FANDOM


Into the Stars – komputerowa przygodowa symulacyjna stworzona przez studio Fugitive Games. Jej światowa i polska premiera miała miejsce 4 marca 2016 roku na platformie dystrybucji Steam.

Polska wersja gry opracowana została prawdopodobnie na zlecenie producenta lub dewelopera. Zawiera ona jednak liczne błędy, takie jak np. brak polskich znaków lub nieprawidłowo wyświetlające się polskie znaki, nieprzetłumaczone elementy interfejsu oraz bardzo dosłowne tłumaczenie. Polski dubbing obejmuje jedynie głos komputera pokładowego statku, podczas gdy narracja w filmie wprowadzającym została pozostawiona w języku angielskim.

Fabuła

Jesteśmy atakowani już od 10 lat. Co każde 6 miesięcy przybywa Skorn z zamiarem zniszczenia naszej planety – do obrony została nas już tylko garstka. Ogromne statki klasy Ark, które zbudowaliśmy w nadziei na ucieczkę, zostały dawno zniszczone – poza jednym. Musisz objąć stanowisko kapitana naszej ostatniej jednostki, Ark-13, i poprowadzić specjalnie dobraną, ale niezbyt doświadczoną załogę przez drogę pełną intryg i niebezpieczeństw. Los Koalicji Endurance jest niepewny i bardzo możliwe, że jesteś naszą ostatnią nadzieją. Czy poradzisz sobie pośród gwiazd?

Into the Stars to rozgrywający się w otwartym świecie, kosmiczny symulator z elementami survivalowymi, zbudowany z wykorzystaniem Unreal Engine 4 i posiadający ścieżkę dźwiękową stworzoną przez Jacka Walla.

Wciel się w rolę kapitana, którego celem jest eksploracja ogromnego systemu gwiezdnego w poszukiwaniu nowego domu dla ludzkości. Wyposaż swój statek, osobiście dobierz załogę i wyrusz w podróż pełną zdobywania surowców, ratowania cywilów i prześcigania lub pokonywania nieprzyjaznych kosmitów, aby przetrwać.
Źródło opisu: Steam

Ekipa

Twórca Funkcja
Brak danych

Obsada

Głos w dubbingu Rola Aktor w wersji oryginalnej Próbka
Komputer pokładowy Rebecca Jensen
Into the Stars - komputer

Linki zewnętrzne

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.