FANDOM


King’s Bounty: Wojownicza księżniczka (ros. King’s Bounty: Принцесса в доспехах, King’s Bounty: Princessa w dospiechach; ang. King’s Bounty: Armored Princess) – gra strategiczna autorstwa Katauri Interactive, stworzona na komputery osobiste, oficjalny dodatek do gry King’s Bounty: Legenda.

Opis gry

Doskonałe połączenie strategii z elementami RPG. W grze wcielamy się w rolę księżniczki Amelii, podróżującej po świecie Teany i poszukującej słynnego rycerza oraz swego mentora, Billa Gilberta. Nowy, potężny świat gry King’s Bounty: Wojownicza Księżniczka jest pełen tajemnic i niebezpieczeństw. Nowa postać, księżniczka, napotka straszliwe stworzenia, potwornych bossów i nową rasę, krwiożerczych jaszczuroludzi.

King’s Bounty: Wojownicza Księżniczka to Endoria z perspektywy walecznej księżniczki Amelii. Wcielając się w rolę Amelii podążymy śladami słynnego rycerza Billa Gilberta! Czy uda nam się uchronić Endorię przed niebezpieczeństwem? To zależy tylko wyłącznie od nas! Łatwo nie będzie, bo na każdym kroku bedą czaić się na nasz żywot przeróżnej maści stwory! Na szczęście do dyspozycji będziemy mieć Podręcznego Smoka, który okaże się bardzo przydatny, gdy tylko o niego zadbamy i rozwiniemy jego 9 unikalnych umiejętności.

Nowa część gry oferuje nam mnóstwo nowości m. in. możliwość podróżowania latającymi stworzeniami, a także awansu naszej walecznej postaci powyżej 50 poziomu! Dzięki temu żaden Wiertacz, ani Gremlin nie będzie nam straszny! Oprócz tego będziemy mieli dużo obszerniejsze drzewko umiejętności do zagospodarowania, oraz nagrody za rozwiązane misje w postaci medali, które znacznie ulepszą naszą postać! W grze napotkamy różne ciekawe, nowe obiekty!
Źródło opisu: Cenega

Ekipa

Twórca Funkcja
Marcin Gutowski Tłumaczenie – Albion Localisations
Łukasz Rynkowski

Obsada

Głos w dubbingu Rola Aktor w wersji oryginalnej Próbka
Robert Tondera Narrator
Robert Tondera - KBKsiężniczka

Linki zewnętrzne

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.