FANDOM


EyePet – komputerowa gra symulacyjna stworzona przez Sony Interactive Entertainment na konsolę PlayStation 3. W Polsce wydana 28 października 2009 roku przez polski oddział Sony, który był również zleceniodawcą polskiej wersji.

17 listopada 2010 roku pojawiła się wersja na PlayStation Portable, zawierająca ten sam dubbing.

Fabuła

Dzięki kamerze PlayStation Eye i odrobinie magii, w zaciszu własnego pokoju można stworzyć scenę dla siebie i swojego zwierzaka EyePet. Korzystając z kontrolera ruchu PlayStation Move możesz bawić się ze swoim nowym, futrzastym przyjacielem już od chwili, gdy wykluje się on z jaja.

Zabawę rozpoczniesz od nadania swojemu zwierzakowi EyePet imienia – upewnij się, że jest właściwe, ponieważ wybrać je możesz tylko raz! Następnie możesz zadbać o jak najlepszy wygląd swojego zwierzaka EyePet. Istnieje możliwość zmiany koloru jego futra, naniesienia na nie sympatycznych wzorków, a nawet wyboru dredów dla swojego pupila, jeśli tego chcesz. Jest wiele świetnych sposobów na to, aby sprawić, iż zwierzak EyePet naprawdę będzie twój.

Do dyspozycji masz wiele imponujących kostiumów, w które możesz go ubrać – od czapki bejsbolowej po pelerynę z kamuflażem. Możesz też pobrać więcej materiałów z witryny PlayStation Store. PlayStation Store oferuje również ogromny wybór świetnych zabawek i ekscytujących gier, w które możecie razem zagrać.
Źródło opisu: PlayStation

Ekipa

Twórca Funkcja
Studio PRL Realizacja nagrań
Cezary Nowak Reżyseria
Aleksander Cherczyński Dźwięk

Obsada

Głos w dubbingu Rola Aktor w wersji oryginalnej Próbka
Mieczysław Morański Narrator
EyePet Mieczysław Morański (Profesor)

Linki zewnętrzne

  • EyePet w bazie GRY-Online.pl
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.