FANDOM


Plik:Tytus 1 - TRiAT.oggPlik:Tytus 2 - TRiAT.oggPlik:Tytus Romek i A'Tomek.jpg
Plik:TĘCZOWA RUBINKA Agata Skórska.oggPlik:TĘCZOWA RUBINKA Agata Skórska (Pies).oggPlik:TĘCZOWA RUBINKA Agata Skórska (Wiewóra).ogg
Plik:TĘCZOWA RUBINKA Agata Skórska (Wróżka).oggPlik:Tęcza - Księzniczka podwodnych głębin.jpgPlik:Tęcza KPG Joanna Prykowska (Tęcza).ogg
Plik:Tęcza KPG nw (Joe Banjo).oggPlik:Tęcza KPG nw (Narrator).oggPlik:Tęcza KPG nw (Piosenka Tytułowa).ogg
Plik:U2 A.Bauman (Serbscy najemnicy).oggPlik:U2 A.CHudy (Serbscy najemnicy).oggPlik:U2 C.Kwieciński (Draza).ogg
Plik:U2 C.Kwieciński (Serbscy najemnicy).oggPlik:U2 C.Nowak (Serbscy najemnicy).oggPlik:U2 J.Jarzyna (Serbscy najemnicy).ogg
Plik:U2 P.Szczesny (Serbscy najemnicy).oggPlik:U2 R.Jarociński (Jeff Wynis).oggPlik:U2 nw (Serbscy najemnicy).ogg
Plik:U3 D.Błażejewski (Agent).oggPlik:U3 J.Domańska (Rika Raja).oggPlik:U3 K.Szczerbiński (najemincy).ogg
Plik:U3 L.Zduń (pirat).oggPlik:U3 P.Ciołkosz (Agent).oggPlik:U3 nw (Agent).ogg
Plik:UDRoB - Hannah.oggPlik:UD - Beth.oggPlik:UD - Hannah.ogg
Plik:UD - detektyw.oggPlik:UD - pilot.oggPlik:UD - ranger.ogg
Plik:UEFA EURO 2012.jpgPlik:UEFA Euro 2012 Poland-Ukraine D.Szpakowski (Komentator).oggPlik:UEFA Euro 2012 Poland-Ukraine W.Szaranowicz (Komentator).ogg
Plik:UFOs.jpgPlik:UFOs - plansza.jpgPlik:UFOs A.Sztejner (Kasjerka).ogg
Plik:UFOs A.Sztejner (Ćpun 2).oggPlik:UFOs Izabela Bujniewicz (Farmerka).oggPlik:UFOs J.Lebijak (Barman).ogg
Plik:UFOs J.Lebijak (Bob).oggPlik:UFOs J.Lebijak (Kasjer).oggPlik:UFOs J.Lebijak (Nowotwór).ogg
Plik:UFOs J.Lebijak (Ćpun 1).oggPlik:UFOs nw (Dziewczyna w sklepie z zabawkami).oggPlik:UFOs nw (Facet ze złotym zębem).ogg
Plik:UFOs nw (Klaun-pijak).oggPlik:UFOs nw (Ochrroniarz).oggPlik:UFOs nw (Pirat-kaleka).ogg
Plik:UFOs nw (Rob).oggPlik:UFOs nw (Sprzedawca piwa).oggPlik:UFOs nw (Staruszka).ogg
Plik:UFOs nw (Właściciel psa).oggPlik:UKR.pngPlik:UP M.Konarski.ogg
Plik:UP R.Tondera (Montesinos).oggPlik:UP nw (Dyzpozytora).oggPlik:URU.png
Plik:USA.pngPlik:USRR.pngPlik:Ubisoft.png
Plik:Uciekające kurczaki.jpgPlik:Ucz się z nemo J.Zadura (Nauczyciel).oggPlik:Uczeń - RiMCC.ogg
Plik:Uczeń Świętego Mikołaja.jpgPlik:Uga - Spyro3.oggPlik:Ukryty plan.jpg
Plik:Ultimate Spider-Man.jpgPlik:Ulubieniec bogów.jpgPlik:Uma Thurman.jpg
Plik:Umrzeć z miłości.jpgPlik:Uncharted.pngPlik:Uncharted4 B.Wesołowski.ogg
Plik:Uncharted4 D.łakomska.oggPlik:Uncharted4 F.Kupiec.oggPlik:Uncharted4 J.Wituch.ogg
Plik:Uncharted4 K.Wróblewski.oggPlik:Uncharted4 M.Konarski.oggPlik:Uncharted4 M.Napiątek.ogg
Plik:Uncharted - Fortuna Drake'a.jpgPlik:Uncharted - Złota Otchłań.jpgPlik:Uncharted 2 - Pośród złodziei.png
Plik:Uncharted 2 - Pośród złodziei (dubrecenzja)Plik:Uncharted 2 - Pośród złodziei (porównanie wersji)Plik:Uncharted 2 - Pośród złodziei (próbka)
Plik:Uncharted 3 - Oszustwo Drake'a.jpgPlik:Uncharted 3 - Oszustwo Drake'a (dubrecenzja)Plik:Uncharted 3 – Oszustwo Drake’a (Krystyna Janda)
Plik:Uncharted 4 - Kres złodzieja.jpgPlik:Uncharted Zaginione dziedzictwo.jpgPlik:Uncharted Złota Odchłań C.Nowak (Najemnicy).ogg
Plik:Uncharted Złota Odchłań J.Król (Najemnicy).oggPlik:Uncharted Złota Odchłań T.Marzecki (Vincent Perez).oggPlik:Uncharted Złota Otchłań A.Blumenfeld (Sully).ogg
Plik:Uncharted Złota Otchłań Dariusz Błażejewski Guerro).oggPlik:Uncharted Złota Otchłań Dariusz Odija (Generał Guerro).oggPlik:Uncharted Złota Otchłań Dorota Gardias (Chase).ogg
Plik:Uncharted Złota Otchłań Jacek Jarzyna (Żołnierze Guerro).oggPlik:Undercover Operation Wintersun.jpgPlik:Undercover Operation Wintersun A.Kamińska (Barbara).ogg
Plik:Undercover Operation Wintersun J.Zięba (Szpicel).oggPlik:Undercover Operation Wintersun J. Lecznar (Pułkownik Traver).oggPlik:Undercover Operation Wintersun M.Słota.ogg
Plik:Unit 13.jpgPlik:Unit 13 A.Sroka (Debora James).oggPlik:Unit 13 G.Kwiecień (Zgrywus).ogg
Plik:Unit 13 J.Jarzyna (Pyton).oggPlik:Unit 13 J.Kulczycki (Zues).oggPlik:Unit 13 K.Wróblewski (Alabama).ogg
Plik:Unit 13 K.Wróblewski (Wrogowie).oggPlik:Unit 13 M.Reczek (Agent Casey pseud Zwierzak).oggPlik:Unit 13 P.Bąk (Ringo).ogg
Plik:United International Pictures.pngPlik:Universal Pictures.pngPlik:Unkas - ostatni Mohikanin.jpg
Plik:Until Dawn.jpgPlik:Until Dawn - Rush of Blood.jpgPlik:Until Dawn - kulisy dubbingu
Plik:Until Dawn logo.pngPlik:Upadek Setarrif Beata Wyrąbkiewicz (Opętana mieszkanka Setariff).oggPlik:Upadek Setarrif Cezary Kwieciński (Opętany mieszkaniec Setarrif).ogg
Plik:Upadek Setarrif Joanna Pach (Burzowe kruki).oggPlik:Upadek Setarrif Joanna Pach (Lana Krwawy Szpon).oggPlik:Upadek Setarrif Maciej Kowalski (Opętany mieszkaniec Setarrif).ogg
Plik:Upadek Setarrif Tomasz Traczyński (Loric).oggPlik:Upadek czarnego konsula.jpgPlik:Uprasing44 Aleksandra Grzelak (Anna).ogg
Plik:Uprasing44 Czesław Lasota (Narrator).oggPlik:Uprasing44 Grzegorz Kwiecień (Jan).oggPlik:Uprasing44 Konrad Darocha (Kuba).ogg
Plik:Uprasing44 M.Kwiecień.oggPlik:Uprasing44 M.Lisiecki.oggPlik:Uprasing44 M.Uszko (Powstańcy).ogg
Plik:Uprasing44 Nie Wiem (Adam).oggPlik:Uprasing44 Nie Wiem (Szczepan).oggPlik:Uprasing44 Waldemar Dziwnel (Major Suchar).ogg
Plik:Uprasing44 nw (Gęsik).oggPlik:Uprising44 Aleksander Milwiw.oggPlik:Uprising44 Jakub Marcinowicz.ogg
Plik:Uprising44 M.Uszko (Zuzanna).oggPlik:Uprising44 Mateusz Lisiecki (Spiker).oggPlik:Uprising44 Michał Żerucha.ogg
Plik:Uprising44 The Silent Shadows.jpgPlik:Uprising44 Tomasz Lach.oggPlik:Uprising44 Wojciech Łozowski.ogg
Plik:Uprising44 nw (Krzysztof).oggPlik:Uprising44 nw (Rudy).oggPlik:Uprising44 nw (Szymi).ogg
Plik:Uprising44 – The Silent Shadows (kulisy dubbingu)Plik:Uprising44 – The Silent Shadows (nagranie dialogów)Plik:Uprising44 – The Silent Shadows (nagranie reakcji)
Plik:Uprowadzona księżniczka.pngPlik:Urszula Jankowska - TLK.oggPlik:Urszula Karcz-Ostrowska - BG2 (Lady Maria).ogg
Plik:Urszula Karcz-Ostrowska - BG2 (Soundset k 1).oggPlik:Urszula Karcz-Ostrowska - IwD.oggPlik:Urszula Pietrzak.jpg
Plik:Urszula Szmidt.jpgPlik:Urszula Szmidt - Patryk.oggPlik:Uru.jpg
Plik:Urzędniczka - Post Mortem.oggPlik:UtopiaCity.jpgPlik:Utopia City A.Fajlhauer (Daisy).ogg
Plik:Utopia City A.Gawek.oggPlik:Utopia City B.Furczyk (Gwary).oggPlik:Utopia City I.Machnicki.ogg
Plik:Utopia City R.Siemianowski.oggPlik:Utopia City R.Siemianowski (Ochrona).oggPlik:Utopia nw (Ochroniarz).ogg
Plik:Utopia nw (gwary).oggPlik:Uwaga.pngPlik:Uwięziony w dolinie 2.0.png
Plik:Uwolnić orkę.jpgPlik:Uwolnić orkę 2.jpgPlik:Uzdrowicielka ludzi - M&M7.ogg
Plik:VEGA - Doom.oggPlik:VZZ A.Kurowska.oggPlik:VZZ D.Zamojska.ogg
Plik:VZZ M.Czarnecki.oggPlik:VZZ M.Nikilińska.oggPlik:VZZ W.Korzeniewski.ogg
Plik:VZZ W.Medyński.oggPlik:Vader.gifPlik:Vaiana - Skarb oceanu (zwiastun nr 2)
Plik:Valeria - Far Cry.oggPlik:Valerian i miasto tysiąca planet.jpgPlik:Valerian i miasto tysiąca planet (zwiastun 2)
Plik:Valerian i miasto tysiąca planet (zwiastun 3)Plik:Valorant.jpgPlik:Van Helsing - Londyńskie zlecenie.jpg
Plik:Van Helsing LZ Adam Bauman (Dr Jekyll).oggPlik:Van Helsing LZ Agnieszka Kunikowska (Młoda Victoria).oggPlik:Van Helsing LZ Elżbieta Kijowska (Królowa Victoria).ogg
Plik:Van Helsing LZ Elżbieta Kopocińska (Dziewczyna).oggPlik:Van Helsing LZ Jacek Kopczyński (Karl).oggPlik:Van Helsing LZ Janusz Wituch (Mieszkaniec Londynu).ogg
Plik:Van Helsing LZ Janusz Wituch (Strażnik).oggPlik:Van Helsing LZ Paweł Szczesny (Kardynał Jinette).oggPlik:Van Helsing LZ Piotr Bąk (Pan Hyde).ogg
Plik:Van Helsing LZ Robert Tondera (Pijany Gentleman).oggPlik:Van Helsing LZ Robert Tondera (Sługa Hyde'a).oggPlik:Vanessa Aleksander.jpg
Plik:Vanessa Aleksander - BoJack (Asystentka).oggPlik:Vanessa Aleksander - BoJack (Marjorie).oggPlik:Vanessa Aleksander - ParadisePD (Córka pastora).ogg
Plik:Vanessa Aleksander - ParadisePD (Grubaska).oggPlik:Vanessa Aleksander - ParadisePD (Mama Eryka).oggPlik:Vanessa Aleksander - ParadisePD (Shelly Long).ogg
Plik:Vanessa Redgrave.jpgPlik:Varga - HZDTFW.oggPlik:VarusBiker Edition.png
Plik:Velaya Histoira Wojowniczki Brat Xardasa (Lord Andre).oggPlik:Velaya Histoira Wojowniczki Brat Xardasa (Narrator).oggPlik:Venom.jpg
Plik:Venom - Dziewczynka.oggPlik:Venom - Głos systemu.oggPlik:Venom - Jack.ogg
Plik:Venom - Klient baru.oggPlik:Victoria - Inpatient.oggPlik:Victoria - LBP2.ogg
Plik:Vin Diesel.jpgPlik:Vince - P2AW.oggPlik:Viola Brzezińska - PPTP.ogg
Plik:Violetta A.Mrozińska (Violetta).oggPlik:Violetta Brzezińska - HPiCO.oggPlik:Viper.jpg
Plik:Visigothic-okładka.jpgPlik:Visigothic obsada.pngPlik:Viva Piñata.jpg
Plik:Viva Piñata (5 minut z dubbingiem)Plik:Viva Piñata J.Kołakowska (Leafas).oggPlik:Viva Piñata J.Kołakowska (Poczta).ogg
Plik:Viva Piñata M.Krylik (Pieliunia).oggPlik:Viva Piñata P.Szczesny (Arfur).oggPlik:Viva Piñata P.Szczesny (Profesor Pester).ogg
Plik:Viva Piñata Party Animal J.Domin (Komentator 3).oggPlik:Viva Piñata Party Animal nw (Komentator 2).oggPlik:Viva Piñata W.Paszkowski (Narrator).ogg
Plik:Viva Piñata Ł.Lewandowski (Dastardos).oggPlik:Voiceland.pngPlik:Volverine K.Banaszyk (Mega Spider man).ogg
Plik:Volverine K.Banazyk (HULK AGENCI MIAZGI).oggPlik:Volverine P.Bąk (X-Man ewolucja).oggPlik:Volverine T.Marzecki (X-Man TAS).ogg
Plik:Volverine Z.Konopka (Hulk podwójne stracie).oggPlik:Voodoo 3 - CDS.oggPlik:Vulture - Spider-Man.ogg
Plik:Vulture PC Kazimierz Kaczor (Asystent3).oggPlik:Vulture PC Krzysztof Gadacz (Asystent).oggPlik:Vulture PC Tomasz Wysocki (Lektor odprawy).ogg
Plik:Vulture okładka Zachodnioeuropejska.jpgPlik:W.Machnicki ELEX (Gustaw).oggPlik:W.Pierścionka A.Chrostowska.ogg
Plik:W.Pierścionka A.Detmer.oggPlik:W.Pierścionka B.Kierat.oggPlik:W.Pierścionka G.Czyżewska.ogg
Plik:W.Pierścionka M.Klimek.oggPlik:W.Pierścionka S.Domagała.oggPlik:W.Pierścionka S.Śmiałek.ogg
Plik:W2ZK A.Bauman (Gwary).oggPlik:W2ZK A.Blumenfeld (Nilfgardczycy).oggPlik:W2ZK A.Chudy (Krasnoludy).ogg
Plik:W2ZK A.Gajewska (Elfy).oggPlik:W2ZK A.Perdjon (Elfy).oggPlik:W2ZK A.Perdjon (Temerski Hrabia).ogg
Plik:W2ZK A.Szyszkowski (Krasnoludy).oggPlik:W2ZK A.Wysocki (Upiór 4).oggPlik:W2ZK Adam Szyszkowski (Gwary).ogg
Plik:W2ZK Aleksander Wyoscki (Najemni Magowie).oggPlik:W2ZK Andrzej Nemirski (Letande Avet).oggPlik:W2ZK Andrzej chudy (Strażnicy miejscy).ogg
Plik:W2ZK Anna.Gajewska (Aylaya).oggPlik:W2ZK Anna Apostolakis (Miranda).oggPlik:W2ZK Anna Gajewska (Szkutnikowa).ogg
Plik:W2ZK Artur Kaczmarski (Gwary).oggPlik:W2ZK B.Lewandowski (Chłopcy).oggPlik:W2ZK B.Matyna (Strażnik).ogg
Plik:W2ZK B.Turowska (Dziwka).oggPlik:W2ZK B.Turowska (Prostytutka).oggPlik:W2ZK Bartosz Martyna (Gwary).ogg
Plik:W2ZK Beata Wyrąbkiewicz (Carrie).oggPlik:W2ZK Brygida Turowska (Przechodzień).oggPlik:W2ZK C.Nowak (Przedstawiciel chłopstwa).ogg
Plik:W2ZK C.Nowak (Rzeźnik).oggPlik:W2ZK Cezary Kwieciński (Dowódca patrolu).oggPlik:W2ZK Cezary Kwieciński (Temerscy żołnierze).ogg
Plik:W2ZK Cezary Nowak (Kucharz obozwy 'Szczurza Zupa').oggPlik:W2ZK D.Ignatjew (Assire var Anahid).oggPlik:W2ZK D.Ignatjew (Słota).ogg
Plik:W2ZK Dariusz Błażejewski (Kum2).oggPlik:W2ZK Dariusz Błażejewski (Tytus).oggPlik:W2ZK E.Kopocińska (Agnes Frost).ogg
Plik:W2ZK E.Kopocińska (Joana).oggPlik:W2ZK Elżbieta Geatner (Gwary).oggPlik:W2ZK Elżbieta Kopocińska (Gwary).ogg
Plik:W2ZK Elżnieta Kopocińska (Lobelia).oggPlik:W2ZK G.Gołaszewski (Posłaniec z Redani).oggPlik:W2ZK G.Gołaszewski (Wściekły mieszczanin).ogg
Plik:W2ZK G.Kwiecień (Gwary).oggPlik:W2ZK G.Kwiecień (Randal).oggPlik:W2ZK G.Kwiecień (Rycerz Rendang).ogg
Plik:W2ZK G.Pawlak (Czarodziej).oggPlik:W2ZK G.Pawlak (Quarre de Herre).oggPlik:W2ZK Grzegorz Gołaszewski (Jeńcy).ogg
Plik:W2ZK Grzegorz Pawlak (Sieciuch).oggPlik:W2ZK Grzegorz Pawlak (Temerscy żołnierze).oggPlik:W2ZK Izabella Bukowska (Ageria).ogg
Plik:W2ZK J.Boberek (Jorg Justus).oggPlik:W2ZK J.Boberek (Pijak pod Karczmą 3).oggPlik:W2ZK J.Bończyk (Gwary).ogg
Plik:W2ZK J.Dominik (Seltkirk z Gulety kilka kwestii).oggPlik:W2ZK J.Król (Duch Kapłana.oggPlik:W2ZK J.Król (Sprzedawca relikwii).ogg
Plik:W2ZK J.Król (Upiór 5).oggPlik:W2ZK J.Marcinowski (Rycerze).oggPlik:W2ZK J.Marcinowski (Vlastimil z Vengerbergu).ogg
Plik:W2ZK J.Marcinowski (Żołnierze Henselta).oggPlik:W2ZK J.Naturski (Bilgerhorn).oggPlik:W2ZK J.Wituch (Mael).ogg
Plik:W2ZK J.Wituch (Malek).oggPlik:W2ZK J.Wituch (Posłaniec).oggPlik:W2ZK J.Zadura (Krasnal).ogg
Plik:W2ZK Jacek Radziński (Dowódca patrolu).oggPlik:W2ZK Jacek Radziński (Strażnik więzienny).oggPlik:W2ZK Jacek Radziński (Temerscy żołnierze).ogg
Plik:W2ZK Jakub Szydłowski (Myszka).oggPlik:W2ZK Jakub Szydłowski (Temerscy żołnierze).oggPlik:W2ZK Jan.Marcinowski (Hadrian Czarny).ogg
Plik:W2ZK Jan Kulczycki (Więzień).oggPlik:W2ZK Jan Marcinowski (Temerscy żołnierze2).oggPlik:W2ZK Jan Naturski (Bandyci-miecznicy).ogg
Plik:W2ZK Jan Naturski (Temerscy żołnierze).oggPlik:W2ZK Janusz Wituch (Erwin).oggPlik:W2ZK Janusz Wituch (Oprawca).ogg
Plik:W2ZK Janusz Zadura (Rybak z Bindugi).oggPlik:W2ZK Janusz Zadura (jeńcy).oggPlik:W2ZK Janusz Zadurai (Zbrojni LaValettów).ogg
Plik:W2ZK Jarosław Bobere (Dowódca patrolu).oggPlik:W2ZK Jarosław Boberek (Temerscy żołnierze).ogg
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.