FANDOM


Buzz! Junior: Zabawa w dżungli (ang. Buzz! Junior: Jungle Party, 2006) – gra towarzyska dla dzieci autorstwa Magenta Software, przeznaczona na konsolę PlayStation 2, pierwsza gra z serii Buzz! zdubbingowana w języku polskim.

Premiera gry miała miejsce 20 października 2006 roku, jej dystrybutorem jest Sony Interactive Entertainment Polska. 28 sierpnia 2008 r. ukazała się na rynku wersja na PlayStation 3, zawierająca ten sam dubbing.

Opis gry

Po ogromnym sukcesie Buzza na PlayStation 2, seria Buzz! Junior przenosi swoją fantastyczną zabawę dla całej rodziny na PlayStation 3 w postaci Buzz! Junior: Zabawa w Dżungli. Ta gra z gatunku party-games, dostępna do pobrania z PlayStation Network prosto na twardy dysk systemu PS3, oferuje pięć, wypełnionych po brzegi zabawą mini-gier z oryginalnej wersji na PS2, w rozdzielczości 720p i w jakości High Definition.

Używając buzzerów Buzz!, grasz jako jedna z czterech bezczelnych małp, starając się zostać najlepszym. Czy jesteś w stanie zburzyć Totem, uniknąć eksplodujących bomb i nie dać się złapać w trakcie tworzenia podejrzanie wyglądających bąbelków w dżunglowym jacuzzi?

Pełna humoru sytuacyjnego i wciągająca do gry, Zabawa w Dżungli napewno wywoła uśmiech na twarzy nawet najbardziej poważnych człekokształtnych!
Źródło opisu: PlayStation

Ekipa

Twórca Funkcja
Voiceland Realizacja nagrań

Obsada

Głos w dubbingu Rola Aktor w wersji oryginalnej Próbka
Narratorka
Instruktaż - BJZwD

Linki zewnętrzne

Zdubbingowane gry z serii Buzz!
Główna seria Buzz! Mega QuizBuzz! Quiz TVBuzz! Brain BenderBuzz! Master QuizBuzz! Polskie łamigłówkiBuzz! Świat quizów
Buzz Junior Buzz! Junior: Zabawa w dżungliBuzz! Junior: Zabawa robotówBuzz! Junior: Zabawy potworówBuzz! Junior: Zabawy dinozaurów
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.