Buzz! Quiz TV – towarzyska gra autorstwa Curve Digital i Relentless Software, przeznaczona na konsolę PlayStation Portable.

Opis gry

Buzz Brain Bender to gra logiczna, której akcja rozgrywa się w laboratorium Buzza. Gra podzielona została na cztery kategorie: obserwacja, pamięć, analiza, obliczenia. Każda z nich zawiera po cztery rodzaje zadań, których zasada działania jewst prosta. Po lewej stronie ekranu ukazuje się wizualna treść zadania, po prawej stronie dwie, trzy lub cztery możliwości odpowiedzi. Na każdą rundę przewidziana jest jedna minuta. Celem gracza jest zdobycie jak największej liczby punktów, ponieważ one pozwalają na otrzymywanie brązowych, srebrnych i złotych gwiazdek, czyli odblokowywanie wyższych poziomów trudności. W ciekawy sposób została pokazana punktacja. Program szacuje ile energii, w trakcie wykonywania zadań wyprodukował mózg gracza i podaje tę liczbę w kilodżulach. Następnie pokazana jest obrazowo wartość tej energii w realnym świecie (kilka minut pracy mózgu to możliwość uruchomienia suszarki). Wraz ze wzrostem poziomu zaawansowania gracza, wzrasta poziom trudności zadań. Wyzwania dotyczą poszczególnych dziedzin, zdarza się, że są one łączone i należy sprostać im w określonym przedziale czasowym. Program oferuje tryb rozgrywki wieloosobowej, w którym porównane mogą być wyniki sześciu osób.
Źródło opisu: Materiały prasowe dystrybutora (MediaMarkt.pl)

Ekipa

Twórca Funkcja
Brak danych

Obsada

Głos w dubbingu Rola Aktor w wersji oryginalnej Próbka
Jarosław Boberek Buzz
Andrzej Ferenc Lektor czytający pytania


Zdubbingowane gry z serii Buzz!
Główna seria Buzz! Mega QuizBuzz! Quiz TVBuzz! Brain BenderBuzz! Master QuizBuzz! Polskie łamigłówkiBuzz! Świat quizów
Buzz Junior Buzz! Junior: Zabawa w dżungliBuzz! Junior: Zabawa robotówBuzz! Junior: Zabawy potworówBuzz! Junior: Zabawy dinozaurów
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.