Encyklopedia polskiego dubbingu
Advertisement
Encyklopedia polskiego dubbingu

Buzz! Junior: Zabawy potworów (ang. Buzz! Junior: Monster Rumble, 2007) – gra towarzyska dla dzieci autorstwa Magenta Software, przeznaczona na konsolę PlayStation 2, trzecia gra z serii Buzz! zdubbingowana w języku polskim.

Premiera gry miała miejsce 2 listopada 2007 roku, jej dystrybutorem jest Sony Interactive Entertainment Polska. 9 września 2009 roku pojawiła się wersja na PlayStation 3, zawierająca ten sam dubbing.

Opis gry

W Buzz! Junior: Monster Rumble cztery małe potworki opanowały posiadłość szalonego profesora i nie mają zamiaru jej oddać, dopóki czegoś poważnie nie zbroją.

Złap za buzzer Buzz! lub kontroler bezprzewodowy i przygotuj się na pięć potwornie zabawnych minigier, przeniesionych z przebojowego tytułu z PlayStation 2. Obrzucaj guzdrających się zombie szlamem, odplątuj mumię z bandaży na czas, graj w makabrycznego golfa i nie tylko. Buzz! Junior: Monster Rumble to paskudnie dobra zabawa aż dla czterech graczy. Dzięki obsłudze trofeów, Twoje makabryczne triumfy nie dadzą zasnąć Twoim przeciwnikom przez długi czas.
Źródło opisu: PlayStation

Ekipa

Twórca Funkcja
Brak danych

Obsada

Głos w dubbingu Rola Aktor w wersji oryginalnej Próbka
Narrator

Linki zewnętrzne

Zdubbingowane gry z serii Buzz!
Główna seria Buzz! Mega QuizBuzz! Quiz TVBuzz! Brain BenderBuzz! Master QuizBuzz! Polskie łamigłówkiBuzz! Świat quizów
Buzz Junior Buzz! Junior: Zabawa w dżungliBuzz! Junior: Zabawa robotówBuzz! Junior: Zabawy potworówBuzz! Junior: Zabawy dinozaurów
Advertisement