FANDOM


BRAWL – polska gra akcji stworzona przez niezależne studio Bloober Team.

Premierowo ukazała się 24 kwietnia 2015 roku w wersji na konsolę PS4 w serwisie PS Store, 13 sierpnia tego samego roku odbyła się premiera wersji PC, dostępnej za pośrednictwem serwisu Steam. W lutym 2016 roku ukazała się wersja pudełkowa gry dostępna w ramach serii „Dobra gra” nakładem wydawnictwa Techland.

Opis gry

Najbardziej wybuchowa gra tego roku właśnie trafiła na Steam! Pokaż co potrafisz w tej bombowej grze, w której do zwycięstwa niezbędne są wysokie umiejętności. Steruj jedną z ośmiu unikalnych postaci, dysponujących własnym zestawem śmiertelnych zdolności, które zwiększają tempo i możliwości taktyczne.

BRAWL łączy staroszkolne zręcznościówki ze współczesnymi rozwiązaniami rozgrywki. Jeśli sądzisz, że wiesz wszystko o takich grach, lepiej zastanów się raz jeszcze! Rozgrywkę znaną z klasycznych produkcji rozbudowaliśmy o liczne pokłady taktycznych możliwości, które zmotywują cię do treningu własnych umiejętności i w konsekwencji dominacji nad twoimi przeciwnikami. Każda postać dysponuje zestawem unikalnych zdolności, które poprawnie wykorzystane pokażą kto rządzi na arenie. Dowiedź własnej wartości i wyzwij znajomych na pojedynek już dziś.

W grze znajdziesz osiem wybuchowych kampanii – po jednej dla każdej postaci. Szlifuj swoje umiejętności w rozbudowanym trybie samouczków i miażdż przeciwników w lokalnym i sieciowym trybie wieloosobowym! Baw się w zatrzęsieniu różnorodnych trybów, poczynając od Areny (każdy na każdego, do czterech graczy jednocześnie) i Pojedynku (jeden na jednego), przez Sumo (zepchnij rywali za planszę), Dominację Kolorów (zamaluj największą powierzchnię planszy), kończąc na Arenie Zespołowej oraz Trybie Klasycznym pozbawionym unikalnych umiejętności bohaterów i zwiększającym liczbę power-upów do zebrania. Wciąż mało? Sprawdź się w Wyzwaniach (Horda, Owca), gdzie samotnie lub z drugim graczem będziecie odpierać zmasowane ataki wrogów, co łącznie daje niezliczoną ilość godzin czystej zabawy.

Odważysz się wkroczyć do Emporium?! Sądzisz, że masz wybór? To urocze… chodź, weź tę bombę i rozerwij się troszkę.
Źródło opisu: Steam

Ekipa

Twórca Funkcja
multiREClab Realizacja nagrań

Obsada

Głos w dubbingu Rola Aktor w wersji oryginalnej Próbka
Marek Wagner Emporium
Tomasz Kozieł Konferansjer

Linki zewnętrzne

  • BRAWL w bazie GRY-Online.pl
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.