FANDOM


Beat Up a Millionaire (znana też pod tytułem Who Wants to Beat Up a Millionaire) – gra akcji stworzona przez Hypnotix, będąca parodią teleturnieju Who Wants to Be a Millionaire?, znanego w Polsce jako Milionerzy.

Opis gry

W grze wybieramy jednego z pięciu „miliarderów” i zaczynamy odpowiadać na pytania prowadzącego show. Jeżeli udzielimy poprawnej odpowiedzi, możemy walnąć wybranego miliardera i zabrać mu pieniądze. A gdy odpowiedź będzie zła, sami dostaniemy po nosie tracąc wygraną. Podsumowując, naszym celem jest zostawienie posiniaczonych przeciwników na placu boju bez grosza przy duszy.

Grafika postaci wzorowana jest na animowanych kreskówkach, natomiast całe otoczenie teleturnieju dokładnie naśladuje rzeczywiste, znane z ekranów TV. Przebieg samej gry jest również taki sam, jak w rzeczywistości, gdzie od głównej wygranej dzieli nas 15 pytań o wzrastającym stopniu trudności. W razie potrzeby możemy oczywiście skorzystać z trzech kół ratunkowych: pół na pół, telefon do przyjaciela lub pomoc publiczności.
Źródło opisu: GRY-Online.pl

Ekipa

Twórca Funkcja
GMS Records Realizacja nagrań

Obsada

Głos w dubbingu Rola Aktor w wersji oryginalnej Próbka
Mikołaj Klimek Prowadzący Julian Rebolledo
Mikołaj Klimek - Milionerzy
Spiker Julian Rebolledo
Spiker - Milionerzy

Linki zewnętrzne

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.