:W3SzK E.Serwa (Gość weselny).ogg
Plik:W3SzK G.Pawak (Hiena cmenatrna).oggPlik:W3SzK J.Kamieński (Gość weselny).oggPlik:W3SzK J.Kamieński (Meryn).ogg
Plik:W3SzK J.Kołakowska (Dora).oggPlik:W3SzK J.Król (Abner de Navarette).oggPlik:W3SzK J.Kulczycki (Gość weselny).ogg
Plik:W3SzK J.Pach (Gość weselny).oggPlik:W3SzK K.Szczerbiński (Bruno).oggPlik:W3SzK L.Zduń (Pankracy Dziedzina).ogg
Plik:W3SzK L.Zduń (Redańscy żołnierze).oggPlik:W3SzK M.Maciejewski (elfi Kupiec).oggPlik:W3SzK P.Szczesny (Kupiec).ogg
Plik:W3SzK R.Kowalski (Redańscy żołnierze).oggPlik:W3SzK T.Dedek (Niziołek na weselu).oggPlik:W3SzK W.Barwiński (David Afternsborough).ogg
Plik:W3SzK W.Barwiński (Gość karczmy).oggPlik:W3 J.Pach (Chłopki).oggPlik:W3 KiW G.Kwiecień (Tailes).ogg
Plik:W3 KiW M.Klimek (Kiper).oggPlik:W3 M.Węgiel (Chłopki).oggPlik:W3 SZK J.Król (Quinte).ogg
Plik:W3 SZK P.Warszawski (Rycerz Płonącej Róży).oggPlik:W3 SZK R.Jarociński (Hans).oggPlik:W3 SZK W.Paszkowski (Szezlock).ogg
Plik:WAL.pngPlik:WALL-E PC A.Blumenfeld (Kapitan).oggPlik:WALL-E PC A.Judycka (EVA).ogg
Plik:WALL-E PC A.Judycka (Głos komunikatów propagandowych BnL).oggPlik:WALL-E PC C.Nowak (Janusz).oggPlik:WALL-E PC G.Pawlak (Głos centrali BnL).ogg
Plik:WALL-E PC G.Pawlak (Shelby Forthright).oggPlik:WALL-E PC J.Wituch (Gwary).oggPlik:WALL-E PC J.Węgrzynowska (Głos Systemu Ochrony Statku).ogg
Plik:WALL-E PC J.Zadura (AUTO).oggPlik:WALL-E PC Ł.Lewandowski (Robot MO).oggPlik:WALL-E PC Ł. Lewandowski (WALL-E).ogg
Plik:WALL·E gra.jpgPlik:WBB - plansza.jpgPlik:WBB - tyłówka.ogg
Plik:WBC2.jpgPlik:WBC2 - instrukcja.jpgPlik:WB Księga czarów obsada.png
Plik:WDGKiW nw (Agnetha).oggPlik:WDG A.Chudy (Grun).oggPlik:WDG A.Chudy (Ósmy).ogg
Plik:WDG A.Gawrońska (Skelligijki).oggPlik:WDG A.Hasuner (Zbir Tasaka).oggPlik:WDG A.Osik (Kupiec).ogg
Plik:WDG A.Wysocki (Krasnolud.oggPlik:WDG B.Wesołowski (Mikkjal).oggPlik:WDG B.Wesołowski (Uwe).ogg
Plik:WDG C.Kwieciński (Sukurus).oggPlik:WDG C.Morawski (Elfy).oggPlik:WDG D.Błażejewski (Strażnik).ogg
Plik:WDG D.Odija (Pijacy).oggPlik:WDG D.Toczek (Kapitan Piratów).oggPlik:WDG D.Toczek (Kupiec morski).ogg
Plik:WDG E.Gaetner (Karli).oggPlik:WDG I.Wiciński (Dzieci).oggPlik:WDG J.Lenartowicz (Ernst).ogg
Plik:WDG J.Lenartowicz (Ivar).oggPlik:WDG J.Siechowicz (Siotsra Yorga).oggPlik:WDG K.Pluskota (Gundar).ogg
Plik:WDG K.Szczerbiński (Kuglarz).oggPlik:WDG K.Szczerbiński (Ronvid z Małego Łęgu).oggPlik:WDG K.Szczerbiński (Trubdaur).ogg
Plik:WDG K.Wróblewski (Rzeźnik).oggPlik:WDG K.Zakrzewski (Bran).oggPlik:WDG K.Zakrzewski (Vagn).ogg
Plik:WDG KiW A.Wysocki (Chłop).oggPlik:WDG KiW C.Kwieciński (Krasnolud).oggPlik:WDG KiW C.Nowak (Postacie poboczne).ogg
Plik:WDG KiW C.Nowak (Robotnik).oggPlik:WDG KiW D.Błażejewski (Hiena).oggPlik:WDG KiW G.Całun.ogg
Plik:WDG KiW J.WIeczorek (Starżnik).oggPlik:WDG KiW J.Wieczorek.oggPlik:WDG KiW K.Skolimowska (Mieszczki).ogg
Plik:WDG KiW Krzysztof Plewako-Szczerbiński (Jean Luc Loudovic).oggPlik:WDG KiW M.Konarskii (kamerarius).oggPlik:WDG KiW M.Maciejewski (Durand Faucher).ogg
Plik:WDG KiW M.Maciejewski (Gracz).oggPlik:WDG KiW M.Maciejewski (Monsiuer).oggPlik:WDG KiW M.Maciejewski (Płatnerz).ogg
Plik:WDG KiW M.Sadowska (Dafne).oggPlik:WDG KiW M.Sadowska (Madame de Bourbeau).oggPlik:WDG KiW M.Więckowski (Roderik).ogg
Plik:WDG KiW R.Kowalski (Jacques).oggPlik:WDG KiW W.Machnicki (Nadzorca).oggPlik:WDG KiW Z.Konopka (Hiena).ogg
Plik:WDG KiW nw (Marcello Clerici).oggPlik:WDG KiW nw (Mieszczki).oggPlik:WDG KiW nw (Szlachcic).ogg
Plik:WDG KiW Ł.Talik (Gaston).oggPlik:WDG M.Klimek (Holgar Czarna ręka).oggPlik:WDG M.Krylik (Jutte).ogg
Plik:WDG M.Kujawski (Simun).oggPlik:WDG M.Maciejewski (Trolle).oggPlik:WDG P.Ciołkosz (Chłop).ogg
Plik:WDG P.Furman (Żołnierz Redanii).oggPlik:WDG P.Siejka (Skellige).oggPlik:WDG R.Kowalski (Nilf.Żołnierz).ogg
Plik:WDG W.Chorąży (Gwary).oggPlik:WDG kiW A.Bauman (Szlachcice).oggPlik:WDG nw (Pirat).ogg
Plik:WDG nw (Yorg).oggPlik:WDK C.Morawski.oggPlik:WDK D.Toczek (Alekssander).ogg
Plik:WDK D.Toczek (Graden).oggPlik:WDK D.Łakomska (Birna).oggPlik:WDK M.Więckowski (Lugos Siny).ogg
Plik:WDK M.Węgiel (Polly).oggPlik:WDK O.Saranidze.oggPlik:WIE.png
Plik:WIedźmin2 ZK J.Węgrzynowska (Margerita).oggPlik:WIedźmin2 ZK M.Siudziński (Alfons).oggPlik:WIedźmin2 ZK Wojciech Dmochowski (Żołdacy Loredo).ogg
Plik:WIedźmin2 ZK nie wiem (Żołdacy Loredo).oggPlik:WIedźmin 2 M.Skarżyński (Zakonnik).oggPlik:WIedźmin 2 nw (Redańczyk).ogg
Plik:WIedźmin Andrzej Chudy (Flisacy).oggPlik:WIedźmin Andrzej Chudy (Ogrodnik).oggPlik:WIedźmin Bożena Stachura (Kobieta z Odmętów).ogg
Plik:WIedźmin Krzysztof Zakrzewski (Wieśniacy).oggPlik:WIedźmin Paweł Szczesny (Chłopi).oggPlik:WIedźmin Tomek Steciuk (Pat).ogg
Plik:WIedźmin wojna krwi L.Sadowa.oggPlik:WKWO - Chłopka.oggPlik:WKWO - Raynard.ogg
Plik:WKWO A.Bauman (Burmistrz).oggPlik:WKWO A.Chudy.oggPlik:WKWO B.Wesołowski (Zwiadowca).ogg
Plik:WKWO C.Nowak (Smolarz).oggPlik:WKWO E.Jędrzejewska (Margrabini Greta).oggPlik:WKWO F.Boberek (Caldwyn).ogg
Plik:WKWO G.kwiecień (Murko).oggPlik:WKWO J.Boberek (Keltulis).oggPlik:WKWO J.Boberek (Krasnolud).ogg
Plik:WKWO J.German (Członek gildii kupieckiej).oggPlik:WKWO J.KOłakowska (Panna młoda).oggPlik:WKWO J.Kołakowska (Saevel).ogg
Plik:WKWO J.Rozenek.ogg
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.