2 Ninjas 1 Cup – komputerowa gra platformowa z 2017 roku, stworzona przez studio Vogelfänger, będące również realizatorem dubbingu. Światowa i polska premiera gry miała miejsce 3 lutego 2017 roku na platformie Steam.

Fabuła

Przygotuj się na grę tak głupią, że będziesz wolał pokazać swoją historię przeglądarki niż przyznać się, że Ci się podoba! Mnóstwo akcji, wybuchów i tak, to w trailerze to czołgopenis.

Co? Potrzebujesz więcej powodów aby zagrać w 2 Ninjas 1 Cup? Wymagająca rozgrywka z natychmiastowymi respawnami. Głupkowata fabuła z aktorstwem głosowym tak złym, aż Cię zegnie. Wybuchy. Wszyscy kochają wybuchy. Oryginalne gagi. Okropne, ale oryginalne. Czołgopenis.

Teraz jesteśmy już pewni, że chcesz zagrać, więc tu jest lista zawierająca wszystkie rzeczy, których 2 Ninjas 1 Cup nie ma: helikopterów 3D. Odpowiedzi na to „Czy Donald Trump rozpocznie trzecią wojnę światową?”. Dowodów na to, że Hitler wiedział o obozach koncentracyjnych. Planu diety dla Twojej Starej, która jest tak gruba, że złamała Twoje drzewo genealogiczne.

Więc na co czekasz?! Musisz odzyskać kubeczek!
Źródło opisu: Steam

Ekipa

Twórca Funkcja
Vogelfänger Realizacja nagrań
Maciej Ptaszyński Dźwięk

Obsada

Głos w dubbingu Rola Aktor w wersji oryginalnej Próbka
Maciej Ptaszyński Adam Maciej Ptaszyński
  • Mistrz Maciek
  • Adrian

Multimedia

Linki zewnętrzne

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.