FANDOM


Herosi PlayStation Move (ang. PlayStation Move Heroes) – gra zręcznościowa stworzona na konsolę PlayStation 3 przez Nihilistic Software, z udziałem bohaterów znanych marek Sony.

Opis gry

Najwspanialsze ikony PlayStation po raz pierwszy łączą siły Herosach PlayStation Move, niezapomnianej przygodzie, wyłącznie na PlayStation 3. Cała szóstka odnajduje się nagle w bardzo tajemniczych okolicznościach.

Miażdżący, metaliczny los patrzy Ratchetowi i Clankowi prosto w twarz, gdy gigantyczny śmierciobot przygotowuje się do wgniecenia nieustraszonego duetu w ziemię. Jak i Daxter zaciekle walczą, aby wyszarpać z rąk diabolicznego władcy kontrolę nad ich Zoomerem. A w Paryżu, Sly wraz ze swym pomocnikiem, Bentleyem, niedługo wyjdą z siebie, mierząc się z najbardziej zdradliwym systemem zabezpieczeń na świecie.

Nagle, w jednej chwili, wszyscy zostają ocaleni przed pewną zagładą przez podłych Gleebera i Lunka, organizatorów pierwszych corocznych Międzywszechświatowych Igrzysk. Gwiezdna szóstka stanowi główną atrakcję w serii potwornych minigier, choć istnieją uzasadnione podejrzenia co do prawdziwych intencji Gleebera i Lunka…

Uchwyć możliwości, jakie daje kontroler PlayStation Move w obie ręce i wkrocz do świata Herosów PlayStation Move na PlayStation 3, gdzie spotkasz jedne z najznamienitszych imion PlayStation w zupełnie nowej formie, sięgając sedna najdziwniejszej przygody w historii.
Źródło opisu: PlayStation

Ekipa

Twórca Funkcja
Brak danych

Obsada

Głos w dubbingu Rola Aktor w wersji oryginalnej Próbka
Dariusz Błażejewski Lunk Richard Steven Horvitz
Dariusz Błażejewski - HPM
Jarosław Boberek Sly Cooper Kevin Miller
HPM J.Boberek (Sly Cooper)
Paweł Ciołkosz Jak Mike Erwin
HPM P.CIołkosz (Jak)
Sebastian Cybulski Ratchet James Arnold Taylor
HPM S.Cybulski (Ratchet)
Klaudiusz Kaufmann Daxter Max Casella
HPM K.Kaufmann (Daxter)
Stefan Knothe Murray Chris Murphy
HPM S.Knothe (Murray)
Tomasz Kozłowicz Clank David Kaye
HPM T.Kozłowicz (Clank)
Cezary Nowak Głos złego Steve Blum
HPM C.Nowak (Evil Voice)
Zbigniew Suszyński Gleeber Roger Craig Smith
HPM Z.Suszyński (Gleeber)
Mirosław Wieprzewski Bentley Matt Olsen
HPM M.WIeprzewski (Bentley)

Linki zewnętrzne

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.