FANDOM


Barbie: Przygody syrenki (ang. Barbie Fashion Show, 2004) – gra logiczna dla dzieci stworzona przez Activision. W Polsce wydana 19 lipca 2007 roku przez firmę CD Projekt, będąca również zleceniodawcą dubbingu.

W 2009 roku prawa do tytułu przejęła Cenega, wydając reedycję gry z tym samym dubbingiem.

Opis gry

Barbie szykuje się na największe w jej karierze wydarzenie, Tydzień Mody w Paryżu! Twoim zadaniem będzie pomóc jej w przygotowaniach, organizując widowiskowe pokazy! Dobór wystrzałowych ubrań dla Barbie i jej koleżanek modelek to podstawa. W trakcie gry pojawią się różnorodne zestawy strojów, od sukien ślubnych, po piżamowe szaleństwo! Wybieraj także rodzaj sceny, muzyki i oświetlenia, aż staniesz sie organizatorką najbardziej stylowych imprez!

Zaprojektuj olśniewające kolekcje we własnym studiu! Wprowadź własne trendy! Wybieraj tkaniny, kolory i wzory! Dobierz modelki na każdy pokaz! Modne buty i fantazyjne fryzury będą doskonałym uzupełnieniem dla twoich pomysłów! Na scenie umieść odpowiednie rekwizyty, światła i muzykę! Niech modelki zaprezentują się z wdziękiem na nowoczesnym wybiegu!
Źródło opisu: Materiały prasowe dystrybutora (Gram.pl)

Ekipa

Twórca Funkcja
Brak danych

Obsada

Głos w dubbingu Rola Aktor w wersji oryginalnej Próbka
Beata Wyrąbkiewicz Barbie
Barbie Fashion Show B.Wyrąbkiewicz (Barbie)
Agnieszka Fajlhauer Cookie McFarland
Barbie Fashion Show A.Fajlhauer (Cookie McFarland)

Linki zewnętrzne

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.