FANDOM


Plik:Ryszard Olesiński - DL (Ihsan).oggPlik:Ryszard Olesiński - DL (Strażnik).oggPlik:Ryszard Olesiński - DarksidersIII.ogg
Plik:Ryszard Olesiński - Dreamfall (Ary Kinryn).oggPlik:Ryszard Olesiński - Dreamfall (Azadi przy Wieży).oggPlik:Ryszard Olesiński - Dreamfall (Bezdomny 2).ogg
Plik:Ryszard Olesiński - Dreamfall (Dr Lee).oggPlik:Ryszard Olesiński - Dreamfall (Gabriel Castillo).oggPlik:Ryszard Olesiński - Dreamfall (Garod).ogg
Plik:Ryszard Olesiński - Dreamfall (Rebeliant 3).oggPlik:Ryszard Olesiński - GOWW.oggPlik:Ryszard Olesiński - GW1.ogg
Plik:Ryszard Olesiński - Giants (Baz).oggPlik:Ryszard Olesiński - Giants (Burszuras).oggPlik:Ryszard Olesiński - HOTS.ogg
Plik:Ryszard Olesiński - HOW.oggPlik:Ryszard Olesiński - HZD.oggPlik:Ryszard Olesiński - Hearthstone (Flut Famiglut).ogg
Plik:Ryszard Olesiński - Kubusiowe przedszkole.oggPlik:Ryszard Olesiński - LOL (Karthus).oggPlik:Ryszard Olesiński - LOL (Ryze).ogg
Plik:Ryszard Olesiński - LOL (Shaco).oggPlik:Ryszard Olesiński - LOL (Warwick).oggPlik:Ryszard Olesiński - LTZWA.ogg
Plik:Ryszard Olesiński - Niewidzialny chłopiec.oggPlik:Ryszard Olesiński - Overwatch.oggPlik:Ryszard Olesiński - Paradise (Harambee).ogg
Plik:Ryszard Olesiński - Paradise (Ocałały górnik).oggPlik:Ryszard Olesiński - Paradise (Rybak).oggPlik:Ryszard Olesiński - Paradise (Wamganga).ogg
Plik:Ryszard Olesiński - RM.oggPlik:Ryszard Olesiński - Risen 2.oggPlik:Ryszard Olesiński - Sacrifice (Festus).ogg
Plik:Ryszard Olesiński - Sacrifice (Gremlin).oggPlik:Ryszard Olesiński - Sacrifice (Ikaryjczyk).oggPlik:Ryszard Olesiński - Sacrifice (Krzykacz).ogg
Plik:Ryszard Olesiński - Sacrifice (Piroman).oggPlik:Ryszard Olesiński - SpeedRacer.oggPlik:Ryszard Olesiński - Still Life.ogg
Plik:Ryszard Olesiński - The Following.oggPlik:Ryszard Starosta.jpgPlik:Ryszard Starosta - Mroczne umysły.ogg
Plik:Różowa Pantera ratuje Dzikie Zwierzęta nie wiem (Szefowa organizacji ochrony zwierząt).oggPlik:Różowa Pantera ratuje dzikie zwierzęta.jpgPlik:Różowa Pantera ratuje planetę Ziemię.jpg
Plik:Różowa Pantera ratuje planetę Ziemię nie wiem (Burmistrz).oggPlik:Różowa Pantera z misją w kosmosie.jpgPlik:Różowa Pantera z misją w kosmosie nie wiem (Szefowa badań Kosmicznych).ogg
Plik:S.oggPlik:SAwKB - tyłówka.oggPlik:SBF2 A.Sztejner.ogg
Plik:SBF2 nw (Mężczyzna w knajpie).oggPlik:SBF2 nw (Pilot Ruchu Oporu).oggPlik:SBROgrodnik E.Jędrzejwska (narratorka).ogg
Plik:SBReporter A.Gawrońska (Klara).oggPlik:SBReporter A.Gawroński (Profesor Gradzina).oggPlik:SBReporter Anna Apostolakis.ogg
Plik:SBReporter D.Odija.oggPlik:SBReporter E.Jędrzejwska.oggPlik:SBReporter E.Jędrzejwska (Strażniczka).ogg
Plik:SBReporter J.Boberek.oggPlik:SBReporter P.Szczesny (Strażak).oggPlik:SB Ogrodnik.jpeg
Plik:SB Ogrodnik Anna Apostolakis.oggPlik:SB Ogrodnik D.Odija.oggPlik:SB Ogrodnik I.Dąbrowska (Czesia).ogg
Plik:SB Ogrodnik W.Machnicki (Kuśtyk).oggPlik:SB Ogrodnik nw (Ania).oggPlik:SB RU CoverPL.jpg
Plik:SB RU creditsPL.pngPlik:SB ZwZ A.Apostolakis.oggPlik:SB ZwZ A.Gawrońska.ogg
Plik:SB ZwZ CoverPL.pngPlik:SB ZwZ CreditsPL.pngPlik:SB ZwZ D.Odija.ogg
Plik:SB ZwZ E.Jędrzjewska.oggPlik:SB ZwZ I.Dąbrowska.oggPlik:SB ZwZ J.Boberek.ogg
Plik:SB ZwZ J.Boberek (Dyrektor).oggPlik:SB ZwZ J.WItuch.oggPlik:SB ZwZ W.Machnicki.ogg
Plik:SBf2 nw (Pilotka Ruchu Oporu).oggPlik:SC2 Anna Gajewska (Jessica Hall).oggPlik:SC2 C.Kwieciński (Marine Dominium).ogg
Plik:SC2 C.Kwieciński (Maruder Dominium).oggPlik:SC2 Cezary Morawski (Marine Dominium).oggPlik:SC2 G.Kwiecień (Czołg Domonium).ogg
Plik:SC2 G.Pawlak (Cywile).oggPlik:SC2 HOS Agnieszka Fajlhauer (Lasarra).oggPlik:SC2 HOS Grzegorz Kwiecień (Marine Dominium).ogg
Plik:SC2 HOS Izabella Bukowska (Kate Lockwell).oggPlik:SC2 HOS Jacek Król (Tropiciel Tal'Darimów).oggPlik:SC2 HOS Jakub Wieczorek (Oficer Dominium).ogg
Plik:SC2 HOS Jakub Wieczorek (Przywódca Ekspedycji).oggPlik:SC2 HOS Maciej Kowalik (Marines).oggPlik:SC2 HOS Maciej Kowalik (Podoficer Hyperiona).ogg
Plik:SC2 HOS Maciej Kowalik (Viking).oggPlik:SC2 HOS Maciej Kowalski (Duch).oggPlik:SC2 HOS Maciej Kowalski (Oficer Hyperiona).ogg
Plik:SC2 HOS Monika Węgiel (Oficer Hyperiona).oggPlik:SC2 HOS P.Szczesny (Myśliwiec).oggPlik:SC2 HOS Paweł Ciołkosz (Marine).ogg
Plik:SC2 HOS Paweł Ciołkosz (Żołnierze Dominium).oggPlik:SC2 HOS Robert Jarociński (Orlan).oggPlik:SC2 HoS A.Apostlakis (Kilysa).ogg
Plik:SC2 HoS A.Apostlakis (Ryloth).oggPlik:SC2 HoS Agnieszka Judycka (Adiutant).oggPlik:SC2 HoS Agnieszka Judycka (Komputer pokładowy).ogg
Plik:SC2 HoS Agnieszka Judycka (Marine).oggPlik:SC2 HoS Anna Apostolakis (Naktul).oggPlik:SC2 HoS Anna Gajewska (Zergii Sojusznik gra wielosobowa).ogg
Plik:SC2 HoS C.Kwieciński (Egzekutor).oggPlik:SC2 HoS Cezary Kwieciński (Marine).oggPlik:SC2 HoS Cezary Kwieciński (Oficer Dominium).ogg
Plik:SC2 HoS Cezary Kwieciński (Umojański Marine).oggPlik:SC2 HoS Cezary Morawski (Naukowiec).oggPlik:SC2 HoS Cezary Morawski (Umojański Naukowiec).ogg
Plik:SC2 HoS E.Jędzrejewska (Okręt ekspedycji).oggPlik:SC2 HoS G.Kwiecień (Czołg Oblężniczy).oggPlik:SC2 HoS G.Kwiecień (Naukowiec).ogg
Plik:SC2 HoS Gregorz Małecki (Hyperion jednostka).oggPlik:SC2 HoS J.Boberek (Marines).oggPlik:SC2 HoS J.Kulczycki (ARES).ogg
Plik:SC2 HoS J.Kulczycki (Więzień).oggPlik:SC2 HoS J.Wieczorek (Komandor).oggPlik:SC2 HoS J.Wieczorek (Tropiciel).ogg
Plik:SC2 HoS J.Wieczorek (Żniwiarz).oggPlik:SC2 HoS J.Wituch (Naukowiec).oggPlik:SC2 HoS Jan Kluczycki (Archanioł).ogg
Plik:SC2 HoS Krzysztof Banaszyk (Terrański sojusznik gra wieloosobowa).oggPlik:SC2 HoS Krzysztof Pluskota (Odmieniec jednostka).oggPlik:SC2 HoS L.Zduń (Marines).ogg
Plik:SC2 HoS L.Zduń (SCV).oggPlik:SC2 HoS M.Kowalski (Marines Dominium).oggPlik:SC2 HoS M.Skarżyński (Marine).ogg
Plik:SC2 HoS M.Zbrojewicz (Wypalacz).oggPlik:SC2 HoS Milena Suszyńska (Nova).oggPlik:SC2 HoS P.Ciołkosz (Archon).ogg
Plik:SC2 HoS P.Ciołkosz (Oficer Dominium).oggPlik:SC2 HoS R.Jarociński (Nieśmiertelny).oggPlik:SC2 HoS R.Jarociński (Thor).ogg
Plik:SC2 HoS Robert Jarociński (Protoski sojusznik gra wieolosobowa).oggPlik:SC2 HoS S.Cybulski (Marines).oggPlik:SC2 HoS Z.KOnopka (Viking).ogg
Plik:SC2 Janusz Wituch (Naukowiec).oggPlik:SC2 Julia Kołakowska (Reporter).oggPlik:SC2 K.Pluskota (Lektor telewizyjny).ogg
Plik:SC2 LOV A.Chudy (Zainfekowany Grzechotnik).oggPlik:SC2 LOV A. Wysocki (Nieśmiertelny jednostka).oggPlik:SC2 LOV Agata Pruchniewska (Generał Caroline Davis).ogg
Plik:SC2 LOV Anna Gajewska (Zainfekowana Banshee).oggPlik:SC2 LOV B.Wyrąbkiewicz (Isza).oggPlik:SC2 LOV Beata Jewiarz (Naukowiec 5).ogg
Plik:SC2 LOV D.Odija (Wysoki Templariusz).oggPlik:SC2 LOV Dariusz Odija (Donny Vermillion).oggPlik:SC2 LOV Dominka Sell (Adjutant).ogg
Plik:SC2 LOV E.Jędrzejwska (Królowa).oggPlik:SC2 LOV E.Jędzrjewska (Mira Han).oggPlik:SC2 LOV G.Drojewski (Naukowiec 3).ogg
Plik:SC2 LOV G.Kwiecień (Zainfekowany czołg).oggPlik:SC2 LOV J.Wieczorek (Mroczny Templariusz).oggPlik:SC2 LOV J.Wituch (Fenix Jednostka).ogg
Plik:SC2 LOV L.Zduń (Zainfekowane ERK).oggPlik:SC2 LOV M.Kowalski (Zelota Jednostka).oggPlik:SC2 LOV M.Kowalski (Zwiadowca Jednostka).ogg
Plik:SC2 LOV M.Reczek (Abathur).oggPlik:SC2 LOV M.Reczek (Dehaka).oggPlik:SC2 LOV M.Reczek (Kamienny Zelota).ogg
Plik:SC2 LOV M.Suszyńska (Nova).oggPlik:SC2 LOV Maciej Kowalski (Tal'Darim).oggPlik:SC2 LOV Maciej Kowalski (Zainfekowany Marine).ogg
Plik:SC2 LOV Marta Dylewska (Naukowiec 2).oggPlik:SC2 LOV Monika Węgiel (Sierżant Petarda).oggPlik:SC2 LOV Monika Węgiel (Zainfekowana Banshee).ogg
Plik:SC2 LOV P.Holtz (Górnik).oggPlik:SC2 LOV Robert Czebotar (Clolarion).oggPlik:SC2 LOV T.Marzecki (Promień Otchłani).ogg
Plik:SC2 LOV T.Traczyński (Tal'Darim).oggPlik:SC2 LOV T.Traczyński (Zelota Alaraka jednostka).oggPlik:SC2 LOV Z.Suszyński (Naukowiec 4).ogg
Plik:SC2 LOV nie wiem (Kaldalis).oggPlik:SC2 LOV nie wiem (Naukowiec 1).oggPlik:SC2 LOV nie wiem (Nieśmiertelny).ogg
Plik:SC2 LOV nie wiem (Sukcesor).oggPlik:SC2 LOV nie wiem (Szalony kierowca).oggPlik:SC2 LOV nie wiem (Sędzia Aldaris).ogg
Plik:SC2 Legacy of Void J.Wieczorek (Archanit).oggPlik:SC2 LoV Adam Bauman (Strażnik Ma'Lasha).oggPlik:SC2 LoV Agata SKórska (Główny Naukowiec).ogg
Plik:SC2 LoV Agata Skórska (Duch Kobieta Jednostka).oggPlik:SC2 LoV Agnieszka Fajlhauer (Narrator).oggPlik:SC2 LoV Agnieszka Przestrzelska (Naukowiec).ogg
Plik:SC2 LoV Andrzej Blumenfeld (Arcturus Mengsk).oggPlik:SC2 LoV Andrzej Chudy (Wysoki Templariusz).oggPlik:SC2 LoV Barbara Kałużna (Liberator).ogg
Plik:SC2 LoV Beata Kowalska (Talis).oggPlik:SC2 LoV Brygida Turowska (Zegara).oggPlik:SC2 LoV Cezary Morawski (Samir Duran).ogg
Plik:SC2 LoV Dariusz Odija (Wyniesiony Jednostka).oggPlik:SC2 LoV Jacek Bończyk (Naukowiec).oggPlik:SC2 LoV Jan Kulczycki (Alekiej Stjukow).ogg
Plik:SC2 LoV Jarosław Boberek (Egzekutor).oggPlik:SC2 LoV Jarosław Boberek (Zelota).oggPlik:SC2 LoV Karol Wróblewski (Matt Horner).ogg
Plik:SC2 LoV Maciej Kowalski (Marine Dominium).oggPlik:SC2 LoV Nie wiem (Cyklon jednostka).oggPlik:SC2 LoV Olga Bończyk (Adept jednostka).ogg
Plik:SC2 LoV Paweł Szczesny (Tal'darim).oggPlik:SC2 LoV Piotr Bajtlik (Marine Dominium).oggPlik:SC2 LoV Piotr Bajtlik (Naukowiec).ogg
Plik:SC2 LoV Piotr Bąk (Tropiciel).oggPlik:SC2 LoV Piotr Warszawski (Ma'lash).oggPlik:SC2 LoV Sebastian Cybulski (Valerian Mengsk).ogg
Plik:SC2 LoV Stefan Knothe (Tassadar).oggPlik:SC2 LoV Stefan Knothe (Xel'Naga).oggPlik:SC2 LoV Tomasz Marzecki (Niszczyciel jednostka).ogg
Plik:SC2 LoV Wojciech Machnicki (Korsarz Jednostka).oggPlik:SC2 LoV Zbigniew Konopka (Archanit).oggPlik:SC2 LoV Zbigniew Suszyński (Generał).ogg
Plik:SC2 LoV Zofia Zborwska (Sarah Kerrigan Intro).oggPlik:SC2 LoV paweł Szczesny (Ouros).oggPlik:SC2 Lov Piotr Bąk (Mroczny Głos).ogg
Plik:SC2 NCO Nie wiem (Oficer Dominium).oggPlik:SC2 P.Bąk (Lektor reklamy IPistolet).oggPlik:SC2 P.Bąk (Mrozny głos;Amon).ogg
Plik:SC2 Paweł Szczesny (Reporter).oggPlik:SC2 R.Jarociński (Lektor reklamy szkoły PSI).oggPlik:SC2 WOL A.Wysocki (Lektor wiadomości).ogg
Plik:SC2 WOL Adam Bauman (Cywil).oggPlik:SC2 WOL Agata Gawrońska (Cywil).oggPlik:SC2 WOL Aleksander Wysocki (Zainfekowany uchodźca).ogg
Plik:SC2 WOL Andrzej Chudy (Marine dr Naruda).oggPlik:SC2 WOL Andrzej Chudy (Zamaskowana postać).oggPlik:SC2 WOL Anna Gajewska (Cywile).ogg
Plik:SC2 WOL Anna Gajewska (Jessica Hall).oggPlik:SC2 WOL Anna Gajewska (Skrzydła zmierchu najemnik).oggPlik:SC2 WOL Anna Sztejner (cywil).ogg
Plik:SC2 WOL Brygida Turowska (Reporterka).oggPlik:SC2 WOL Cezary Morawski (Marine dr Naruda).oggPlik:SC2 WOL Cezary Morawski (Zemsa jacksona najemnik).ogg
Plik:SC2 WOL Cezary Nowak (Goliath dr Naruda).oggPlik:SC2 WOL Cezary Nowak (Kompania Spartan najemnik).oggPlik:SC2 WOL Dariusz Odija (Lektor reklamy).ogg
Plik:SC2 WOL Dariusz Odija (Marine dr Naruda).oggPlik:SC2 WOL Dariusz Odija (Marine w potrzebie).oggPlik:SC2 WOL Dariusz Odija (Rekieter Raynora).ogg
Plik:SC2 WOL Elżbieta Jędrzejewska (Głos komputera).oggPlik:SC2 WOL Grzegorz Kwiecień (Marine).oggPlik:SC2 WOL Grzegorz Kwiecień (Wierni Pancerni najemnik).ogg
Plik:SC2 WOL Grzegorz Pawlak (Mike Liberty).oggPlik:SC2 WOL J.Boberek (Bralik).oggPlik:SC2 WOL J.WIeczorek (Żniwiarze Dominium).ogg
Plik:SC2 WOL Jacek Mikołajczak (Odyn jednostka).oggPlik:SC2 WOL Jan Bzdawka (Marine dr Naruda).oggPlik:SC2 WOL Jan Bzdawka (Rebeliant).ogg
Plik:SC2 WOL Krzysztof Pluskota (Oficer Dominium).oggPlik:SC2 WOL Krzysztof Pluskota (Wojenny Wieprz najemnik).oggPlik:SC2 WOL Krzysztof Szczerbiński (Lektor reklamy).ogg
Plik:SC2 WOL Krzysztof Szczerbiński (Marine w potrzebie).oggPlik:SC2 WOL Krzysztof Szczerbiński (Maruder dr Naruda).oggPlik:SC2 WOL Krzysztof Szczerbiński (Uchodźca).ogg
Plik:SC2 WOL Krzysztof Szczerboński (Cywil).oggPlik:SC2 WOL L.Zduń (Górnik).oggPlik:SC2 WOL Leszek Zduń (Kierownik Planu).ogg
Plik:SC2 WOL M.Zbrojewicz (Piekielne Psy najemnik).oggPlik:SC2 WOL Marcin Perchuć (Cywil).oggPlik:SC2 WOL Marcin Perchuć (Lee Keno).ogg
Plik:SC2 WOL Marcin Perchuć (Uchodźca).oggPlik:SC2 WOL Mieczysław Morański (Mieszkaniec Mar Sary).oggPlik:SC2 WOL Mieczysław Morański (Rebeliant).ogg
Plik:SC2 WOL Mieczysław Morański (Uchodźca).oggPlik:SC2 WOL Paweł CIołkosz (Cywil).oggPlik:SC2 WOL Paweł CIołkosz (Uchodźca).ogg
Plik:SC2 WOL Paweł Szczesny (Marine dr Naruda).oggPlik:SC2 WOL Paweł Szczesny (Marine w potrzebie).oggPlik:SC2 WOL Paweł Szczesny (Młot sp. Z.o.o. najemnik).ogg
Plik:SC2 WOL Piotr Bąk (Cywil ).oggPlik:SC2 WOL Piotr Bąk (Rebeliant).oggPlik:SC2 WOL Piotr Bąk (Uchodźca).ogg
Plik:SC2 WOL Robert Jarociński (Piekielne anioły najemnik).oggPlik:SC2 WOL Robert Tondera (Gnerał Horacy Warfield).oggPlik:SC2 WOL Zbigniew Konopka (Cywil).ogg
Plik:SC2 WOL Zbigniew Konopka (Marine dr Naruda).oggPlik:SC2 WOL Zbigniew Konopka (Urun).oggPlik:SC2 WoL Andrzej Chudy (Marine Dominium).ogg
Plik:SC2 WoL Jacek Kopczyński (Tauren Space Marine jednostka).oggPlik:SC2 WoL Janusz WItuch (Zainfekowany Marine jednostka).oggPlik:SC2 WoL Julia kołakowska (Cywil).ogg
Plik:SC2 WoL Krzysztof Pluskota (Marine Dominium).oggPlik:SC2 WoL Krzysztof Pluskota (Marine jednostka).oggPlik:SC2 WoL Leszek Zduń (ERK jednostka).ogg
Plik:SC2 WoL Mieczysław Morański (Cywil).oggPlik:SC2 WoL Paweł Szczesny (Marine).oggPlik:SC2 WoL Robert Jarociński (Artanis).ogg
Plik:SC2 WoL Robert Jarociński (Zjawa Jednostka).oggPlik:SC2 WoL Tomasz Marzecki (Promień Otchłani jednostka).oggPlik:SC2 Wol Elżbieta Jędrzejewska (Mira Han).ogg
Plik:SCDA A.Kruczek (Rosyjscy najemnicy).oggPlik:SCDA A.Szykowski (Arabski najemnik).oggPlik:SCDA J.Kulczycki (Ruski kapitan).ogg
Plik:SCDA J.Mikołajczak (Najemnicy).oggPlik:SCDA K.Zakrzewski (Arabski najemnik).oggPlik:SCDA P.Nikiel.ogg
Plik:SCDA R.Olesiński.oggPlik:SCDA W.Machnicki (Rosyjscy najemnicy).oggPlik:SCDA W.Paszkowski (Rosyjscy najemnicy).ogg
Plik:SCDoubleAgent Jan Kulczycki (Ruski oficer).oggPlik:SCDoubleAgent Krzysztof Zakrzewski (Ruski kapitan).oggPlik:SCDoubleAgent nie wiem (Lawrence Williams).ogg
Plik:SC A.Kaczmarski (Gobli).oggPlik:SC REMASTERED Artur Dziurman (Gwary).oggPlik:SC REMASTERED Beata Jewierz (Gwary).ogg
Plik:SC REMASTERED C Nowak (Gwary).oggPlik:SC REMASTERED K.Banaszyk (Hyperion).oggPlik:SC REMASTERED K.Szczerbiński (Gwary).ogg
Plik:SC REMASTERED Krzysztof Dracz (Gwary).oggPlik:SC REMASTERED Maciej Kowalski (Zainfekowany Terranin).oggPlik:SC REMASTERED Paweł Szczesn (Garnithor).ogg
Plik:SC S.Knothe (mechanik).oggPlik:SDI Media.pngPlik:SDPW Adam Bauman (Big Earl).ogg
Plik:SDPW Adam Krylik (Shaemus).oggPlik:SDPW Agata Gawrońska (Velma Dinkley).oggPlik:SDPW Andrzej Blumenfled (Vincent 'Vince' McMahon).ogg
Plik:SDPW Bartosz Wesołowski (Orlando 'Fernando' Colón).oggPlik:SDPW Beata Jankowska (Daphne Blake).oggPlik:SDPW Cezary Kwieciński (Dusty Rhodes).ogg
Plik:SDPW Jacek Bończyk (Norville 'Kudałty' Rogers).oggPlik:SDPW Jacek Kopczyński (Fred Jones).oggPlik:SDPW Jacek Król (Demon Prędkości).ogg
Plik:SDPW Jacek Król (Triple H).oggPlik:SDPW Jakub Wiecczorek (Mark 'The Undertaker' Calloway).oggPlik:SDPW Jan Piotrowski (Klient baru).ogg
Plik:SDPW Janusz Wituch (El Torrito).oggPlik:SDPW Julia Kołakowska (Catherine Joy 'Lana' Barnyashev).oggPlik:SDPW Karolina Bacia (Saraya-Jade 'Paige' Bevis).ogg
Plik:SDPW Krzysztof Szczepaniak (Dustin 'Goldust' Runnels').oggPlik:SDPW Marta Markowicz (Stephanie McMahon).oggPlik:SDPW Mateusz Weber (Eddie 'Diego' Coates).ogg
Plik:SDPW Mateusz Weber (Szalony Kierowca 'Oryginalny Demon Prędkości z lat 30tch').oggPlik:SDPW Mikołaj Klimek (Lektor spotów reklamowych WWE).oggPlik:SDPW Miłogost Reczek (Michael Cole).ogg
Plik:SDPW Otar Saranidze (Miroslav 'Rusev' Barnyashev).oggPlik:SDPW Paweł Ciołkosz (Kofi 'Kofi Kingston' Sarkodie-Mensah).ogg
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.