FANDOM


InviZimals: Drużyna (ang. InviZimals: The Alliance, hiszp. InviZimals: La alianza) – gra symulacyjna dla dzieci, stworzona przez studio Novarama Technology. Polska premiera na konsolę PlayStation Vita miała miejsce 30 października 2013 roku. Zleceniodawcą dubbingu jest Sony Interactive Entertainment Polska.

W przeciwieństwie do poprzednich odsłon gry, Drużyna nie zawiera scenek fabularnych, a wypowiedzi bohaterów są przedstawione w formie komunikatów z podobizną danej postaci i nie posiadają żadnego dubbingu. Jedyną zdubbingowaną postacią jest doktor Dawson, który komentuje poczynania graczy podczas walk na arenach.

Opis gry

InviZimals: The Alliance to już czwarta odsłona serii InZivimals, za którą nieustannie odpowiada hiszpańskie studio Novarama. Poprzednie części cyklu ukazały się na konsoli PSP i cieszyły się sporym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród najmłodszych odbiorców. The Alliance jest pierwszą grą dewelopera stworzoną z myślą o konsoli PS Vita. Twórcy wprowadzili wiele nowości i poprawek do systemu rozgrywki, pamiętając o wykorzystaniu najważniejszych zalet Vity, takich jak ekrany dotykowe, żyroskopy oraz wbudowana kamera z mikrofonem. Tytuł łączy się na wiele sposobów z platformowo-zręcznościową grą InviZimals: The Lost Kingdom na PlaySation 3, pozwalając na wymianę stworów oraz rozgrywanie wspólnych walk.

Podobnie jak w przypadku poprzednich części InviZimals, zadaniem graczy jest wyszukiwanie tytułowych kolorowych stworów, a następnie trenowanie i przygotowywanie ich do walki. Produkcja w całości opiera się na wykorzystaniu technologii rzeczywistości rozszerzonej. Na ekranie konsolki widzimy więc obraz z kamery urządzenia. Używając papierowych karty AR, które możemy położyć w dowolnym miejscu pokoju czy nawet na ulicy, gra jest w stanie wygenerować trójwymiarowe model stworków, poruszających się po rzeczywistym otoczeniu. Pojedynki z innymi Inzivimalsami możemy rozgrywać w trybie singleplayer jak i multiplayer, nowością jest wprowadzenie możliwości jednoczesnych starć czterech graczy.
Źródło opisu: GRY-Online.pl

Ekipa

Twórca Funkcja
Brak danych

Obsada

Głos w dubbingu Rola Aktor w wersji oryginalnej Próbka
Marek Frąckowiak Doktor Dawson Brian Blessed
Invizimals Drużyna M.Frąckowiak (Doktor Dawson)

Linki zewnętrzne

Invizimals-logo
Gry z serii InviZimalsInviZimals: Następny wymiarInviZimals: Zaginione plemionaInviZimals: Zaginione królestwoInviZimals: Tajni agenciInviZimals: Drużyna
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.