FANDOM


1Heart – polska gra przygodowa autorstwa Chicken in the Corn.

Istnieją dwie wersje dubbingu: pierwsza dostępna jest za pośrednictwem dystrybucji cyfrowej i udostępniona została 10 października 2014 roku w serwisie Steam. Druga wydana została 20 listopada 2014 roku przez IQ Publishing w wersji pudełkowej. Poniższe informacje dotyczą dubbingu dostępnego w wersji na platformie Steam.

Opis gry

1Heart to gra przygodowa typu point and click, która opowiada o depresji i pogrążonej w niej jednej z sióstr bliźniaczek po stracie siostry, która zniknęła w trakcie sprzeczki podczas zabawy pluszowymi zabawkami. Znajdująca się gdzieś pomiędzy światem rzeczywistym a snem bohaterka stara się dotrzeć do serca tego, co dokładnie doprowadziło do tragicznego wydarzenia, oraz przepracować traumę, która jest oczywistym skutkiem takiej historii.

Ponad 60 ręcznie malowanych lokacji, zagadki logiczne i ciekawa fabuła. Duża liczba unikalnych przedmiotów, które można zebrać oraz użyć podczas rozgrywki, zapewni wiele emocji przy poznaniu historii głównej bohaterki. 1Heart oferuje ręcznie malowaną scenerię, która utrzymana jest w niezwykle mrocznej konwencji. Ta gra to niezwykła, mroczna podróż w zakamarki ludzkiego umysłu, gdzieś między jawą, a snem, która wciąga i uzależnia.

Polski gracz zapewne poczuje się doceniony faktem że będzie mógł odszukać nawiązania do świata rzeczywistego, a także do świata związanego z polskim internetem. Uważny widz, który wgłębi się w świat wykreowany przez autorów odnajdzie przedmioty należące do tuz internetu, czy też wypracowanie Maksa Kolonki z oceną A+, a także nawiązania do mediów "growych" oraz wiele innych "easter eggs".
Źródło opisu: IQ Publishing

Ekipa

Twórca Funkcja
Brak danych

Obsada

Głos w dubbingu Rola Aktor w wersji oryginalnej Próbka
Narrator
1HeartSteam nw (Narrator)

Linki zewnętrzne

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.