Encyklopedia polskiego dubbingu
Advertisement

Bee Simulator – polska gra zręcznościowo-przygodowa z 2019 roku stworzona przez Varsav Game Studios SA, przeznaczona na platformy Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Polska i światowa premiera odbyły się 14 listopada 2019 roku. Światowym wydawcą gry jest Bigben Interactive, z kolei za dystrybucję pudełkową na terenie Polski odpowiada CDP.

Kwestie mówione obejmują wyłącznie te wypowiadane przez pszczoły i inne gatunki owadów, podczas gdy spotykani w świecie gry ludzie posługują się charakterystycznym, niezrozumiałym bełkotem.

Fabuła[]

Poznaj świat widziany oczami pszczoły! Konkuruj w pszczelich wyścigach, walcz z wrogami, zbieraj pyłek, szalej w pszczelim tańcu i swobodnie eksploruj świat gry inspirowany nowojorskim Central Parkiem.

Kiedy na horyzoncie pojawiają się pierwsze promienie słońca, ul zaczyna budzić się ze snu. Tutaj hierarchia i pracowitość decydują o zapewnieniu dostatniego, miodnego życia całego roju. Sprawdzasz więc stan skrzydełek, stopień odchylenia czułków, odbierasz zadanie od Królowej i ruszasz, żeby wypełnić swoją pierwszą, samodzielną, pszczelą misję. To jednak dopiero początek Twoich przygód. Wkrótce dowiadujesz się bowiem, że ludzie postanowili ściąć drzewo, w którym mieści się Wasz ul. Od tej chwili los Twój oraz Twojej pszczelej rodziny, leży w Twoich zwinnych łapkach i rączych skrzydełkach!
Źródło opisu: Steam

Ekipa[]

Twórca Funkcja
Emilia Macionczyk Reżyseria i korekta
Anna Oporska-Szybisz
Hubert Dębski Dźwięk
Emilia Macionczyk
Jakub Majewski Tłumaczenie
Tomasz Oreł Montaż dźwięku

Obsada[]

Głos w dubbingu Rola Aktor w wersji oryginalnej Próbka
Magdalena Herman-Urbańska Pszczela bohaterka
Monika Szomko Królowa Damaris
Karol Gajos Trzmiel
W pozostałych rolach
Konrad Belina-Brzozowski
Paweł Charzyński
Hubert Dębski
Piotr Jabłoński
Paulina Kowalska
Luiza Kwiatkowska
Emilia Macionczyk
Maciej Matusik
Carolin Mrugała
Monika Nowogrodzka
Anna Oporska-Szybisz
Jakub Orliński
Natalia Sławik
Dorota Szczepańska
Katarzyna Zawadzka

Linki zewnętrzne[]

Advertisement