FANDOM


Plik:SB RU CoverPL.jpgPlik:SB RU creditsPL.pngPlik:SB ZwZ A.Apostolakis.ogg
Plik:SB ZwZ A.Gawrońska.oggPlik:SB ZwZ CoverPL.pngPlik:SB ZwZ CreditsPL.png
Plik:SB ZwZ D.Odija.oggPlik:SB ZwZ E.Jędrzjewska.oggPlik:SB ZwZ I.Dąbrowska.ogg
Plik:SB ZwZ J.Boberek.oggPlik:SB ZwZ J.Boberek (Dyrektor).oggPlik:SB ZwZ J.WItuch.ogg
Plik:SB ZwZ W.Machnicki.oggPlik:SBf2 nw (Pilotka Ruchu Oporu).oggPlik:SC2 Anna Gajewska (Jessica Hall).ogg
Plik:SC2 C.Kwieciński (Marine Dominium).oggPlik:SC2 C.Kwieciński (Maruder Dominium).oggPlik:SC2 Cezary Morawski (Marine Dominium).ogg
Plik:SC2 G.Kwiecień (Czołg Domonium).oggPlik:SC2 G.Pawlak (Cywile).oggPlik:SC2 HOS Agnieszka Fajlhauer (Lasarra).ogg
Plik:SC2 HOS Grzegorz Kwiecień (Marine Dominium).oggPlik:SC2 HOS Izabella Bukowska (Kate Lockwell).oggPlik:SC2 HOS Jacek Król (Tropiciel Tal'Darimów).ogg
Plik:SC2 HOS Jakub Wieczorek (Oficer Dominium).oggPlik:SC2 HOS Jakub Wieczorek (Przywódca Ekspedycji).oggPlik:SC2 HOS Maciej Kowalik (Marines).ogg
Plik:SC2 HOS Maciej Kowalik (Podoficer Hyperiona).oggPlik:SC2 HOS Maciej Kowalik (Viking).oggPlik:SC2 HOS Maciej Kowalski (Duch).ogg
Plik:SC2 HOS Maciej Kowalski (Oficer Hyperiona).oggPlik:SC2 HOS Monika Węgiel (Oficer Hyperiona).oggPlik:SC2 HOS P.Szczesny (Myśliwiec).ogg
Plik:SC2 HOS Paweł Ciołkosz (Marine).oggPlik:SC2 HOS Paweł Ciołkosz (Żołnierze Dominium).oggPlik:SC2 HOS Robert Jarociński (Orlan).ogg
Plik:SC2 HoS A.Apostlakis (Kilysa).oggPlik:SC2 HoS A.Apostlakis (Ryloth).oggPlik:SC2 HoS Agnieszka Judycka (Adiutant).ogg
Plik:SC2 HoS Agnieszka Judycka (Komputer pokładowy).oggPlik:SC2 HoS Agnieszka Judycka (Marine).oggPlik:SC2 HoS Anna Apostolakis (Naktul).ogg
Plik:SC2 HoS Anna Gajewska (Zergii Sojusznik gra wielosobowa).oggPlik:SC2 HoS C.Kwieciński (Egzekutor).oggPlik:SC2 HoS Cezary Kwieciński (Marine).ogg
Plik:SC2 HoS Cezary Kwieciński (Oficer Dominium).oggPlik:SC2 HoS Cezary Kwieciński (Umojański Marine).oggPlik:SC2 HoS Cezary Morawski (Naukowiec).ogg
Plik:SC2 HoS Cezary Morawski (Umojański Naukowiec).oggPlik:SC2 HoS E.Jędzrejewska (Okręt ekspedycji).oggPlik:SC2 HoS G.Kwiecień (Czołg Oblężniczy).ogg
Plik:SC2 HoS G.Kwiecień (Naukowiec).oggPlik:SC2 HoS Gregorz Małecki (Hyperion jednostka).oggPlik:SC2 HoS J.Boberek (Marines).ogg
Plik:SC2 HoS J.Kulczycki (ARES).oggPlik:SC2 HoS J.Kulczycki (Więzień).oggPlik:SC2 HoS J.Wieczorek (Komandor).ogg
Plik:SC2 HoS J.Wieczorek (Tropiciel).oggPlik:SC2 HoS J.Wieczorek (Żniwiarz).oggPlik:SC2 HoS J.Wituch (Naukowiec).ogg
Plik:SC2 HoS Jan Kluczycki (Archanioł).oggPlik:SC2 HoS Krzysztof Banaszyk (Terrański sojusznik gra wieloosobowa).oggPlik:SC2 HoS Krzysztof Pluskota (Odmieniec jednostka).ogg
Plik:SC2 HoS L.Zduń (Marines).oggPlik:SC2 HoS L.Zduń (SCV).oggPlik:SC2 HoS M.Kowalski (Marines Dominium).ogg
Plik:SC2 HoS M.Skarżyński (Marine).oggPlik:SC2 HoS M.Zbrojewicz (Wypalacz).oggPlik:SC2 HoS Milena Suszyńska (Nova).ogg
Plik:SC2 HoS P.Ciołkosz (Archon).oggPlik:SC2 HoS P.Ciołkosz (Oficer Dominium).oggPlik:SC2 HoS R.Jarociński (Nieśmiertelny).ogg
Plik:SC2 HoS R.Jarociński (Thor).oggPlik:SC2 HoS Robert Jarociński (Protoski sojusznik gra wieolosobowa).oggPlik:SC2 HoS S.Cybulski (Marines).ogg
Plik:SC2 HoS Z.KOnopka (Viking).oggPlik:SC2 Janusz Wituch (Naukowiec).oggPlik:SC2 Julia Kołakowska (Reporter).ogg
Plik:SC2 K.Pluskota (Lektor telewizyjny).oggPlik:SC2 LOV A.Chudy (Zainfekowany Grzechotnik).oggPlik:SC2 LOV A. Wysocki (Nieśmiertelny jednostka).ogg
Plik:SC2 LOV Agata Pruchniewska (Generał Caroline Davis).oggPlik:SC2 LOV Anna Gajewska (Zainfekowana Banshee).oggPlik:SC2 LOV B.Wyrąbkiewicz (Isza).ogg
Plik:SC2 LOV Beata Jewiarz (Naukowiec 5).oggPlik:SC2 LOV D.Odija (Wysoki Templariusz).oggPlik:SC2 LOV Dariusz Odija (Donny Vermillion).ogg
Plik:SC2 LOV Dominka Sell (Adjutant).oggPlik:SC2 LOV E.Jędrzejwska (Królowa).oggPlik:SC2 LOV E.Jędzrjewska (Mira Han).ogg
Plik:SC2 LOV G.Drojewski (Naukowiec 3).oggPlik:SC2 LOV G.Kwiecień (Zainfekowany czołg).oggPlik:SC2 LOV J.Wieczorek (Mroczny Templariusz).ogg
Plik:SC2 LOV J.Wituch (Fenix Jednostka).oggPlik:SC2 LOV L.Zduń (Zainfekowane ERK).oggPlik:SC2 LOV M.Kowalski (Zelota Jednostka).ogg
Plik:SC2 LOV M.Kowalski (Zwiadowca Jednostka).oggPlik:SC2 LOV M.Reczek (Abathur).oggPlik:SC2 LOV M.Reczek (Dehaka).ogg
Plik:SC2 LOV M.Reczek (Kamienny Zelota).oggPlik:SC2 LOV M.Suszyńska (Nova).oggPlik:SC2 LOV Maciej Kowalski (Tal'Darim).ogg
Plik:SC2 LOV Maciej Kowalski (Zainfekowany Marine).oggPlik:SC2 LOV Marta Dylewska (Naukowiec 2).oggPlik:SC2 LOV Monika Węgiel (Sierżant Petarda).ogg
Plik:SC2 LOV Monika Węgiel (Zainfekowana Banshee).oggPlik:SC2 LOV P.Holtz (Górnik).oggPlik:SC2 LOV Robert Czebotar (Clolarion).ogg
Plik:SC2 LOV T.Marzecki (Promień Otchłani).oggPlik:SC2 LOV T.Traczyński (Tal'Darim).oggPlik:SC2 LOV T.Traczyński (Zelota Alaraka jednostka).ogg
Plik:SC2 LOV Z.Suszyński (Naukowiec 4).oggPlik:SC2 LOV nie wiem (Kaldalis).oggPlik:SC2 LOV nie wiem (Naukowiec 1).ogg
Plik:SC2 LOV nie wiem (Nieśmiertelny).oggPlik:SC2 LOV nie wiem (Sukcesor).oggPlik:SC2 LOV nie wiem (Szalony kierowca).ogg
Plik:SC2 LOV nie wiem (Sędzia Aldaris).oggPlik:SC2 Legacy of Void J.Wieczorek (Archanit).oggPlik:SC2 LoV Adam Bauman (Strażnik Ma'Lasha).ogg
Plik:SC2 LoV Agata SKórska (Główny Naukowiec).oggPlik:SC2 LoV Agata Skórska (Duch Kobieta Jednostka).oggPlik:SC2 LoV Agnieszka Fajlhauer (Narrator).ogg
Plik:SC2 LoV Agnieszka Przestrzelska (Naukowiec).oggPlik:SC2 LoV Andrzej Blumenfeld (Arcturus Mengsk).oggPlik:SC2 LoV Andrzej Chudy (Wysoki Templariusz).ogg
Plik:SC2 LoV Barbara Kałużna (Liberator).oggPlik:SC2 LoV Beata Kowalska (Talis).oggPlik:SC2 LoV Brygida Turowska (Zegara).ogg
Plik:SC2 LoV Cezary Morawski (Samir Duran).oggPlik:SC2 LoV Dariusz Odija (Wyniesiony Jednostka).oggPlik:SC2 LoV Jacek Bończyk (Naukowiec).ogg
Plik:SC2 LoV Jan Kulczycki (Alekiej Stjukow).oggPlik:SC2 LoV Jarosław Boberek (Egzekutor).oggPlik:SC2 LoV Jarosław Boberek (Zelota).ogg
Plik:SC2 LoV Karol Wróblewski (Matt Horner).oggPlik:SC2 LoV Maciej Kowalski (Marine Dominium).oggPlik:SC2 LoV Nie wiem (Cyklon jednostka).ogg
Plik:SC2 LoV Olga Bończyk (Adept jednostka).oggPlik:SC2 LoV Paweł Szczesny (Tal'darim).oggPlik:SC2 LoV Piotr Bajtlik (Marine Dominium).ogg
Plik:SC2 LoV Piotr Bajtlik (Naukowiec).oggPlik:SC2 LoV Piotr Bąk (Tropiciel).oggPlik:SC2 LoV Piotr Warszawski (Ma'lash).ogg
Plik:SC2 LoV Sebastian Cybulski (Valerian Mengsk).oggPlik:SC2 LoV Stefan Knothe (Tassadar).oggPlik:SC2 LoV Stefan Knothe (Xel'Naga).ogg
Plik:SC2 LoV Tomasz Marzecki (Niszczyciel jednostka).oggPlik:SC2 LoV Wojciech Machnicki (Korsarz Jednostka).oggPlik:SC2 LoV Zbigniew Konopka (Archanit).ogg
Plik:SC2 LoV Zbigniew Suszyński (Generał).oggPlik:SC2 LoV Zofia Zborwska (Sarah Kerrigan Intro).oggPlik:SC2 LoV paweł Szczesny (Ouros).ogg
Plik:SC2 Lov Piotr Bąk (Mroczny Głos).oggPlik:SC2 NCO Nie wiem (Oficer Dominium).oggPlik:SC2 P.Bąk (Lektor reklamy IPistolet).ogg
Plik:SC2 P.Bąk (Mrozny głos;Amon).oggPlik:SC2 Paweł Szczesny (Reporter).oggPlik:SC2 R.Jarociński (Lektor reklamy szkoły PSI).ogg
Plik:SC2 WOL A.Wysocki (Lektor wiadomości).oggPlik:SC2 WOL Adam Bauman (Cywil).oggPlik:SC2 WOL Agata Gawrońska (Cywil).ogg
Plik:SC2 WOL Aleksander Wysocki (Zainfekowany uchodźca).oggPlik:SC2 WOL Andrzej Chudy (Marine dr Naruda).oggPlik:SC2 WOL Andrzej Chudy (Zamaskowana postać).ogg
Plik:SC2 WOL Anna Gajewska (Cywile).oggPlik:SC2 WOL Anna Gajewska (Jessica Hall).oggPlik:SC2 WOL Anna Gajewska (Skrzydła zmierchu najemnik).ogg
Plik:SC2 WOL Anna Sztejner (cywil).oggPlik:SC2 WOL Brygida Turowska (Reporterka).oggPlik:SC2 WOL Cezary Morawski (Marine dr Naruda).ogg
Plik:SC2 WOL Cezary Morawski (Zemsa jacksona najemnik).oggPlik:SC2 WOL Cezary Nowak (Goliath dr Naruda).oggPlik:SC2 WOL Cezary Nowak (Kompania Spartan najemnik).ogg
Plik:SC2 WOL Dariusz Odija (Lektor reklamy).oggPlik:SC2 WOL Dariusz Odija (Marine dr Naruda).oggPlik:SC2 WOL Dariusz Odija (Marine w potrzebie).ogg
Plik:SC2 WOL Dariusz Odija (Rekieter Raynora).oggPlik:SC2 WOL Elżbieta Jędrzejewska (Głos komputera).oggPlik:SC2 WOL Grzegorz Kwiecień (Marine).ogg
Plik:SC2 WOL Grzegorz Kwiecień (Wierni Pancerni najemnik).oggPlik:SC2 WOL Grzegorz Pawlak (Mike Liberty).oggPlik:SC2 WOL J.Boberek (Bralik).ogg
Plik:SC2 WOL J.WIeczorek (Żniwiarze Dominium).oggPlik:SC2 WOL Jacek Mikołajczak (Odyn jednostka).oggPlik:SC2 WOL Jan Bzdawka (Marine dr Naruda).ogg
Plik:SC2 WOL Jan Bzdawka (Rebeliant).oggPlik:SC2 WOL Krzysztof Pluskota (Oficer Dominium).oggPlik:SC2 WOL Krzysztof Pluskota (Wojenny Wieprz najemnik).ogg
Plik:SC2 WOL Krzysztof Szczerbiński (Lektor reklamy).oggPlik:SC2 WOL Krzysztof Szczerbiński (Marine w potrzebie).oggPlik:SC2 WOL Krzysztof Szczerbiński (Maruder dr Naruda).ogg
Plik:SC2 WOL Krzysztof Szczerbiński (Uchodźca).oggPlik:SC2 WOL Krzysztof Szczerboński (Cywil).oggPlik:SC2 WOL L.Zduń (Górnik).ogg
Plik:SC2 WOL Leszek Zduń (Kierownik Planu).oggPlik:SC2 WOL M.Zbrojewicz (Piekielne Psy najemnik).oggPlik:SC2 WOL Marcin Perchuć (Cywil).ogg
Plik:SC2 WOL Marcin Perchuć (Lee Keno).oggPlik:SC2 WOL Marcin Perchuć (Uchodźca).oggPlik:SC2 WOL Mieczysław Morański (Mieszkaniec Mar Sary).ogg
Plik:SC2 WOL Mieczysław Morański (Rebeliant).oggPlik:SC2 WOL Mieczysław Morański (Uchodźca).oggPlik:SC2 WOL Paweł CIołkosz (Cywil).ogg
Plik:SC2 WOL Paweł CIołkosz (Uchodźca).oggPlik:SC2 WOL Paweł Szczesny (Marine dr Naruda).oggPlik:SC2 WOL Paweł Szczesny (Marine w potrzebie).ogg
Plik:SC2 WOL Paweł Szczesny (Młot sp. Z.o.o. najemnik).oggPlik:SC2 WOL Piotr Bąk (Cywil ).oggPlik:SC2 WOL Piotr Bąk (Rebeliant).ogg
Plik:SC2 WOL Piotr Bąk (Uchodźca).oggPlik:SC2 WOL Robert Jarociński (Piekielne anioły najemnik).oggPlik:SC2 WOL Robert Tondera (Gnerał Horacy Warfield).ogg
Plik:SC2 WOL Zbigniew Konopka (Cywil).oggPlik:SC2 WOL Zbigniew Konopka (Marine dr Naruda).oggPlik:SC2 WOL Zbigniew Konopka (Urun).ogg
Plik:SC2 WoL Andrzej Chudy (Marine Dominium).oggPlik:SC2 WoL Jacek Kopczyński (Tauren Space Marine jednostka).oggPlik:SC2 WoL Janusz WItuch (Zainfekowany Marine jednostka).ogg
Plik:SC2 WoL Julia kołakowska (Cywil).oggPlik:SC2 WoL Krzysztof Pluskota (Marine Dominium).oggPlik:SC2 WoL Krzysztof Pluskota (Marine jednostka).ogg
Plik:SC2 WoL Leszek Zduń (ERK jednostka).oggPlik:SC2 WoL Mieczysław Morański (Cywil).oggPlik:SC2 WoL Paweł Szczesny (Marine).ogg
Plik:SC2 WoL Robert Jarociński (Artanis).oggPlik:SC2 WoL Robert Jarociński (Zjawa Jednostka).oggPlik:SC2 WoL Tomasz Marzecki (Promień Otchłani jednostka).ogg
Plik:SC2 Wol Elżbieta Jędrzejewska (Mira Han).oggPlik:SCDA A.Kruczek (Rosyjscy najemnicy).oggPlik:SCDA A.Szykowski (Arabski najemnik).ogg
Plik:SCDA J.Kulczycki (Ruski kapitan).oggPlik:SCDA J.Mikołajczak (Najemnicy).oggPlik:SCDA K.Zakrzewski (Arabski najemnik).ogg
Plik:SCDA P.Nikiel.oggPlik:SCDA R.Olesiński.oggPlik:SCDA W.Machnicki (Rosyjscy najemnicy).ogg
Plik:SCDA W.Paszkowski (Rosyjscy najemnicy).oggPlik:SCDoubleAgent Jan Kulczycki (Ruski oficer).oggPlik:SCDoubleAgent Krzysztof Zakrzewski (Ruski kapitan).ogg
Plik:SCDoubleAgent nie wiem (Lawrence Williams).oggPlik:SC A.Kaczmarski (Gobli).oggPlik:SC REMASTERED Artur Dziurman (Gwary).ogg
Plik:SC REMASTERED Beata Jewierz (Gwary).oggPlik:SC REMASTERED C Nowak (Gwary).oggPlik:SC REMASTERED K.Banaszyk (Hyperion).ogg
Plik:SC REMASTERED K.Szczerbiński (Gwary).oggPlik:SC REMASTERED Krzysztof Dracz (Gwary).oggPlik:SC REMASTERED Maciej Kowalski (Zainfekowany Terranin).ogg
Plik:SC REMASTERED Paweł Szczesn (Garnithor).oggPlik:SC S.Knothe (mechanik).oggPlik:SDI Media.png
Plik:SDPW Adam Bauman (Big Earl).oggPlik:SDPW Adam Krylik (Shaemus).oggPlik:SDPW Agata Gawrońska (Velma Dinkley).ogg
Plik:SDPW Andrzej Blumenfled (Vincent 'Vince' McMahon).oggPlik:SDPW Bartosz Wesołowski (Orlando 'Fernando' Colón).oggPlik:SDPW Beata Jankowska (Daphne Blake).ogg
Plik:SDPW Cezary Kwieciński (Dusty Rhodes).oggPlik:SDPW Jacek Bończyk (Norville 'Kudałty' Rogers).oggPlik:SDPW Jacek Kopczyński (Fred Jones).ogg
Plik:SDPW Jacek Król (Demon Prędkości).oggPlik:SDPW Jacek Król (Triple H).oggPlik:SDPW Jakub Wiecczorek (Mark 'The Undertaker' Calloway).ogg
Plik:SDPW Jan Piotrowski (Klient baru).oggPlik:SDPW Janusz Wituch (El Torrito).oggPlik:SDPW Julia Kołakowska (Catherine Joy 'Lana' Barnyashev).ogg
Plik:SDPW Karolina Bacia (Saraya-Jade 'Paige' Bevis).oggPlik:SDPW Krzysztof Szczepaniak (Dustin 'Goldust' Runnels').oggPlik:SDPW Marta Markowicz (Stephanie McMahon).ogg
Plik:SDPW Mateusz Weber (Eddie 'Diego' Coates).oggPlik:SDPW Mateusz Weber (Szalony Kierowca 'Oryginalny Demon Prędkości z lat 30tch').oggPlik:SDPW Mikołaj Klimek (Lektor spotów reklamowych WWE).ogg
Plik:SDPW Miłogost Reczek (Michael Cole).oggPlik:SDPW Otar Saranidze (Miroslav 'Rusev' Barnyashev).oggPlik:SDPW Paweł Ciołkosz (Kofi 'Kofi Kingston' Sarkodie-Mensah).ogg
Plik:SDPW Piotr Bajtlik (Cody 'Stardust' Runnels).oggPlik:SDPW Radosław Pazura (Walter Qualls).oggPlik:SDPW Ryszrad Olesiński (Scooby Doo).ogg
Plik:SDPW Stefan Pawłowski (Klient bau).oggPlik:SDPW Stefan Pawłowski (Michael 'The Miz' Mizanin).oggPlik:SDTR Adam Biedrzycki (Komentator walk).ogg
Plik:SDTR Adam Krylik (John Cena).oggPlik:SDTR Agata Gawrońska (Velma Dinkley).oggPlik:SDTR Agata Skórska (Fanka WWE).ogg
Plik:SDTR Aleksandra Radwan (Fanka WWE).oggPlik:SDTR Ana Gajewska (Richards).oggPlik:SDTR Andrzej Blumenfeld (Vincent McMahon).ogg
Plik:SDTR Andrzej Chudy (Bayard).oggPlik:SDTR Beata Jankowska (Daphne Blake).oggPlik:SDTR Jacek Bończyk (Kudłaty).ogg
Plik:SDTR Jacek Kopczyński (Fred Jones).oggPlik:SDTR Janusz Wituch (Reklama Miasta WWE).oggPlik:SDTR Janusz Wituch (Tata chłopca).ogg
Plik:SDTR Joanna Pach (Chłopiec).oggPlik:SDTR Julia Kołakowska (AJ Lee).oggPlik:SDTR Klaudiusz Kaufamann (Kibic).ogg
Plik:SDTR Krzysztof Banaszyk (Cookie).oggPlik:SDTR Mikołaj Klimek (Glos w grze Wideo).oggPlik:SDTR Mikołaj Klimek (Kane).ogg
Plik:SDTR Otar Saranidze (Rooben).oggPlik:SDTR Piotr Tołoczyło (Santino Marella).oggPlik:SDTR Robert Jarociński (Triple H).ogg
Plik:SDTR Ryszard Olesiński (Scooby Doo).oggPlik:SDTR Stefan Pawłowski (The Miz).oggPlik:SDTR Tomasz Jarosz (Kibic).ogg
Plik:SDTR Tyłówka.oggPlik:SDTR Zbigniew Suszyński (konferansjer).oggPlik:SDTR Łuasz Talik (Brodus Clay).ogg
Plik:SGW3 - plansza1.pngPlik:SGW3 - plansza2.pngPlik:SGW3 C.Nowak.ogg
Plik:SGW3 G.Kwiecień.oggPlik:SGW3 J.Pluta (Gruzini).oggPlik:SGW3 K.Wach.ogg
Plik:SGW3 O.Saralidze (Gruzin).oggPlik:SGW3 P.Siejka.oggPlik:SGW3 P.Warszawski.ogg
Plik:SGW3 R.Jarociński.oggPlik:SGW3 R.Kowalski (Koba).oggPlik:SGW3 R.Kowalski (Żołnierz RO).ogg
Plik:SGW3 R.Tondera.oggPlik:SGW3 T.Borkowski.oggPlik:SGW3 W.Chorąży.ogg
Plik:SGW3 nw (Naukowiec).oggPlik:SGW3 Ł.Talik.oggPlik:SIE.png
Plik:SLEvo - plansza.jpgPlik:SLyCooper JArosław Domin (Salim al-Kupar).oggPlik:SMPMA A.Kozieja.ogg
Plik:SMPMA A.Wiśniewska.oggPlik:SMPMA Bartosz Moskalski.oggPlik:SMPMA D.Furtak.ogg
Plik:SMPMA D.Kosmowski.oggPlik:SMPMA J.Kołakowska.oggPlik:SMPMA J.Stach.ogg
Plik:SMPMA K.Owczarz.oggPlik:SMPMA M.Krylik.oggPlik:SMPMA Maksymilian Bogumił.ogg
Plik:SMPMA Patrycja Chrzanowska.oggPlik:SMPMA Paweł Werpachowski.oggPlik:SMPMA S.Żymełka.ogg
Plik:SMPMA T.Steciuk.oggPlik:SMPMA Tyłówka.oggPlik:SMPMA Z.Galia.ogg
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.