Encyklopedia polskiego dubbingu
Advertisement
Encyklopedia polskiego dubbingu

FIFA 17 – komputerowa gra sportowa stworzona przez studio EA Sports na na platformy Microsoft Windows, Xbox One i PlayStation 4, będąca trzydziestą czwartą (licząc spin-offy) odsłoną serii FIFA. Z polskim dubbingiem wydana została na wszystkich platformach docelowych, a jej premiera w Polsce miała miejsce 29 września 2016 roku.

FIFA 17 jest pierwszą grą z serii, która oferuje fabularny tryb kariery, został on jednak opatrzony wyłącznie napisami dialogowymi, podczas gdy polskie głosy słychać jedynie jako komentarze do meczy.

Fabuła

Gra umożliwia graczom wkroczenie w realistyczny świat piłki i prezentuje im piłkarzy z krwi i kości. To prawdziwa podróż po nowych światach, możliwa wyłącznie w grze. Zmiany w sposobie myślenia i poruszania się zawodników, fizycznych starciach z rywalami i zachowaniu w ataku pozwalają zapanować nad każdą chwilą meczu.

Po raz pierwszy w historii serii FIFA możesz wcielić się w postać Aleksa Huntera — nowej wschodzącej gwiazdy Premier League — i przeżyć piłkarską przygodę tak na boisku, jak i poza nim. Możesz grać ramię w ramię z wieloma spośród najlepszych piłkarzy na świecie i pracować pod okiem czterech prawdziwych menedżerów. To zupełnie nowe piłkarskie przeżycie i możliwość doświadczenia na własnej skórze wzlotów i upadków na drodze do sławy.
Źródło opisu: Origin

Ekipa

Twórca Funkcja
Brak danych

Obsada

Głos w dubbingu Rola Aktor w wersji oryginalnej Próbka
Dariusz Szpakowski Komentator
Jacek Laskowski Komentator

Linki zewnętrzne


FIFA logo.png
Seria FIFA FIFA 06FIFA 07FIFA World Cup 2006FIFA 08FIFA 09FIFA 10FIFA 11FIFA 12FIFA 13FIFA 14FIFA 15FIFA 16FIFA 17FIFA 18FIFA 19FIFA 20