FANDOM


FIM Speedway Grand Prix 15 – gra wyścigowa stworzona i wydana przez firmę Techland.

Opis gry

Ogromna moc i brak hamulców! Poczuj siłę czarnego sportu! FIM Speedway Grand Prix 15 to najlepszy symulator żużla wszech czasów. Z pełną licencją SGP (BSI Speedway Limited), przenosi prawdziwy sport do gry wideo. Wykaż się zręcznością i taktyką w walce o tytuł Mistrza Świata na wszystkich zawodach i stadionach z sezonu Grand Prix 2015!

Tai Woffinden, Jarosław Hampel, Krzysztof Kasprzak, Maciej Janowski, Nicki Pedersen, Chris Holder… W FIM Speedway Grand Prix 15 odnajdziesz wszystkie gwiazdy żużla z sezonu 2015 i wiernie odwzorowane stadiony Grand Prix o różnych typach nawierzchni. Potężne, głośne silniki, ogromna prędkość, niebezpieczna jazda w zwarciu, wiwatujące tłumy kibiców i tumany kurzu będą towarzyszyły Twojej drodze do zwycięstwa w rozgrywkach Grand Prix - od Melbourne, przez Warszawę, Toruń i Gorzów Wlkp., po brytyjskie Cardiff i Målilla w Szwecji.

Kupuj i naprawiaj części motocykla, zmieniaj jego ustawienia i szukaj na torze ścieżek o większej przyczepności, by zyskać przewagę nad przeciwnikami. Dynamiczny komentarz w czasie rzeczywistym w wykonaniu Piotra Olkowicza i tryb rozgrywek online do czterech graczy jednocześnie!
Źródło opisu: Steam

Ekipa

Twórca Funkcja
Start International Polska Realizacja nagrań
Amadeusz Studio
Szymon Frąszczak Tłumaczenie

Obsada

Głos w dubbingu Rola Aktor w wersji oryginalnej Próbka
Piotr Olkowicz Komentator
FIM Speedway Grand Prix 15 P.Olkowicz (Komentator)

Linki zewnętrzne

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.